Не можу знайти. Хочу такі схожі на guess, для міста якісь, з ізюмінкою. Які є гламурні фірми? Всі що я знаю - якийсь спорт або абра кадабра. Або як Діадора (кедоподібне тенісне з неї, не спорт). Або як Пусма були (лакові із шнурками широкими, як стрічки). Щось таке що можна по стилю із сукнею навіть. Щось «нарядне». Едаке. Розумієте? Але не кеди. Щоб підошва була нормальна, не резина плоска
БоХатая• сегодня в 18:13
Ответ дляКашпо
Интересно про что автор пишет?
Хоть бы картинок накидали
Автор хочет, чтоб ей картинок накидали, со ссылками. У нее лапки, сама не может найти
БоХатая• сегодня в 18:16
Ответ дляTeonaa
Сиджу тиждень. Но видно так, не можу
Не картинок. Може фірму хтось знає.
Ну да, у остальных же другой интернет. Наймите стилиста, раз не умеете искать
БоХатая• сегодня в 18:23
Ответ дляTeonaa
А точно, чого ж це я. Оно ж вони на кожному кроці
Ну сидите на попе ровно, может найдутся лохи
Ні за холодну воду• сегодня в 18:39
Ответ дляTeonaa
Ужс?)
Тобто оті келвін кляйн- абракадабра і ви кидаєте оце?)
Белочкой зови• сегодня в 19:06
Ответ дляЗапасная спина
фото
как представлю, как чистить замшу после пыли, мне становится не по себе, хотя кроссовки, бесспорно, красивые.
БоХатая• сегодня в 19:20
Ответ дляTeonaa
Якщо Ви , як і я, не тямите у брендах взуття, то от куди Ви? Ідіть про печиво, бісквіти щось порадьте. Чи що Ви вмієте.
Hoff и Kurt Geiger смотрите, любительница печенья
Запасная спина• сегодня в 20:02
Ответ дляБелочкой зови
Не знаю, нема проблем. В мене щіточка спеціальна є
А шо сталося?• сегодня в 20:02
Ну Гесс уже отжыл своё. Посмотрите НБ 530, и лёгкие, и подходят под всё.