Не худа ні разу• 27 марта в 16:04
Пароочисник який порадите?
З власного досвіду та не на одне використання
Не худа ні разу
• 27 марта в 16:08
Ответ дляЛеди_в_ночи
Керхер. Модель, де непотрібно доливати воду.
Ціна яка
Сегодня не целуюсь• 27 марта в 16:20
Смотрите по своим целям, бюджету. А вобще советую взять в аренду на пробу. После этого обычно люди передумывают о покупке
Мадам Тю-лю-лю• 27 марта в 16:24
Капитошечка• 27 марта в 16:39
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
У мене такий- зовсім не потрібна річ, тільки місце займає , вище правильно написано- краще в аренду
І в мене такий, ще й докупила для вікон насадки
Ну таке. Шви почистити хіба що на плитці. Але перший день бігала з ним, як навіжена
Коварная Зая• 27 марта в 16:44
Ответ дляЛеди_в_ночи
Там доливают не отключая аппарат)))
Леди_в_ночи• 27 марта в 18:59
Ответ дляКоварная Зая
Там доливают не отключая аппарат)))
Є дешевші моделі, де перш ніж долитм воду треба виключити апарат і трохи почекати. Тому й пишу, що краще модель, де вода доливається під час роботи.