Плету интриги• 30 марта в 16:16
Брекети в дорослому віці
Дівчата, хто відносив брекети в дорослому віці? Після 40. Ситуація не катастрофічна, але лікарі рекомендують. Я би і не проти, але розумію, що це розтягнеться на роки, до кінця життя спати в капі, носити ретейнери, часто портяться зуби. Як ваші відчуття через рокИ після лікування. Дякую за відгуки
Подтяжка• 30 марта в 16:19
Я би не ставила, якщо проблема естетична твльки. Нащо воно вам?
Ви прожили до 40 років так і що тепер?
Лікарям аби гроші витягти. Це їхній хліб.
Подумайте!
І овал обличчя може змінитись врахуйте
Ви прожили до 40 років так і що тепер?
Подумайте!
І овал обличчя може змінитись врахуйте
Фенте Фря• 30 марта в 16:21
не факт, що брекети на роки. це може бути 1-2 роки. Якщо проблема в прикусі, то виставивши правильно зуби, ви надовше збережете свої.
Спати в капі це півроку-рік. Ретейнери ви не будете відчувати.
Якщо вам рекомендує не один лікар, то варто задуматись.
Птица Говоруша• 30 марта в 16:26
Я ставила аж 2 рази - зараз розумію що дарма і треба було просто зробити якісні вініри. По ціні вийшло так само, а зуби вбила - деякі втратила
Птица Говоруша• 30 марта в 16:28
Ответ дляФенте Фря
Не правда, зубний ряд розбивається і починаються зовсім інші проблеми - мені видалили 7 власних зубів, але завдяки брекетам мені довелося пережити потім ще 2 операціїї
а так да, дуже гарно чешуть про прикус і тп
Фенте Фря• 30 марта в 16:30
Ответ дляПтица Говоруша
перед брекетами видалили 7 зубів?
Птица Говоруша• 30 марта в 16:44
Ответ дляФенте Фря
перед брекетами видалили 7 зубів?
Спочатку мудрості 4, але ортодон за 2 роки зробив з мене конячку, я походила рік в ретейнері потім пішла до іншої - видалили 2 четвірки і двійку знизу - результат - на трійку. Але зуби розхиталися і як результат - резекція коренів в з одної сторони, а один жувальний просто випав
тому довелося нарощувати кістку і ставити імплант. А пооблем була зовсім скромною. Зуби як у Кірстен Данст - і зараз дивлячись на свої фото в молодості розумію що вони мені дуже пасували і навпаки прикрашали, робили особливою
Наполеон Бонапарт• 30 марта в 16:44
Відносила, результатом задоволена. Зубний ряд вирівняла, прикус змінили. Овал обличчя дійсно змінився, на краще. Стан зубів, емалі не погіршився. Подушку поміняла на нижчу, на високій стало незручно.
Капу не виносила стільки, скільки треба було, тож ряд трохи поїхав, несильно.
Ретейнери поставили, незручно чистити зуби стало, але іригатор справляється, тож звикла.
Птица Говоруша• 30 марта в 16:45
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А як з носогубкою? В мене капець але я й носила їх майже 5 років
Кусман Сиру• 30 марта в 16:46
Ставила в 38, все ок
З бонусів / перестали турбувати головні болі
В капі не сплю. Ретейнер є на верхній щелепі, звісно я його не відчуваю, нижній вже зняла
Наполеон Бонапарт• 30 марта в 16:46
Ответ дляПтица Говоруша
Ну, після 40 носогубка хоч з брекетами, хоч без, змінюється)
Птица Говоруша• 30 марта в 16:48
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не знаю, в мене під час носіння саме стала дуже вираженною і вже ніяк нікуди. Ортодонт теж сказав, що це часто буває.
Фенте Фря• 30 марта в 16:50
Ответ дляПтица Говоруша
співчуваю
у мене інша ситуація. Неправильний прикус + через давно видалені шістки поїхали дві нижні сімки на їх місце. І співвідношення/нахил верхніх до нижніх змінювали. Основне - вирівнювали кутні.
Кістку теж нарощували, бо з самого початку її було мало.
Зараз на фінальному етапі - імпланти. Поки що результатом задоволена.
В естетичному плані - посмішка стала трохи ширшою і симетричною. Форма обличчя не змінилась (все норм). Мені 35. З брекетами рівно 2 роки
Скіфська пектораль• 30 марта в 17:57
Ставила в 37. Вот третий год в капе сплю. Не напрягает вообще. Но у меня чисто диастему и один кривоц зуб был. Сейчас красиво ровно и не напрягает.
Киця-бриця• 01 апреля в 00:27
Ставила в 42, із-за естетки. Втратила шестірки, з часом зуби роз´їхались, утворились великі щілини. Ходила 1,5 роки, результатом більш ніж задоволена. Ідеальна посмішка. Ретейнери на нижніх, на верхніх капа вже десь рік. Але ортодонт сказала, що ще півроку і все.