Сонячний зайчик• 25 марта в 09:40
Порадьте одну книгу про війну і людину, але щоб це була саме література
а не суха хроніка. На Західному фронті без змін чи Пастка-22?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 марта в 09:43
Николай Никулин ’Воспоминания о войне’
Наверно единственное произведение советстского солдата в котором правдиво описывается что там происходило
ПодругаМужа• 25 марта в 10:35
що значить ’щоб це була саме література’?
Алексієвіч Світлану раджу. Всю практично. Поліну Жеребцову раджу, Мурахи в скляній банці. Чеченські щоденники
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 марта в 10:43
Сьома рота сміх і сльози. Мероник.
Герої, херої і не дуже. Запека.
Лінива, не каюсь• 25 марта в 11:51
Віктор Некрасов ’В окопах Сталінграда’, Олександр Довженко ’Україна в огні’, Василь Биков ’Альпійська балада’, ’Обеліск’
Комиссия50%• 25 марта в 12:44
ну і Ремарка можна перечитати, там прям проникнетеся атмосферою і війни, і еміграції і тих хто залишився