Пилосмок працює• сегодня в 11:43
А навіщо Віктору Павліку колоти адреналін?
Директор Пляжу• сегодня в 11:45
там не колоти а пшикати у горло - для кращого звуку чи роботи голосового апарату, якось так
Клин_Кляйн• сегодня в 11:48
Його ніхто не коле. Там промивка голосових зв´язок здійснюється адреналіном, щоб голос звучав. Просто промивають зверху. То Катька хейтить, що мали колоти. Вона посварилася з командою, яка його готувала до сольника, і щоб якось себе виправдати, зчинила галас, що начебто старому мали колоти адреналін.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 11:50
Ответ дляКлин_Кляйн
я шо старый добрый коньяк уже не канает?
Альфред Шнитке• сегодня в 12:02
вся новостная лента этим павликом и репяхом заполнена ))хоть так привлекут к себе внимание, если советчицы им мало
Директор Пляжу• сегодня в 12:55
Ответ дляЧупакабраЗеБест
оце розумію - олдскул! а то понапридумували