В танке• Изменено 27 марта в 01:22
Вам подобаються окуляри для зору з кольоровим білком? Собі замовила, і тільки
наполягала, щоб був нейтральний блік. Тобто захист є, але ні фіолетового, ні синього, ні зеленого бліків.
Радуга-дуга• 27 марта в 01:24
Даже не видела таких. Либо оттенки синего, либо зеленого. Нет, меня не парит. У меня с зеленым.
В танке
• 27 марта в 01:32
Ответ дляРадуга-дуга
В мене такі, вже з пів року маю, дуже задоволена.
Мені консультантка перечитала купу виробників, країн... Я взагалі не знала, як вибрати від різноманіття)
Італія, думаю, там стиль, мода. Я також люблю одяг, думаю, хочу італійські. А потім вже уточнила, що не подобається блік, і в цього виробника такі знайшлися.
’Асферична лінза Silken White Blue Natural 1.61 – це сенсація у світі лінз!
Адже вона захищає очі від шкідливого синього світла та при цьому має нейтральний залишковий рефлекс. Ані фіолетового, ані синього, ані жовтизни… абсолютно прозора лінза без кольорового бліку.
Технологія Blue Blocker міститься в матеріалі лінзи. А покриття Silken White — це покращена ахроматична версія функціонального покриття Silken. Лінза просвітлює, захищає від сонячних променів, зменшує відблиски, має олеофобні та антистатичні властивості.
Ми рекомендуємо цю лінзу в першу чергу людям з індивідуальною непереносимістю кольорового бліку, медійним особистостям (блогерам, ведучим, моделям) водіям, фотографам, графічним дизайнерам та IT-спеціалістам та усім хто бажає мати бездоганний вигляд’.
Радуга-дуга• 27 марта в 01:34
Ответ дляВ танке
Я выбирала линзы не по блику, а по характеристикам полимеров, из которых они изготовлены, и выбирала то, что мне больше подойдет.
При этом консультанты оптики были абсолютно не компетентны и в качестве характеристик выдавали пару слов, еще и не соответствующих действительности. Это люксоптика.
В танке
• 27 марта в 01:49
Ответ дляРадуга-дуга
Я у Fielmann
Але мені також було не відразу просто. Не уточнювала в попередньому повідомленні, а тепер напишу. Я дуже хотіла нейтральний блік, але мені сказали, що немає таких італійських. І я замовила спочатку з зеленим, цей виробник має і такі. Прийшла додому, трохи незадоволена, бо не те, що я хотіла, і зайшла на сайт виробника лінз. На їхньому сайті, бачу, що в них є і нейтральні лінзи. Я знову пішла в оптику, сказала, що є нейтральні лінзи в цього виробника. Вони переглянули свій каталог і знайшли, що дійсно є. Але показати наживо лінзу не змогли, вони перемішалися, показують мені ніби ту, що я хочу, а вона має блік і я просто замовляла наосліп. Тільки в Інтернеті бачила як має виглядати. Зробили, дійсно як на сайті, без бліку.
Тому треба собі і самому раду давати, я вас розумію😆
Хвильоватиша• 27 марта в 06:54
Мені подобаються саме з кольоровим . Є зелені, бірюзові , коричневі, жовті і сірі.
3@йk@• 27 марта в 07:39
мені всі кольорові лінзи особливо коричневі хамелеони асоціюються муто з пенсіонерами
3@йk@• 27 марта в 07:41
Ответ дляРадуга-дуга
люксоптика это дно
мне там консультант, по виду школбница но заявляющая что она врач окулист криво определила какие брать линзы, 10000 в трубу
18 мнеУЖЕ• 27 марта в 07:46
Ответ дляВ танке
У вас окуляри одні?
До речі, мені подобається мій фіолетовий блік, доповнює образ (ношу одяг з відповідної палітри). Тобто до чого ваші опуси про ’стиль’, взагалі не розумію
Леопардові панчохи• 27 марта в 07:50
Ответ для3@йk@
Добре, що всім пенсіонерам і непенсіонерам, які носять такі лінзи, начхати на ваші асоціації
3@йk@• 27 марта в 10:08
Ответ дляЛеопардові панчохи
а мені в принципі начхати на їх думку
я просто прділилася своїми особистими враженнями
маю право?
Радуга-дуга• 27 марта в 12:07
Ответ для3@йk@
люксоптика это дно
Я хожу со своим рецептом)