Подмигашка• сегодня в 09:12
На що звернути увагу при покупці дитячого взуття, щоб не зіпсувати стопу?
Бринзолетта• сегодня в 09:13
На розмір та повноту. На те, щоб взуття добре фіксувалося на нозі. Щоб пальці вльно лежали, а не стискалися Ну і підошва має добре гнутися. Все
Шаманю второпях• сегодня в 09:24
Для мене ідеальні крокси
Вони не стискають ногу по периметру, ідеально для високого підйому, сандалі і сапожки їх так то взагалі любов.
Рекламама• сегодня в 09:57
Чтобы обувь была не слишком на вырост, не узкой, чтобы подошва была достаточно эластичная
Ну и материалы
Гарнюнька• сегодня в 10:04
Зачем здоровому ребенку анатомическая стелька. Обувь просто должна быть по размеру, с фиксированной пяткой, и достаточно широкой чтоб комфортно ложилась стопа.
Шаманю второпях• сегодня в 10:31
Ответ дляГарнюнька
А навіщо здоровій дитині фіксована пятка, задник і тд? :)
Гарнюнька• сегодня в 10:33
Ответ дляШаманю второпях
Потому что это удобно для длительных прогулок. Это не отменяет того, что у моих детей есть обувь без фикс пятки, кроксы и т д. А автору я так понимаю это как первая обувь, логично что малышу будет удобнее в них ходить.
Шаманю второпях• сегодня в 10:34
Ответ дляГарнюнька
В чому саме зручність фіксованої пятки? :))
Вона взагалі не є обовʼязковою для здорової дитини.
Гарнюнька• сегодня в 10:50
Ответ дляШаманю второпях
Умеренно плотный задник, нужен малышам на улице при первых шагах. Не так выразилась.
Петриківна• сегодня в 11:02
Ответ дляБла бла бла
Я беру анатомічне взуття с запасом 1 см зазвичай
Для маленької стопи це багато. Самій взуйте взуття на 1 см більше
Петриківна• сегодня в 11:04
Ответ дляШаманю второпях
Не зручність, а правильна фіксація стопи. В маленьких дітей до 3х років м´язи голеностопу, ікроножні ще слабкі. Профілактика вальгусної деформації
Шаманю второпях• 1 час назад
Ответ дляПетриківна
Не існує валтгусноі профілактики стопи.
Фіксація стопи розслаблює мʼязи ще більше і вони з часом взагалі не виконують своїх функцій.
Шаманю второпях• 1 час назад
Ответ дляГарнюнька
Не потрібен.