Пез Году Неделя• 28 марта в 07:24
Деруни
Що зробити, щоб деруни були такі світленькі? У мене вона темні виходять, А на другій стороні, коли перевертаю, то островками засмажуються. Це від сорту картоплі залежить? Який сорт берете для смаження?
Дякую.
З родзинкою• 28 марта в 08:27
Ответ дляПез Году Неделя
Тру на мілкій терці, зайву рідину зливаю, цибулю додаю, муки-ложка-півтори, сіль, перець. Смажу на середньому вогні, в олії не плавають. Коли роблю картоплю в аерогрилі-теж одразу засмажується до темної скоринки. Припускаю, що в мене не підходящий сорт картоплі
Так. Є сорти картоплі для пюре, є для жарки, є для варіння в салати. Є сорт картоплі, яка довго не темніє. Зараз дуже багато різних нових сортів. Поцікавтеся
Добрая свекровь• 28 марта в 08:29
Капец, хозяйки
Сорт картошки! Если добавить всякое в натёртую картошку - это уже не классические деруны. Какой нафиг лимон или сметана?)
В Германии практически все сорта не крахмальные и дают белую гущу. Но я умудрилась готовить чёрные))) мне они больше нравятся по вкусу. Потому что там крахмала больше и они более приближены к вкусу детства.
куркулиха• 28 марта в 08:34
Ответ дляПез Году Неделя
Дякую. Олії дійсно даю небагато, не хочу, щоб жирні були
Я роблю у вафелтниці. Зовсім без олії)
куркулиха• 28 марта в 08:38
Беріть жовту картоплю, цибулю і сметану 1-2 ложки. Олія не соняшникову, а оливкову для смаження.
Додекаэдр• 28 марта в 08:55
Ответ дляПез Году Неделя
Цибулю натрите, будут светлые
Ответ дляПез Году Неделя
В деруны не добавляют муку. Только картофель и лук. Все
Глас_Народа• 28 марта в 09:19
Ответ дляvecya
мне ваши на вид вкуснее
І мені.
Світлий колір може означати що деруни не до кінця просмажені і можуть бути сируватими
Душка-свекрушка)))• 28 марта в 09:28
Ответ дляПез Году Неделя
Яка різниця, чиє фото. В мене такі самі з вигляду. Не маю звички фотографувати свою їжу.
А что в них не так
Для меня тоже аппетитно выглядят
У меня подобные выходят
Для меня тоже аппетитно выглядят
У меня подобные выходят