40ка• 25 марта в 19:14

Про мій досвід навчання

З першого класу робила уроки сама. За успішністю серед перших в школі.
Мій секрет успіху - вчитися втричі більше, ніж інші, і те робити з цікавістю.
Ні, жодних депресій, так званого модного зараз вигорання.
Цікаво, скільки тут нас таких, які ставилися з любов´ю до нових знань?
К.а.л.и.н.а• 25 марта в 19:16
Вам помилки повиправляти чи ви самі?

ole4kakissa• 25 марта в 19:18
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Вам помилки повиправляти чи ви самі?
Шах и мат ♟️♟️
ElinaH• 25 марта в 19:18
Да, я такая была ненормальная в школе. Не отличница, но пара четверок за год и ни одной тройки за 10 лет. Мне нравилось учиться, легко все понимала и запоминала. Уроки делала быстро, а устные помнила с урока, можно было и не читать. И еще и в спортивной училась. Попустило меня на 1 курсе института, любовь-морковь, дискотеки-гулянки, учиться стало лень.
Горськ• 25 марта в 19:20
Не скажу,що була любов,але сильна відповідальність і контроль батьків.Ні грама не шкодую,знання і система мені дали хороший старт в роботі.
Gipotenuza• 25 марта в 20:08
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Вам помилки повиправляти чи ви самі?
Де ви там помилки побачили?
К.а.л.и.н.а• 25 марта в 20:49
Ответ дляGipotenuza
Де ви там помилки побачили?
Ну раз просите

1. ’За успішністю серед перших в школі’ →
Пропущено дієслово, що робить речення неузгодженим. Правильно писати або ’За успішністю БУЛА серед перших у школі’ або ’За успішністю - серед перших у школі’.

2. ’Ні, жодних депресій, так званого модного зараз вигорання’ →
тут взагалі хто в ліс, хто по дрова. Для чого кома після ’ні’? Де сполучник між частинами ’жодних депресій’ та ’так званого вигорання’? Корректно було б написати ’Ні жодних депресій чи так званого модного зараз вигорання’, а ще краще додати на початку ’не було’ і далі по тексту.

3. ’і те робити з цікавістю’ →
не вважаємо прямою помилкою, але стилістично звучить невдало, краще замість ’те’ використати ’це’ - ’і робити ЦЕ з цікавістю’.

4. ’скільки тут нас таких, які’ →
тут також стилістично некоректно використане слово ’які’, якщо мова йде про людей, то варто вживати слово ’хто’.

І це все, безумовно, дрібні помилки. Але авторка своїм текстом ставить себе вище інших та ідеалізує свої знання і, відповідно, мала б ’тримати рівень’. Ну або все ж трохи недовчилася.
Gipotenuza• 25 марта в 20:54
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Ну раз просите

3. ’і те робити з цікавістю’ →

4. ’скільки тут нас таких, які’ →

А, вы про смысловые ошибки, я думала орфографические.