ШанельКуКу• Изменено 27 марта в 15:05
Ютуб мюзік
Слухаю музику там. В чому проблема? Хотіла скачати пісні, а виявляється, що звідти не можна ( Здивувалась. Ну думаю ладно, скачаю деінде, а виявилося , що багато пісень є тільки на ютубі мюзік.((
ШанельКуКу
• 27 марта в 15:06
Ну маю на увазі що лише з преміумом дає скачати. У мене його немає, мені він не потрібен
Кринжова баба• 27 марта в 15:11
Ответ дляШанельКуКу
Не зрозуміло, що ви хочете
виконавці отримують гроші за те, що ви прослуховуєте їхні пісні. Часи піратства потроху відходять. Хочете скачувати пісні, то платіть за преміум.
ШанельКуКу
• 27 марта в 15:12
Ответ дляРокерША
Прям в телефон вы и с премиумом не скачаете
Хотіла на флешку в машину закачати улюблені.
Кринжова баба• 27 марта в 15:12
Ответ дляРокерША
Прям в телефон в акаунт ютуб мюзік скачаєте. І будете слухати музику без інтернета.
РокерША• 27 марта в 15:12
Ответ дляШанельКуКу
Премиум так не даёт, это пиратство
РокерША• 27 марта в 15:13
Ответ дляКринжова баба
В акаунт, а не во внутреннюю память телефона. Я поняла, что автор хочет.
ШанельКуКу
• 27 марта в 15:15
Дивно кажу, що в інших місцях тих пісень не має. Більшість пісень по всьому інтернету є, з можливістю скачки.
Дивує це, а не те, що не можна скачати...
Сама собі лікар• 27 марта в 15:16
Ответ дляШанельКуКу
а просто в ютубе нет?
ШанельКуКу
• 27 марта в 15:16
Ответ дляСама собі лікар
а просто в ютубе нет?
Ну там відео є. Але ж мені треба аудіо
Сама собі лікар• 27 марта в 15:18
Ответ дляШанельКуКу
Ну там відео є. Але ж мені треба аудіо
ну.. хотите пиратствовать, придется немного пострадать) заходите с компа, копируете ссылку на видео сюда , скачиваете файл. дальше кидаете себе его в телегу и оттуда скачиваете на телефон)
Кринжова баба• 27 марта в 15:19
Ответ дляШанельКуКу
Вас дивує те, що виконавці боряться з піратством?
ШанельКуКу
• 27 марта в 15:19
Ответ дляСама собі лікар
Ух ти. Дякую. Спробую ввечері!
Сама собі лікар• 27 марта в 15:20
Ответ дляКринжова баба
как по мне, странно, что на ютубе их песню бесплатно послушать можно, а на своем телефоне офлайн, уже нельзя))
РокерША• 27 марта в 15:20
Ответ дляСама собі лікар
Не бесплатно. За рекламу
ШанельКуКу
• 27 марта в 15:21
Ответ дляКринжова баба
Дивує інше. Читайте уважно. Але розумію, що Вам хочеться поумнічать
Сама собі лікар• 27 марта в 15:21
Ответ дляРокерША
Не бесплатно. За рекламу
можно поставить адблок, и рекламу тоже не смотреть, получается бесплатно таки)
РокерША• 27 марта в 15:22
Ответ дляСама собі лікар
В мюзик? Не знаю таких блокираторов. В любом случае, её показывают, только Вы её не видите.
Сама собі лікар• 27 марта в 15:24
Ответ дляРокерША
в мюзик у меня вообще нет рекламы, но я только с компа слушаю. на ютубе адблок справляется точно