4есотка• Изменено вчера в 20:41
Дитині пошкодили куртку. Мої дії?
Донька дала куртку подружці. Та десь зачепилась рукавом та тепер там дірка. Мати подружки запропонувала спочатку гроші на ремонт, але я відмовилася. Потім вона запропонувала викупити ту куртку, але доньці вона подобається і вона не хоче її продавати. Сходили по магазинах, такої точно вже немає, але є схожі моделі, коштують вони дорожче, ніж нам пропонували. Докладати повністю різницю я не хочу, але мене б влаштував варіант ’нам відшкодовують повністю ціну нашої куртки та половину різниці між новою моделлю’ . А ще половину докладу я. Річ була майже нова, купували на весну.
Чоловік каже, що мене пошлють та дитина залишиться й без куртки, й без подруги.
Люблю джаз• вчера в 21:51
Ответ дляПэрисхилтонша
Автор не хочет ремонт. Автор не хочет продать эту порванную куртку. Автор ничего не хочет
Автор хочет денег побольше
Пэрисхилтонша• вчера в 21:51
Ответ дляЛюблю джаз
Вы не читали старпост?
Мати подружки запропонувала спочатку гроші на ремонт, але я відмовилася. Потім вона запропонувала викупити ту куртку, але доньці вона подобається і вона не хоче її продавати.
Непонятно зачем ей куртка, если носить ее не хочет. Дорога, как память?
4есотка
• вчера в 21:52
Ответ дляТебеОноНадось
Так берет ще відсотки за день носки. А в чому дочка ходила поки куртку носила інша дівчина?
Вона в неї не одна нащастя
Дай подивлюся• вчера в 21:53
Ответ для4есотка
Мене б влаштував варіант ’вона знайшла в інтернеті і нову віддала’. Але їх немає таких. А аналогічні з нової колекції - коштують дорожче
Ну то «віддайте» стару куртку за старою ціною, додайте коштів і купіть нову аналогічну.
Інша мама не повинна купувати Вам аналог з іншої колекції
Люблю джаз• вчера в 21:53
Ответ дляПэрисхилтонша
видимо дочь хочет эту куртку и согласна на ремонт.
А мама попала на порядочных людей и не может остановиться в вымогательстве.
КинДза• вчера в 21:55
Не читала відповіді...Може та куртка звісно 1000 доларів то так, шкода. Але в такій ситуації я б просто мовчки купила нову куртку і не просила б нічого. Ну або якось в ательє попросила б зашити.
Пэрисхилтонша• вчера в 21:55
Ответ дляЛюблю джаз
Ну может и так. Интересно было б посмотреть на ту дырку на рукаве. Может там вообще неочем плакать
4есотка
• вчера в 21:56
Ответ дляДай подивлюся
А я повинна? Хай або нову куртку таку саму шукає (це нереально, їх немає), або купить з актуальної наявності. Я ж написала, що навіть погоджуся з тією мамою 50/50 різницю розділити. Цю суму якраз і утримаю з доньки, буде їй наука.
ЯкаКраля• вчера в 21:57
Ответ для4есотка
Вона в неї не одна нащастя
Так залайте японской техникой Сашико.
это сейчас модно становится.
4есотка
• вчера в 21:57
Ответ дляЯкаКраля
Так залайте японской техникой Сашико.
это сейчас модно становится.
Я не хочу. Я хочу нормальну річ. Таку як була. Мені не треба куртка з зашитою діркою.
Акуна_Матата• вчера в 21:58
Ответ для4есотка
Це куртка брендова, їх немає, жодної в Україні. Вона й так була на сейлі.
Нова колекція має схожу модель, але коштує дорожче. Бренд та вартість вибачте, не скажу. Щоб не починалося друге коло обговорення.
Ну і нашо таке дороге? Типу, похизуватися - дивіться, яка я модна краля, а потім пішли заздрощі та ’дай поносити’. Самі ж і спровокували ситуацію. На все свій час і місце.
Кусюче сонечко• вчера в 21:58
Ответ для4есотка
Вчу, але не завжди доходе
Ну то хай походить з діркою, може швидше дойде.
ЯкаКраля• вчера в 21:58
Ответ для4есотка
Вот ставлю миллион, что порвала бы ваша доця куртку подружки, то вы б давились, но не дали б ни копейки ))
КинДза• вчера в 21:58
Ответ для4есотка
Яка ціна тої куртки. Ви точно не троль?
Пукимончиг• вчера в 21:58
Ответ дляЛюблю джаз
4есотка
• вчера в 21:59
Ответ дляКинДза
Яка ціна тої куртки. Ви точно не троль?
Нормальна ціна. Не 2 тищі. І навіть не 5
ЯкаКраля• вчера в 21:59
Ответ для4есотка
то выбросьте ))
или людям с улицы отдайте
КинДза• вчера в 21:59
Ответ для4есотка
Нащо тоді давати таку дорогу подрузі. Це ж діти. І взагалі, це просто речі.
Акуна_Матата• вчера в 22:00
Ответ для4есотка
Бо вони зіпсували нашу річ
зіпсували ненавмисно, а от дочка це дозволила з початку. І теж має відповісти за свою дурість.
Пэрисхилтонша• вчера в 22:00
Ответ для4есотка
Ні, ви хочете нову річ. А у вас була б/в.
Можно шоб та мама купила нову куртку, трохи поносила і віддала вам. Ви б погодились?
ЯкаКраля• вчера в 22:00
Ответ для4есотка
озвучьте уже цену ))
мы вам по гривне сбросимся за ваше занудство
нас тут много, не на одну куртку хватит, чтоб вы людям нормальным не делали нервы
Шопингмонстр• вчера в 22:00
ой, да зашейте и не парьтесь. А дочка, походив с заплаткой, в следующий раз будет думать, давать ли свои вещи. Требовать с людей теперь денег за эту куртку не стоит, это несправедливо
КинДза• вчера в 22:01
Ответ для4есотка
Навіть за 10 я б не влаштовувала таке. Просто нащо тоді купувати таке дороге і труситися над ним. ...
4есотка
• вчера в 22:01
Ответ дляЯкаКраля
то выбросьте ))
или людям с улицы отдайте
Я залишу її подружці, яка її порвала, якщо мені гроші віддадуть за неї та сплатять половину до ціни нової. Хай за цю суму хоч штопає хоч латає та носить щасливо.
КинДза• вчера в 22:01
Ответ дляЯкаКраля
озвучьте уже цену ))
От точно
4есотка
• вчера в 22:01
Ответ дляПэрисхилтонша
Без питань, але вона таку не знайде
Бавовнятко• вчера в 22:02
Ответ для4есотка
ото вой за тряпки
Мядуза аля моргонер• вчера в 22:02
Ответ для4есотка
це пздець
’навіть погоджуюсь розділити 50\50’(с)
отета щедрость) автор, вы либо троль, либо полная невменяшка, склоняюсь больше ко 2-му варианту
’навіть погоджуюсь розділити 50\50’(с) отета щедрость) автор, вы либо троль, либо полная невменяшка, склоняюсь больше ко 2-му варианту
КинДза• вчера в 22:02
Ответ для4есотка
Без питань, але вона таку не знайде
Я все ж не вірю. Можна фото тої куртки і пошкодження?