Сизоока бестія• 27 марта в 21:20

Хто лікував зуби тільки в державній стоматології

Там ок чи ви перейшли в приватну і забули?
Розумна Губка• 27 марта в 21:21
А что они еще существуют?

Помеха справа• 27 марта в 21:21
Давно лікувала, тікала. Дитину раз завела в державну стоматологію в районній поліклініці - півроку відмовлялася відкрити рота у всіх приватних після, а в поліклініку була проблема навіть до педіатра прийти. Думала, що до стоматолога і плакати починала.
Нічний дожор• 27 марта в 21:22
Ответ дляРозумна Губка
А что они еще существуют?
Существуют и вполне себе нормальные врачи, мне после частной переделывали пломбы.
Бесконечность-не предел• 27 марта в 21:24
В детстве и юношестве в гос лечила. Районная поликлиника в мухосанске. Очень больно и страшно. Потом в частном кабинете. Там тоже беды наделали.
И уже потом опять в гос. Но клиника хорошая, в Киеве на Печерске. Пока там остановилась и довольна
Танцепесенная• 27 марта в 21:25
Ответ дляПомеха справа
Да, был тоже такой опыт с дочкой, начиная с 7 лет
Пока прошли психолога, чтоб открыла рот, с 20 лет импланты ставит.
Дуняша• 27 марта в 21:26
Залежить від лікаря. Я попала на не дуже гарного, розкоаиряли нерв. Але запломбували канали на совість потім. Такоє. Один раз попала, то більше не ходжу, тільки в приватні.
Ну і в державній своя атмосфера, звісно.
Голена блондинка• 27 марта в 21:26
Я лікувалася. У добрих лікарей, що в іншу зміну працювали в приватной клинике

Бесконечность-не предел• 27 марта в 21:26
Ответ дляНічний дожор
А мне каналы перелечивали. Мне их пи..да запломбировала намертво, но с проплешинами. Поэтому пошло воспаление. Пришлось в гос под микроскопом это все раздалбывать и заново пломбировать
Я на хвилинку• 27 марта в 21:27
Лікую підопічним дітям в державній. Все ок, але ж там не безкоштовно. 800 за пломбу звичайну
Мусик Пусик• 27 марта в 21:27
Та не доведи.Як згадаю ті державні,то крайня ступінь.
Пьяная вишня• 27 марта в 21:28
Я лечила. Мне не понравилось. Ставила коронку, её потом в частной допиливали, потому что она была не совсем той формы и размера (у врача не было времени и возможностей делать чтобы всё супер было). Потом перешла на частников. Дорого, но быстрее и меньше нервов, результат пока нравится, можно ходить к врачу сколько раз нужно и не сидеть в очереди, а у меня психика чувствительная и время-деньги.
Кумедний ґудзик• 27 марта в 21:33
як тільки почала заробляти
Розумна Губка• 27 марта в 21:36
Ответ дляНічний дожор
Но они же давно на хозрасчете и практически ничем не отличаются.
ОхиИВздохи• 27 марта в 21:44
Після вприватної пішла в державну. Бо ціну собі не зложать .. спочатку все ок було , а потім місяцями той зуб лікувала .. тепер гарний лікар в державній , записуєшся по дзвінку на мобільний , сервіс той же , але дешевше .. сину лікую в державній дитячій у одного лікаря- вона в нас супер . Ціни не низькі, але лікує добре вже в неї 7 років, і наліпочки були, і подаруночки за сміливість, тепер пояснює, якщо не чистити , скільки мамі потрібно буде віддати грошей, а можно ж купити щось..
Sveta-a718• 27 марта в 21:48
Мені в державній робили тільки гірше. І зараз державні стоматології платні тому краще ідіть в приватну, здоровіші будете))
Катруся 777• 27 марта в 22:30
Ответ дляОхиИВздохи
А не підкажете, що за місто? Шукаю в Києві державну для дитини... Ніяк щось не знайду..
Не любовница• 28 марта в 20:38
Ответ дляБесконечность-не предел
Де переліковували канали? Теж треба і дорого і спеціаліста хочеться?