Капитошечка• 24 марта в 21:04

Дівчата, може хтось має дар «бачити» /відчувати допоможіть знайти згубу!

Загубилася сережка цвяшок , не знаю чи вдома чи позадомом, просто застібку знайшла вдома біля порогу, по лоніці то і сережка би мала бути вдома. Але обшукала все і не знаю чи є сенс ще по дому шукати… так шкода, не тільки через вартість, але й це моі улюблені сережки, фактично вони подарунок згадка про тата, якого вже нема…
Дівчина Гілмор• 24 марта в 21:06
На підлозі
Живчик-счастливчик• 24 марта в 21:09
Покажите фото второй
Фляшунька• 24 марта в 21:10
Так, на підлозі десь біля дверей, які відкриваються назовні, ближче до стіни
СКИБИДЫШь• 24 марта в 21:12
Не знайдете , вона не вдома
Фляшунька• 24 марта в 21:15
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не знайдете , вона не вдома
Вдома
автор Капитошечка • 24 марта в 21:20
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Покажите фото второй
Шопингмонстр• 24 марта в 21:28
О, года три назад я думала,что вьікинула дочкину заначку в 500 Дол,так тут мне сказали ,что дома она, я потом нашла. Хочу спасибо сказать
БезВзяток• 24 марта в 21:51
Речі в яких були, коли загубили добре передивились?
автор Капитошечка • 24 марта в 22:01
Ответ дляБезВзяток
Так, перетрусила куртку, кофту, постіль 😭
ШанельКуКу• 24 марта в 22:20
Дзвоніть за номером 0994733577, вона допоможе
А вот недавно• вчера в 00:18
свитер голубенький есть? его посмотрите
Живчик-счастливчик• вчера в 09:45
Посмотрите в прихожей, у меня когда-то упала с уха и в обуви лежала
Метровий сантиметр• вчера в 22:29
повинні знайти. Подивіться там, де у вас папери, можливо, конверти, ну щось паперове.
автор Капитошечка • вчера в 23:21
Ответ дляА вот недавно
свитер голубенький есть? его посмотрите
Не була в той день в голубому світері і ніби і немаю такого
автор Капитошечка • вчера в 23:23
Ответ дляМетровий сантиметр
Подивилася вдома за вашою порадою, можливо схилялась над шухлядою де дркументи, але нема.
Завтра на роботі ще гляну, але здається пропажа була вже після роботи вдома