90x60x90• 27 марта в 19:01
А почему в странах Балтии нет метрополитена?
Ни в одной из стран Балтии нет метрополитена
Ни в Литве, ни в Латвии, ни в Эстонии
Почему?
Ни в Литве, ни в Латвии, ни в Эстонии
Почему?
Угадайс• 27 марта в 19:05
Ответ для90x60x90
И что?
И нет смысла.Таллин старый отдельно,новые районы через реку,вода низко.Не рентабельно.
Забрызжу ядом• 27 марта в 19:19
Ответ дляУгадайс
Водя -якраз високо.
40каградусная• 27 марта в 19:19
Ответ для90x60x90
И что?
Нема потреби, бо не той пасажиропоток .
Ви ж не питаєте, чому нема метро в Боярці.
Угадайс• 27 марта в 19:20
Ответ дляЗабрызжу ядом
Водя -якраз високо.
Близко хотела написать) население полмиллиона.На хера им то метро
к.Буланова• 27 марта в 19:22
Нецелесообразно с экономической точки зрения. Населения кот наплакал.
Margaret Rose• 27 марта в 19:24
Який сенс, коли найбільше місто не більше Львова? Країни маленькі, низовинні (тобто плюс ще й проблеми з затопленням)
Червона калина• 27 марта в 19:31
Чому нема метро на Троєщині? Район з 500 тис.населення залишився без метро,якась маячня.
Начальник Анонимов• 27 марта в 19:45
Ответ дляЧервона калина
Метро боїться троєщину)).
Научительница• 27 марта в 20:02
Ответ дляЧервона калина
Троєщина - чатсина Києва, і там метро треба не для того, щоб пересуватись в межах Троєщини, а щоб мати можливість швидше дістатитсь іншого кінця міста і розвантажити автомобільні шляхи.
А метро в Таллінні - це побудувати метро в межах Троєщини, яке ніяк не пов´язане з іншими районами.