БолеИменее• 25 марта в 15:46
Брови у волосковій техніці
Хто робив такий варіант перманенту, Вам сподобалося чи пожалкували?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Супер, зранку одразу гарна
Результат геть не сподобався
Янгол в камуфляжі• 25 марта в 15:52
Мені подобається
Хоча витрачено і час і гроші
Я робила у Дружиніноі
Хоча витрачено і час і гроші
Я робила у Дружиніноі
БолеИменее
• 25 марта в 15:54
Ответ дляАнонім-ка
Когда вы уже с теми бровями носиться перестанете
В мене від природи не росте половина брови - початок є і все, кожен день підмальовувати і ще щоб рівно - дуже важко. Це все одно щоб я вам сказала, нащо всі носяться з тим лазером і депіляцією, лічно в мене волосся майже не росте ніде, голю максимум раз на 2 тижні та і то, волосся тонке і прозоре. Тепер ясно?
БолеИменее
• 25 марта в 15:55
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Мені подобається
Хоча витрачено і час і гроші
Я робила у Дружиніноі
Хоча витрачено і час і гроші
Я робила у Дружиніноі
давно робили? фото можете показати? щоб побачити брівки...
Зоркая Зорро• 25 марта в 15:56
была волосковая техника, сейчас пудровые брови уже 5-й год, пора обновлять. Обоими вариантами очень довольна, у меня очень белая кожа и очень светлые брови. Так хоть лицо появилось. Но сами волосинки все ранво раз в пару недель подкрашиваю, я почти блондинка.
Янгол в камуфляжі• 25 марта в 15:56
Ответ дляБолеИменее
Сорі, фото не буде. Не в цьому гадюшнику, тобто квітнику )
БолеИменее
• 25 марта в 15:56
Ответ дляЗоркая Зорро
я теж білявка... хочеться трошки яскравіше зранку виглядати, бо бровит майже непомітні... В кого робили, Київ?
БолеИменее
• 25 марта в 15:57
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Розумію... Вам по вашій формі зробили? волосинки тоненько промалювали?
Зоркая Зорро• 25 марта в 15:57
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
поддерживаю
Бідося• 25 марта в 15:57
Ответ дляБолеИменее
В мене така сама ситуація з бровами і я нарешті років 5 тому наважилася зробити пудрові і дуже задоволена! Тому вас дуже розумію
Зоркая Зорро• 25 марта в 15:58
Ответ дляБолеИменее
в Ирпене у девочки, к сожалению, не сохранились контакты, я через инстраграмм записывалась, делала за год до войны. С началом войны удалила профиль в инстраграмм, не могла смотреть на прошлую счастливую жизнь..
БолеИменее
• 25 марта в 15:59
Ответ дляБідося
В кого робили?
Бідося• 25 марта в 16:00
Ответ дляБолеИменее
В кого робили?
То було в Бучі до війни, тепер вже немає тієї майстрині там. Сама живу на західній і шукаю де оновити
БолеИменее
• 25 марта в 16:00
Ответ дляБідося
зрозуміла, дякую Вам за відповідь)
Продавчиня кіз• 25 марта в 16:07
волосковая не всем пойдет. мастер сразу сказала, на этой коже расплывется и не будет волосинок- и так и вышло
БолеИменее
• 25 марта в 17:18
Ответ дляПродавчиня кіз
в мене жирна шкіра. Але бровистка запевняє, що апаратний волосок підійде на таку шкіру...
Басноплетка• 25 марта в 17:22
мені під 50, шкіра жирна, половини брів вже видно не було, зробила півроку тому, не пошкодувала, потім ще стрілочки зробили скромні, теж сподобалося
робила в київській області
Заставляличка• 25 марта в 17:29
Я делала в салоне Барвиста, мастер Оксана в Киеве. Очень понравилось. Здесь посоветовали.
БолеИменее
• 25 марта в 17:46
Ответ дляЗаставляличка
волосковая техника? апаратная?
БолеИменее
• 25 марта в 17:47
Ответ дляБасноплетка
робила в київській області
клас! теж хочу заповнити брівки!! виглядають натурально?
Басноплетка• 25 марта в 18:00
Ответ дляБолеИменее
виглядає гарно, у мене глибоко посаджені очі, верхня повіка нависає, думала стрілка зробить ще гірше, але майстер після брів намалювала стрілки олівцем як вона бачить і нам обидвом сподобалося))) єдине я хотіла більше задимлену, але мені під кінець так боліло, що я вже нічого не хотіла і пішла так
для мене, яка лінується фарбуватися, це гарний варіант
хотіла ще губи трохи, але майстер каже, що губи ще больніше буде, тож поки без губ
Басноплетка• 25 марта в 18:00
ось фото я для подруги робила, лежу на спині, випучила очі, щоб було видно одразу дві зони татуажа)))