4есотка• Изменено 2 часа назад

Дитині пошкодили куртку. Мої дії?

Донька дала куртку подружці. Та десь зачепилась рукавом та тепер там дірка. Мати подружки запропонувала спочатку гроші на ремонт, але я відмовилася. Потім вона запропонувала викупити ту куртку, але доньці вона подобається і вона не хоче її продавати. Сходили по магазинах, такої точно вже немає, але є схожі моделі, коштують вони дорожче, ніж нам пропонували. Докладати повністю різницю я не хочу, але мене б влаштував варіант ’нам відшкодовують повністю ціну нашої куртки та половину різниці між новою моделлю’ . А ще половину докладу я. Річ була майже нова, купували на весну.
Чоловік каже, що мене пошлють та дитина залишиться й без куртки, й без подруги.
Фуліганка• 1 час назад
Ответ для4есотка
Навіщо я маю ходити з діркою? Щоб гарною бути для когось?
Троль.
автор 4есотка • 1 час назад
Ответ дляФуліганка
Троль.
Та як скажете. Хоч троль, хоч ельф
Каркуша Клара• 1 час назад
Ответ для4есотка
Бо вони зіпсували нашу річ
Надо было не давать,будет наука
автор 4есотка • 1 час назад
Ответ дляКаркуша Клара
Надо было не давать,будет наука
Тоді можна сказати, що не треба було брати, якщо не маєш змоги повернути річ в стані, в якому взяв
ТебеОноНадось• 1 час назад
Ответ для4есотка
Але я не можу купити аналогічну за ці гроші.
Купіть іншу
Бавовнятко• 1 час назад
Ответ для4есотка
Бо вони зіпсували нашу річ
это дети, а вы хотите поиметь знакомых
Люблю джаз• 1 час назад
скажите, что автор троль. А то понимание, что есть люди, которым все должны и надо отжать побольше, меня очень печалит.
Каркуша Клара• 1 час назад
Ответ для4есотка
Но в итоге проблема у вас .Это дочкина ответственность следить за своими вещами
Диви яка я пава!• 1 час назад
Ответ дляДай подивлюся
То вже Ваша проблема і Вашої доньки.
Або беріть кошти на ремонт і хай носить відремонтовану, або віддайте тій мамі за ціну куртки. Додайте свої кошти і купіть нову.
Ви реально цікава. Ваша донька дала комусь речі поносити, той хтось - порвав. То вина 50 на 50. З чого та мати повинна сплачувати Вам повну ціну за нову куртку?
А почему это не проблема той мамы? Я бы оплатила ремонт в таком случае, как минимум или нашла такую же в интернете и новую отдала
Диви яка я пава!• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
Меняются иногда вещами, моя тоже с подружками меняется, пусть. Но мне и в голову не пришло бы просить компенсацию, еще и с доплатой🤪 тем более дочь автора не хочет отдавать куртку…
А когда ваша дочь испортит чужую вещь, вы просто отморозитесь?
Бавовнятко• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
как бы новая за порваную бу, которую можно спокойно отремонтировать, звучит как поиметь
Безпринципова• 1 час назад
Не придавала б з цьому питанню такої уваги, не тритирувала б ту сім´ю, ваша донька сама винна, що роздає свої речі. Або відремонтувала б, або купила б нову доньці. Автор, ви щось таке заварили на пустому місці.
Пэрисхилтонша• 1 час назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
50% стоимости за бу вещь и пусть забирает.
Вы покупаете новую дочке - единственный алекватный вариант, раз они готовы выкупить.
Автор так не хочет
Диви яка я пава!• 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
Ну как бы была куртка целая а теперь с дыркой
ТебеОноНадось• 1 час назад
Ответ для4есотка
Так берет ще відсотки за день носки. А в чому дочка ходила поки куртку носила інша дівчина?
Говорю відверто• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Максимум ремонт оплачу. Или дочь оплатит из своих карманных, или отдаст что-то из своих вещей, да блин, я просто не лезу в эти их обмены, мне пофиг. Я даже не слежу, возвращают ли ей вещи, еще я буду разборками заморачиваться. Меняются- их дело, их собственность, их риски.
Пэрисхилтонша• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Автор не хочет ремонт. Автор не хочет продать эту порванную куртку. Автор ничего не хочет
ПоЗиТиВнАя• 1 час назад
Ответ дляПэрисхилтонша
Автор так не хочет
Ну мало ли кто что хочет. Это жизненный урок. Я своего ребенка тоже учу ценить свое, не одалживать у других при этом, но блин дети 🫣 Зачем дала... как говорится
Подвійна веселка• 1 час назад
Ответ дляПэрисхилтонша
Автор хочет новую брендовую куртку, вынипанимаити. Куртка единственная в Украине была!
Бавовнятко• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
с такой хитрожопой мамашкой не удивлюсь, что доча сама порвала и спихнула на подружку, а то мамо жопу порвет за бРендавую куртку
Пэрисхилтонша• 1 час назад
Ответ дляПодвійна веселка
Там он выше спрашивают, в чем дочь ходила, когда куртку отдала. Сейчас окажется, что куртка не единственная.
А интересно, в чем сейчас дочь ходит? Без куртки
Подвійна веселка• 1 час назад
Ответ дляПэрисхилтонша
В масс-маркете, видимо. Какой позор и ужас.
Давно без алко• 1 час назад
Прикол)) думаю это касается и дочек и сыновей
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Вы не читали старпост?

Мати подружки запропонувала спочатку гроші на ремонт, але я відмовилася. Потім вона запропонувала викупити ту куртку, але доньці вона подобається і вона не хоче її продавати.
Дай подивлюся• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Ви не читали Автора? Та мама пропонувала ремонт оплатити - Автор відмовилась.
Мама запропонувала викупити куртку, Автор пішла думати і вирішила що та мама повинна оплатити нову куртку(але нова куртка значно дорожча ніж та, яку згодна викупити інша мама).
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
На рекет и вымогательство похоже. Согласна.
Акуна_Матата• 1 час назад
Ответ для4есотка
Можна було не псувати нашу річ. Тоді б нічого не довелось купувати
Навіщо було давати свою річ інший людині?? Це була дурість із прогнозованими наслідками. Ремонтуйте за рахунок кишенькових грошей дочки та подружки, це буде корисним життєвим досвідом обом дівчатам.
Дай подивлюся• 1 час назад
Ответ дляПэрисхилтонша
Автор хоче нову, дорожчу )))))
Як та баба з Золотої рибки )
автор 4есотка • 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Мене б влаштував варіант ’вона знайшла в інтернеті і нову віддала’. Але їх немає таких. А аналогічні з нової колекції - коштують дорожче
ЯкаКраля• 1 час назад
Как всё ’логично’ в этом опусе ))

Мама подружки на коленях должна было просить, чтобы авторко приняла три новые куртки взамен, тогда бы автор сразу приняла извинения с ремонтом?
Мужу - привет, надеюсь есть еще и сын, чтобы капризы и самодурство женской половины этой семьи сдерживать.