Злива інформації• Изменено сегодня в 12:23

Як зозуміти що хоче чоловік?

Нажаль ми зараз розійшлись після довгого шлюбу. Пристрасті після розлучення вляглись і в мене дуже ніжні почуття до чоловіка
Але в вогні скандалів я його ображала і розумію що він має повне право мене не прощати.
Так от. Він регулярно скидує гроші. Десь раз на місяць або два привозить подарунки. Перекидається банальними фразами і іде.
Коли я намагалась тепло поговорити з ним. Закривається в мушлю.
На розлучення ніхто не подає.
І мене зараз розриває. З однієї сторони я його люблю і не хочу нових стосунків.
З іншої абсолютно не розумію що мені робити
автор Злива інформації • сегодня в 15:17
Ответ дляБанан-барабан
а я ні. бо мене бог зробив дівчиною,а не чоловіком. Бо в ролі чоловіка я жорстка,груба і як струна натягнута. я перестаю радіти простим речам. бо вимушено займаю ту нішу,яка для мене чужа,а хтось тупо живе за мій рахунок у комфорті.
Ви знаєте. В мене тільки десь на 4 місяць розлуки, і майже 2 роки з початку кризи знову з´явилось лібідо.
І це лібодо мій мозок хоче понести чоловікові
Банан-барабан• сегодня в 15:18
Ответ дляЗлива інформації
Ну дивіться. Ми дуже багато років пожили комфортно. Я спокійно ходила в декрети він утримував, потім я працювала, підтягувались
Він дуже допомогав моїй сім´ї.це не рік чи два. Це два десятиліття.
Але коли настали важкі кризові роки все сталось як ви описали. Я замахалась і втратила себе
ну от. поживіть окремо.
до речі.утримувати жінку в декреті це не заслуга чолвоіка.це його прямий обов´язок. не слухайте тих хто пише,що в декреті працювали.це аномалія. вдень варити,гуляти,прибирати,працювати,а вночі вставати до дитини. це бред
автор Злива інформації • сегодня в 15:19
Ответ дляБанан-барабан
ну от. поживіть окремо.
Так отож. Я без ілюзій і розових окулярів. Двадцять років я прожила як у Бога за пазухою
Банан-барабан• сегодня в 15:20
Ответ дляЗлива інформації
бо ваш мозок більш нікого не знає. це психологія))) і природа. чому ваше лібідо не з´являлось раніше???бо мозок був зайнятий питаннями виживання.
автор Злива інформації • сегодня в 15:20
Ответ дляБанан-барабан
Бо все ж точно як ви описали. Зникло на фоні росту моїх сталевих яєць
Банан-барабан• сегодня в 15:23
Ответ дляЗлива інформації
бо я це знаю. ви живете сама і ваш організм знову згадав що ви жінка. а з ним у вас яйця і лібідо зникає. Тіло ніколи не бреше. зараз ви сама і ви жінка. а з ним ні. Задумайтеся
Сплюшка• сегодня в 15:23
Ответ дляЗлива інформації
Я була якось запросила на побачення. Він проігнорував повідомлення.
І для мене це був прямо удар.
Боюсь повторення
Ви ще і нав´язуєтесь
автор Злива інформації • сегодня в 15:24
Ответ дляСплюшка
Ви ще і нав´язуєтесь
Та нейтрально ч написала. На каву запросила
Але так. То був мій крок назустріч. Який пооігнорувли
Ответ дляБанан-барабан
Та дякую. Хоч це і боляче але ви праві на 1000 відсотків
Борисфенка• сегодня в 15:25
Ответ дляЗлива інформації
Що саме я звернула щоб повернути?
5 нейтральних повідомлень за півроку?
Якраз план придумуєте, як повернути, бо з наскоку не вдалося.
Ви знаєте, що він хороший чоловік. Але ви собі намалювали якийсь ідеал і біситеся. Ну сходіть пошукайте інших чоловіків, світ широкий.
Спокійно вам не живеться.
автор Злива інформації • сегодня в 15:27
Ответ дляБорисфенка
Спокійно вам не живеться.
Ви десь бачили від мене питання
Як повернути чоловіка?
автор Злива інформації • сегодня в 15:28
Ответ дляБанан-барабан
Доречі. Дякую вам. Ви між строк відчули ситуацію. І дали слушні поради
Борисфенка• сегодня в 15:29
Ответ дляЗлива інформації
Ви десь бачили від мене питання
Як повернути чоловіка?
’І це лібодо мій мозок хоче понести чоловікові’
Банан-барабан• сегодня в 15:33
Ответ дляЗлива інформації
бо я така була у 26 років . до 32. а потім покинула і довго була сама. не хотіла нікого,бо думала,що у шлюбі завжди так-усе тягне жінка.зустрічалася, а заміж -ні. і тепер.чоловіку довелося дуже гарно постаратися знову мене переконати що бути у шлюбі за справжнім чоловіком це добре))). що в сім´ї біля керма має бути чоловік а не навпаки. і як виживати має думати не жінка.
Мій чоловік каже, що коли жінка задоволена- це щастя у сім´ї.бо добре усім. а коли вона нещаслива-горе в сім´ї
автор Злива інформації • сегодня в 15:33
Ответ дляБорисфенка
Це мої почуття а не дії.
автор Злива інформації • сегодня в 15:34
Ответ дляБанан-барабан
Обійміть і поцілуйте свого чоловіка. Це велике щастя знайти свою людину 🥰
Банан-барабан• сегодня в 15:36
Ответ дляЗлива інформації
так.але я була сама 8 років. і сама піднімала дитину.і знаю як це коли не вистачає грошей. але мені все одно було краще ніж зі слабким чоловіком.
ТихоЯ• сегодня в 15:38
Ответ дляЗлива інформації
Що саме я звернула щоб повернути?
5 нейтральних повідомлень за півроку?
Так он и приносил подарки из-за сообщений,типа утешительный приз
автор Злива інформації • сегодня в 15:44
Ответ дляТихоЯ
Не поганий бізнес план
Я йому повідомлення, він мені подарунки. Ок
ТихоЯ• сегодня в 15:48
Ответ дляЗлива інформації
Не поганий бізнес план
Только эти плюшки не дают вам полноценно дальше жить
автор Злива інформації • сегодня в 15:52
Ответ дляТихоЯ
Я вам не все про себе написала. Звісно я розказувала тільки про світлі сторони.
Але є і темні. Я меркантильна в страшенно люблю подарунки
Зубожиння• сегодня в 16:07
Ви йому не потрібні, через дитину спілкується, забудьте і не фантазуйте
Пліткарка• сегодня в 16:16
Ответ дляЗлива інформації
Ми прожили так багато років
Так я локомотив він вагони.
Нас обох все влаштовувало.
Просто в певний період часу стало дуже складно.
І насправді там не було вибору більше або менше.
Там було питання виживання.
І я знаю що в той момент була сильнішою.
Але в той момент я і зламалась
Или принять мужа таким и уже ВСЁ нравится. Или менять мужа
ТихоЯ• сегодня в 16:17
Ответ дляЗлива інформації
Все любят подарки,но их можно получать не только от этого мужчины
Вы ж сами писали что проработали страх одиночества и страх потери материального,но это не так?Ну и бутылка алкоголя это мелочь,при чем тут меркантильность
Пліткарка• сегодня в 16:18
Ответ дляБанан-барабан
Прочитала ваш опус. Але. Як можна хотіти і любити слабкого чоловіка? як у вас на нього стоїть? згадайте, що ви жінка, а не кобила. А з ним ви кобила. і знову хочете в це повернутись. Ваше одоробло ніяких кроків не зробить,бо він слабка баба. він чекає, аби ви купили подарунки і приїхали до нього проситися. ви його ображали, бо казали що він слабкий? він смієтесь? я своєму чоловіку колишньому в очі казала, що він гімно, а не чоловік,бо він ніколи нічого не міг вирішити. Бо все тягнула я. Але це ненормальна ситуація. Мені набридло. і я покинула і перехрестилася. ви просто ніколи не були ЗА чоловіком і не розумієте наскільки кайфово розслабитися і не думати як виживати,що їсти і т.д. Ви звикли бути кобилою. Але кобила ламається теж. Це не ви маєте вважати себе винною.То він має як чоловік проаналізувати і згадати,нарешті,кому Бог яйця дав і вести себе як чоловік,а не як сопля якась. І зрозуміти,що жінка втомилася волочити на собі роль мужика і тому виникла ось така ситуація! ви втомилися волочити 2 ролі. А йому було ЗРУЧНО! Розійшлись і слава богу. Полюбіть себе,а не повзайте перед тим,кого навіть чоловіком назвати важко. Ви зддуріли геть. Ви своєю недостойною поведінкою жінки даєте йому зрозуміти,що його поведінка слабака- це норма! Мені за вас соромно.
знаєте чому він не подає на розлучення? Бо він ніякого рішенн яне може прийняти. він слабак.
Знайшли коня?
Банан-барабан• сегодня в 16:28
Ответ дляПліткарка
Знайшли коня?
спитала нещасна і загнуздана жінка,яка поняття не має як це бути ЗА ЧОЛОВІКОМ,все волоче на собі і яка мріє хоч трохи відчути себе слабкою і захищеною поруч зі справжнім чоловіком. Але нікого нема.
Р.с. жінка,яка не бере на себе роль чоловіка і не є мужиком в жіночій подобі,ніколи не задасть таке питання.
ні,я знайшла справжнього чоловіка зі справжніми чоловічими вчинками. Я спокійна,захищена і спокійна. А він вміє брати відповідальність
ТихоЯ• сегодня в 16:48
Ответ дляБанан-барабан
У автора было как у меня с бывшим,я делала все,кроме зарабатывания денег,а это выматывает
Аленький носочек• сегодня в 16:52
Ответ дляЗлива інформації
Він коли приїжджає. Видно що дуже напружений. Боїться в очі дивитись. На данному етапі я його просто перелякаю своєю активністю
У него просто женщина есть, и он боится вам сказать. Вам пора начать принимать реальность.
автор Злива інформації • сегодня в 16:52
Ответ дляТихоЯ
Ахах , я ще й гроші заробляла
ТихоЯ• сегодня в 16:53
Ответ дляЗлива інформації
Ахах , я ще й гроші заробляла
Вы пишете что основное содержание было на нем