Кошка Мурка• 26 марта в 22:36
Який санаторій порадите при коксоартрозі і захворюваннях опорно-рухового апарату
Думала, що в санаторій їздити буду на пенсії, але в 43 роки вже маю 3-4 стадію коксоартрозу, також артроз колін.
Потрібен санаторій і Україні з якісними процедурами саме доя мого діагнозу.
Порадьте, де краще пролікуваьтись. Фокус саме на лікуванні! Умови, важливі, звичайно, але на 5 зірок all-inclusive не претендую
Душа компанії• 26 марта в 22:51
Не совсем санаторий, но термальный бассейн в Берегово рекомендую
Безпринципова• 26 марта в 22:51
3-4 стадія коксартрозу це не про лікування в санаторії, це вже стертий суглоб, який не підлягає відновленню. На ранніх стадіях ще можна призупинити спеціальними вправами і системними заняттями, наприклад по методу Бубновського. Санаторій не пораджу, бо не знаю. Я свого часу була двічі в різних санаторіях з профільним направленням по опорно руховому. Ефекта вау не було. Просто 21 день в іншій обстановці, зарядку робила, ванни приймала, душ шарко.
Відморожена• 26 марта в 23:06
Подруга з артроз їздила в Хмільник. Я раніше їздила саме в санаторій залізничників, він в центрі міста. Дивитись зараз ціна 1730 за добу
Амелі на мілені• 27 марта в 00:49
Ответ дляВідморожена
Санаторий зализничников переселенцы со своими котами, собаками, детьми убили в хлам, там только один дорогой окрпус остался нормальным. Медперсонал оттуда разбегается, это уже совсем не тот процветающий санаторий, который был раньше.
Автор, рекомендую санаторий Теплиця, там много процедур, собственные термальные и минеральные бассейны, была там несколько раз, в этом году хочу попробовать лечение в бальнеологическом санатории, по отзывам у них очень сильное лечение опорно двигательного и хорошие специалисты.