4есотка• Изменено 27 марта в 20:41
Дитині пошкодили куртку. Мої дії?
Донька дала куртку подружці. Та десь зачепилась рукавом та тепер там дірка. Мати подружки запропонувала спочатку гроші на ремонт, але я відмовилася. Потім вона запропонувала викупити ту куртку, але доньці вона подобається і вона не хоче її продавати. Сходили по магазинах, такої точно вже немає, але є схожі моделі, коштують вони дорожче, ніж нам пропонували. Докладати повністю різницю я не хочу, але мене б влаштував варіант ’нам відшкодовують повністю ціну нашої куртки та половину різниці між новою моделлю’ . А ще половину докладу я. Річ була майже нова, купували на весну.
Чоловік каже, що мене пошлють та дитина залишиться й без куртки, й без подруги.
4есотка
• 27 марта в 20:49
Ответ дляСама собі лікар
А возраст детей, сами гуляют уже? Для чего давать куртку, а в чем дочь ходила при этом?
Берете компенсацию и чините. Делаете выводы
Підлітки
Лінива, не каюсь• 27 марта в 20:50
Ответ для4есотка
Можна було не псувати нашу річ. Тоді б нічого не довелось купувати
А нащо давали?
Я погнала• 27 марта в 20:50
Ответ дляЛінива, не каюсь
А нащо давали?
Хотела быть хорошей, а может дружбу покупает.
Кукусикиииииии• 27 марта в 20:50
Ответ дляДавно без алко
Спасибо тебе Господи что у меня сыновья))
Да, они просто все теряют и рвут навсегда. И никаких драм.
Лінива, не каюсь• 27 марта в 20:51
Ответ дляЧерговий по кухні
Нехай доньці буде уроком..якщо дуже подобається, то здайте в ремонт. Людей я б не турбувала...
Аналогічно. Можливо донька навчилася б тоді не давати свої речі нікому
Чупокабра• 27 марта в 20:51
Ответ для4есотка
Можно не давать вещи.Автор,ремонт за их счёт Ну,какие 1,5 куртки?
Подвійна веселка• 27 марта в 20:52
Так вам пропонували гроші, ви відмовились. А тепер фарш назад? Хай буде уроком.
Элька-Карамелька• 27 марта в 20:52
Я ,спочатку не зрозуміла ваших побажань . Потім перечитала і думаю 🤔 на докуя ви хочете . Люди ж не відморозилися . Ваша принцеса давала одяг з вашого дозволу ,ви ж розуміли що може щось не так бути ?!
Лінива, не каюсь• 27 марта в 20:52
Ответ дляЯ погнала
Ну то наступного разу буде думати чи давати
Коренная киевлянка• 27 марта в 20:53
Якщо донька дала подрузі куртку, а Ви це дозволили, то всі ризики розуміли. Яка необхідність чужій дитині давати куртку?
Мама тої дити повела себе адекватно, не влаштовує, то не вигадуйте фантазій на тему нових доргих курток.
Наука доньці буде.
Дай подивлюся• 27 марта в 20:55
Ответ для4есотка
Ну вона згодна буде на аналогічну нову. Просто вони коштують дорожче
То вже Ваша проблема і Вашої доньки.
Або беріть кошти на ремонт і хай носить відремонтовану, або віддайте тій мамі за ціну куртки. Додайте свої кошти і купіть нову.
Ви реально цікава. Ваша донька дала комусь речі поносити, той хтось - порвав. То вина 50 на 50. З чого та мати повинна сплачувати Вам повну ціну за нову куртку?
Давно без алко• 27 марта в 20:56
Ответ дляКукусикиииииии
100% , но у меня только в первом классе что то теряли, и до класса пятого что то рвали, сейчас 21 и 14, ноу проблем)
Говорю відверто• 27 марта в 20:58
Ответ дляВесела бджілка
можна було не давати свою річ, тоді б її не зіпсували. Не розумію, навіщо давати подружці свою куртку
Меняются иногда вещами, моя тоже с подружками меняется, пусть. Но мне и в голову не пришло бы просить компенсацию, еще и с доплатой🤪 тем более дочь автора не хочет отдавать куртку…
Дай подивлюся• 27 марта в 20:58
Ответ дляКукусикиииииии
Нєєє ) бувають винятки ))
Мого в 2 класі друган вмовив обміняти скрічерів на жмені браслетів силіконових )) син вдома вислухав лекцію на тему «рівноцінний обмін» і наступного дня пішов міняти своїх скрічерів назад на другові браслети ))
Добре хоч хлопці футболками не міняються ))
4есотка
• 27 марта в 20:59
Ответ дляПодвійна веселка
Мені пропонували гроші на ремонт. Я відмовилася. Коли запропонували гроші за стару куртку, я сказала шо ми маємо подивитись, шо можна купити замість неї. От подивилися
Каркуша Клара• 27 марта в 21:01
Ответ для4есотка
Нечего давать свои вещи поносить другим.Это ж не интернат
Мюллерная• 27 марта в 21:01
Сказка о рыбаке и рыбке. Ремонт не подошел, выкуп не подошел, хотите больше денег на новую куртку. Останетесь ни с чем, похоже
ТебеОноНадось• 27 марта в 21:01
Ответ для4есотка
Більше чим вона коштує Вам точно не винні
Подвійна веселка• 27 марта в 21:02
Ответ для4есотка
Ну візьміть стільки, скільки та куртка коштувала, інше самі докладете.
Навіщо купувати куртки не по кишені через які треба потім такі драми влаштовувати?
А якби це ваша дитина порвала власну куртку? Ви б поремонтували чи купили якусь і все, а не влаштовували парад курток.
Баррикадница• 27 марта в 21:03
Мама мія, ото через шмат ганчірки людям виносити мозок...
В той момент, коли ваша дитина дала куртку подрузі, вона вже прийняла на себе всі ризики. Я би дитину не сварила, але попередила, що позичати дорогі речі з мого дозволу.
Педиатор_я• 27 марта в 21:04
Ответ для4есотка
Жлобина
Баррикадница• 27 марта в 21:05
Ответ для4есотка
До вашого відому чисто з юридичної точки зору: відповідальність за збереження майна лежить на власнику майна. Всі питання до доньки, вважайте, що порвала вона.
Проработник• 27 марта в 21:05
Ви на всю голову дивна,треба було погодитись продати куртку,купили б іншу,а по якій ціні,це вже вторинне.
Мядуза аля моргонер• 27 марта в 21:05
Ответ для4есотка
Я б вас послала уже после отказа от денег на ремонт. Вы неадекват.
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 марта в 21:08
Ответ дляАшолюдискажуть
Я бы отнесла в починку. Как-то обыграли и замаскировали дырку.
Согласилась на стоимость ремонта.
Она уже отказалась от ремонта, ей сразу предлагали
Баррикадница• 27 марта в 21:09
Ответ дляКукусикиииииии
Приходить син зі школи з трьома паралельними розрізами на футболці вздовж спини. Ми його питаємо: за тобою тигр гнався чи тиранозавр? А він: та, м´яч під сітку викотився, я не хотів обходити.
Алина-1240• 27 марта в 21:09
Ну еще осталось дать трусы и туфли другу. Кто вам доктор, машину покататься дайте еще