Злива інформації• Изменено сегодня в 12:23

Як зозуміти що хоче чоловік?

Нажаль ми зараз розійшлись після довгого шлюбу. Пристрасті після розлучення вляглись і в мене дуже ніжні почуття до чоловіка
Але в вогні скандалів я його ображала і розумію що він має повне право мене не прощати.
Так от. Він регулярно скидує гроші. Десь раз на місяць або два привозить подарунки. Перекидається банальними фразами і іде.
Коли я намагалась тепло поговорити з ним. Закривається в мушлю.
На розлучення ніхто не подає.
І мене зараз розриває. З однієї сторони я його люблю і не хочу нових стосунків.
З іншої абсолютно не розумію що мені робити
автор Злива інформації • 1 час назад
Ответ дляАленький носочек
У него просто женщина есть, и он боится вам сказать. Вам пора начать принимать реальность.
Ми живемо окремо. Чого боятись? Вірніше не потрібно прям повідомляти що в нього жінка з´явилась.
Але і з подарунками точно немає потреби ходити
автор Злива інформації • 1 час назад
Ответ дляТихоЯ
Вы пишете что основное содержание было на нем
Так, в наші золоті часи. Поки я дітей вирощувала. Потім я вже стабільно працювала і заробляла не менше.
А от коли сталась криза я на себе дві роботи взяла
Аленький носочек• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Но вы же почему-то боитесь с ним поговорить, чего вам бояться? Вот возьмите в его очередной приезд и поговорите с ним ротом: у меня есть чувства, что у тебя? Ты сможешь дать мне еще один шанс?
Ставлю 100 грн. на то что он уже в других отношениях.
ТихоЯ• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Ну так сейчас мозг вспоминает золотые часы,а не плохие
Аленький носочек• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Кхм. Ну так це ж я тему створила. Пишу як воно є.
Не зрозуміло що я мала по вашому зробити.
А щодо психолога. Саме вона допомогла в цій ситуації бачити не тільки себе а і партнера
Вы не видите партнера и сейчас. Если бы вы видели партнера, видели в нем отдельную равную вам личность, вы бы поговорили с ним. Вы обсасываете все с психологом (ничего плохого в этом нет), на форуме, возможно с ИИ, но не с живым вашим бывшим мужем.
Про психолога: запомните, психолог идет за клиентом. Вы направляете психолога, озвучиваете свой запрос, и психолог помагает вам с вашим запросом. А не психолог решает что для вас лучше. Поэтому не перекладывайте ответственность.
Хвігура мічти• 1 час назад
Автор, Вы долго прожили, он уже родной, так спросите его прямо. Тут нет никакого унижения, это называется решить проблему.
Аленький носочек• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Вже запрошувала. Не йде
У него бабааа. Нафиг ему к вам идти)))
автор Злива інформації • 1 час назад
Ответ дляАленький носочек
У него бабааа. Нафиг ему к вам идти)))
Бо я краща.
Навіть не так.
Найкраща!
Мир Мир Мир!• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Довга історія. Він уникаючий тип.
Мені потрібен контакт.
Я намагалась по хорошому говорити. Він ховався.
Тоді я його ображала щоб хоч якось достукатись
Ну так він і зараз уникає.
Мир Мир Мир!• 1 час назад
Ответ дляБанан-барабан
Менше думайте, що він хоче, а більше що хочете ви))) Мені колишній коханець вже 8 років на ДН і НР скидає гроші. Ми в одному місті. Я його 8 років не бачила)))))Бо давно маю чоловіка. Скидає і прекрасно. Вітає з ДН ,питає як я. І все.Ніяких подробиць. Поняття не маю чи він має жінку,чи ні. Де він живе і як. До речі на дитину (не його,звісно),а від першого шлюбу теж кидає гроші. на ДН (пам´ятає коли народилась дочка).
Лох какой то
Банан-барабан• 1 час назад
Ответ дляМир Мир Мир!
Лох какой то
цей лох приїхав у свій час із забитого Коростеня і за декілька років зробив бізнес, купив квартиру в новобудові в Києві з ремонтом і т.д. Де зараз - не знаю. Але тупі лохи так не піднімаються. а от дійсно ніщеброди і лошари ось таке як ви пишуть і зазадрять))))
Стрибну в гречку• 55 минут назад
Ответ дляБанан-барабан
бо я це знаю. ви живете сама і ваш організм знову згадав що ви жінка. а з ним у вас яйця і лібідо зникає. Тіло ніколи не бреше. зараз ви сама і ви жінка. а з ним ні. Задумайтеся
Спасибо за ваши комментарии. Такая же ситуация как у автора, один в один, такие же терзания моральные. А вы так классно двумя постами разложили все по полочкам!
ТихоЯ• 46 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
Бо я краща.
Навіть не так.
Найкраща!
Нет людей лучших и наилучших.Есть подходящие или нет.
Божий одуванчик• 21 минуту назад
Ответ дляБанан-барабан
Прочитала ваш опус. Але. Як можна хотіти і любити слабкого чоловіка? як у вас на нього стоїть? згадайте, що ви жінка, а не кобила. А з ним ви кобила. і знову хочете в це повернутись. Ваше одоробло ніяких кроків не зробить,бо він слабка баба. він чекає, аби ви купили подарунки і приїхали до нього проситися. ви його ображали, бо казали що він слабкий? він смієтесь? я своєму чоловіку колишньому в очі казала, що він гімно, а не чоловік,бо він ніколи нічого не міг вирішити. Бо все тягнула я. Але це ненормальна ситуація. Мені набридло. і я покинула і перехрестилася. ви просто ніколи не були ЗА чоловіком і не розумієте наскільки кайфово розслабитися і не думати як виживати,що їсти і т.д. Ви звикли бути кобилою. Але кобила ламається теж. Це не ви маєте вважати себе винною.То він має як чоловік проаналізувати і згадати,нарешті,кому Бог яйця дав і вести себе як чоловік,а не як сопля якась. І зрозуміти,що жінка втомилася волочити на собі роль мужика і тому виникла ось така ситуація! ви втомилися волочити 2 ролі. А йому було ЗРУЧНО! Розійшлись і слава богу. Полюбіть себе,а не повзайте перед тим,кого навіть чоловіком назвати важко. Ви зддуріли геть. Ви своєю недостойною поведінкою жінки даєте йому зрозуміти,що його поведінка слабака- це норма! Мені за вас соромно.
знаєте чому він не подає на розлучення? Бо він ніякого рішенн яне може прийняти. він слабак.
Божий одуванчик• 20 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Ви собака на сіні. Був поряд - гнобили, пішов - гори звернете, щоб повернути і далі гнобити.
Тому він тримає дистанцію.
Именно
Божий одуванчик• 16 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
Це було жорстко
По факту девушка написала. Как есть. Вы не сможете уважать мужа, потому что он слабее Вас. А Борисфенка правильно добавила, что Вы хотите его вернуть, чтобы продолжать гнобить. И в самом начале Вы написали о том что ’если это любовь, а он ушел и всю жизнь проживет в нелюбви’. Автор, Вы много на себя берете))) Человек просто уйдет всегда оттуда рано или поздно, где его гнобят. С Вашей стороны любви к нему нет - Вы просто самоутверждаетесь на нем, даже не всегда осознавая это, потому что он слабее Вас. Он все равно уйдет рано или поздно. Можете ещё 100 раз сойтись и разойтись, но финал будет один. Это не любовь. Это самоутверждение за счёт партнёра. Такие союзы заканчиваются рано или поздно. Любовь - это совсем другое.
Божий одуванчик• 13 минут назад
Ответ дляЗлива інформації
🤣 бляха, таке враження що ви знаєте мене в житті
Что там знать? Достаточно проанализировать то, что Вы написали, чтобы понять что к чему. Ни у одной у Вас такая история. Вам кажется что это прям уникальная драма и уникальная история любви. Нет сплошь и рядом такое. Если встречаются два абсолютно разных по характеру и темпераменту человека - они не уживаются. Кто-то кого-то систематически гнобит. В данном случае Вы гнобили, поэтому были скандалы. Ищите РАВНОГО себе партнёра. По темпераменту, по характеру, по стремлениям, по целям итд. Будет намного легче.
Божий одуванчик• 8 минут назад
Ответ дляБанан-барабан
бо я була у цій ролі.правда недовго.5 років. покинула.і ніколи не хотіла вернутись.вийшла заміж вдруге. за дійсно справжнього чоловіка. Тепер він у керма. Я б на вашому місці взагалі двері йому не відчинила.До чого ці приїзди??? Що вони дадуть. За цей час він мав би усвідомити чому так вийшло і серйозно з вами поговорити, що він був неправий. Що тепер він одягне на себе роль чоловіка,а ви будете дівчинкою. .а він морозиться,а ви вибачаєтесь.ну просто на голову не налазить)))
Он по своему прав. И автор права. Он не сможет себя сломать, стать не таким как он есть, а таким как хочет автор. Так не бывает. Нельзя менять человека, нельзя его ломать себе в угоду. Он такой, какой он есть. Автор просто не приняла его изначально таким какой он есть. Она сильнее его. Но она не может воспринимать рядом с собой мужчину слабее себя. Я тоже не могу. Это нормально. Но нельзя ломать человека в угоду себе. Автору бы тоже не понравилось, если бы ее кто-то годами ломал в угоду себе. Она такая какая есть. Я уже писала несколько раз. Никто не плохой. Они просто разные. Поэтому не смогли ужиться. Если поначалу на что-то закрывались глаза с обеих сторон, то потом просто пересталось это делаться. И пошло раздражение. И систематическая неприязнь накопилась. Вот и все. Автор задавила его своим авторитетом, он не выдержал. Автору нужен мужчина сильнее нее. И все.
Божий одуванчик• 5 минут назад
Ответ дляБанан-барабан
бо я така була у 26 років . до 32. а потім покинула і довго була сама. не хотіла нікого,бо думала,що у шлюбі завжди так-усе тягне жінка.зустрічалася, а заміж -ні. і тепер.чоловіку довелося дуже гарно постаратися знову мене переконати що бути у шлюбі за справжнім чоловіком це добре))). що в сім´ї біля керма має бути чоловік а не навпаки. і як виживати має думати не жінка.
Мій чоловік каже, що коли жінка задоволена- це щастя у сім´ї.бо добре усім. а коли вона нещаслива-горе в сім´ї
Дай Бог чтобы и автор поняла разницу. Как это быть за мужчиной. А не все время все тянуть на себе.