Злива інформації• Изменено 25 марта в 12:23

Як зозуміти що хоче чоловік?

Нажаль ми зараз розійшлись після довгого шлюбу. Пристрасті після розлучення вляглись і в мене дуже ніжні почуття до чоловіка
Але в вогні скандалів я його ображала і розумію що він має повне право мене не прощати.
Так от. Він регулярно скидує гроші. Десь раз на місяць або два привозить подарунки. Перекидається банальними фразами і іде.
Коли я намагалась тепло поговорити з ним. Закривається в мушлю.
На розлучення ніхто не подає.
І мене зараз розриває. З однієї сторони я його люблю і не хочу нових стосунків.
З іншої абсолютно не розумію що мені робити
ТихоЯ• 26 марта в 11:35
Ответ дляБожий одуванчик
Дело в том, что автор не на 100 процентов ведущая. Она хочет быть ведомой, но за сильным мужчиной у нее за спиной. Не за тираном, который будет утверждаться на ней, а за мужчиной, который поддержит ее в ее стремлениях, целях итд.
Если человек на 100 процентов ведущий, то он как правило не имеет притензий к другим. Он все делает сам. Его энергии и силы хватает на все. Ему это в кайф. Я выше написала, что знаю таких женщин, они сами все делают, все решают, им это действительно в кайф. Мужья при них как кот в сметане - всем офигенно. Если бы автор была такой, то не возникла бы эта тема в принципе. Автор не такая. Она сильная, то не настолько, чтобы все решать самостоятельно. Она сама это подтвердила комментарием о том, что определенное время она взяла на себе большую часть обязанностей, но она не хочет делать это постоянно. Это нормально. Я такая как автор тоже. Я могу решать вопросы и решаю их, но я хочу, чтобы у меня был ’помощник’. Мне нужен кто-то сильнее меня за спиной. Вот есть начальник, а есть зам. Я могу временно исполнять обязанности начальника, но я не хочу все время руководить. Для меня это сложно. Также и автор.
Я тоже такая.Но с именно сильным мужчиной тоже будут конфликты при несовпадении мнения

Божий одуванчик• 26 марта в 11:40
Ответ дляТихоЯ
Поэтому нужно подбирать себе партнёра с одинаковыми взглядами на глобальные вещи. Мелочи будет несложно подкорректировать и прийти к общему мнению и компромиссу. А в глобальном должны быть схожими.
Думаю, что автор с мужем просто разные во взглядах и в темпераментах, поэтому возникли проблемы. Никто не плохой, просто разные. Муж скорее всего ведомый, она ведомая. Он не смог дать ей ту ’каменную стену’, которую она ожидала.. Поэтому получилось то что получилось.
Не уживаются ведомый с ведомым и ведущий с ведущим. Кто-то должен быть слабее, кто-то сильнее. Но не напрягая ’один одного’. Тогда все будет хорошо. Иначе - вечные скандалы. А скандалы все разрушают со временем.
Небоброїдка• 20 апреля в 02:15
Ответ дляЗлива інформації
Довга історія. Він уникаючий тип.
Мені потрібен контакт.
Я намагалась по хорошому говорити. Він ховався.
Тоді я його ображала щоб хоч якось достукатись
А Ви - тривожний тип?
Небоброїдка• 20 апреля в 02:20
Ответ дляЗлива інформації
В моїх починаннях та планах. Мені не потрібні помічники.
Мені стало важко там де я взяла його обов´язки
Він мав їх виконувати але на той момент він був слабким та не міг взяти ту ношу.
Ну я як вірна дружина підхватила його.
Взяла подвійну роботу
І просто не вивезла
А хто вирішив, що це - його обов’язки?
Воно взагалі йому потрібно було?
Небоброїдка• 20 апреля в 02:23
Ответ дляЗлива інформації
Я не боюсь його втратити
Але мені напевно буде боляче усвідомлювати що якщо і він любить і я люблю. То ми просеремо наші життя з нелюбими людьми
то напишіть йому.
Небоброїдка• 20 апреля в 02:35
Ответ дляЗлива інформації
Так отож. Я без ілюзій і розових окулярів. Двадцять років я прожила як у Бога за пазухою
хто більше заробляє: Ви чи він?
Девальвация• 20 апреля в 06:45
Ответ дляЗлива інформації
Я пішла. Тому яка його вина?
Що не зберіг родину,не зміг бути поруч. Це може і пройти,але бути з вами не готовий. Чесно, я в уникаючий тип не вірю. Для мене це не любить.

Девальвация• 20 апреля в 06:49
Ответ дляЗлива інформації
Та хто його знає чого я хотіла. Я була знесилена і виснажена
І мені хотілось щоб це хтось бачив
Ви хотіли нормального - допомоги, підтримки і визнання. Ні на що з цього він не спроможний. Для мене це не любов, а ваша тяга до нього - це щось материнське - ростила,виховувала і не готова відпустити. Але це не до чоловіка почуття.
дамаАмстердама• 04 мая в 02:03
Ответ дляЗлива інформації
Довга історія. Він уникаючий тип.
Мені потрібен контакт.
Ну и шо? Достучались? Легче стало?