В курсі діла• 29 марта в 14:33
Українська модель стала консулом
Вікторія Якимова- новий Почесний консул України в Домініканській Республіці, немає дипломатичного досвіду взагалі.
До того як очолити консульство займалася моделінгом/ІТ-технологіями в Домінікані.
Як вважаєте, чому у нас такі дівчата стрімко взлітають по кар"єрним зеленим сходинкам в той час коли дійсно префесійні залишаються осторонь?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Це нормально
Це жах
Свій варіант
Svit_from_It• 29 марта в 14:37
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Хорошо сосёт видно
научитесь сосать тоже и вы станете
В курсі діла
• 29 марта в 14:38
Ответ дляНе кую, не мелю
Что-то она не модельной внешности
це така українська модель
Борода• 29 марта в 14:38
Каких то содержанок послами назначают
Хоть в океане будет купаться и чилить
Стопясят раз обсуждала• 29 марта в 14:39
Ви розумієте що таке ’Почесний консул’?
Це не оплачувана робота. В тих країнах, де немає нашого консульства і немає сенсу його утворювати - бажаючих з українським громадянством призначають Почесним консулом.
Це як офіційне волонтерство.
Людина отримує просто звання та зобов´язується допомогати українським громадянам безкоштовно в рамках своїх можливостей. Приходячи до місцевої влади з посвідченням, що вона не просто приватна особа.
Це як офіційне волонтерство.
В курсі діла
• 29 марта в 14:39
Ответ дляНе кую, не мелю
в кокошнике
зелені обирають саме таких
, ментально споріднених до себе
Не зацілована• 29 марта в 14:40
И правда странно, какая-то Маруська из Рязани, на эскорт не тянет. Может и правда умная?
В курсі діла
• 29 марта в 14:41
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ви розумієте що таке ’Почесний консул’?
Це як офіційне волонтерство.
ФБ Леусенко:
Послиці-сексологині у Зеленського закінчились,
ловіть консулиць у кокошниках.
Про яку дипломатію можна мріяти, якщо весь дипкорпус - випадкові, не проукраїнські, а рашистські кадри?
Інших у ЗЕ немає.
Згідно Конституції, за зовнішньополітичний вектор відповідає президент.
Тому, тільки відставка Зеленського врятує Україну.
(уявіть ступінь рашизму у нового консула, якщо вона хизувалась кокошниками (не вишиванками!) на 9-му році агресії рф, після окупації Криму і Донбасу! До слова, погляди і ментальність Зеленського ідентичні, тому і призначає рашистів)
ловіть консулиць у кокошниках.
Інших у ЗЕ немає.
Зашла на 5минут• 29 марта в 14:41
Ответ дляНе зацілована
А Рязань к чему прилепили? В Украине нет марусек?
Не зацілована• 29 марта в 14:42
Ответ дляЗашла на 5минут
К кокошнику и типажу. У украинок чаще контрастней внешность.
Играю_на_кларнете• 29 марта в 14:42
Потому что у таких дивчат есть богатые покровители,которые продвигают их,это же очевидно.Хотя я за то,чтоб каждый занимался своим делом и не лез туда,в чем полный профан
Голубец• 29 марта в 14:44
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Хорошо сосёт видно
Я мужчина) правда гей
Но…а какая из неё модель? Оно ж страшне и гидке
В курсі діла
• 29 марта в 14:44
Ответ дляИграю_на_кларнете
але можна було коханку нарядити у вишиванку, а не в кокошник, палево таке
В курсі діла
• 29 марта в 14:45
Ответ дляГолубец
Я мужчина) правда гей
у каждого свой вкус
короткопамятна• 29 марта в 14:46
Ответ дляГолубец
Я мужчина) правда гей
Мужикам гетерастам зайдёт любая бабёха. Пакет на голову и можно трахать
Голубец• 29 марта в 14:48
Ответ дляВ курсі діла
у каждого свой вкус
А мне никнейм так удачно выдало🤣
Стопясят раз обсуждала• 29 марта в 14:49
Ответ дляВ курсі діла
ФБ Леусенко:
ловіть консулиць у кокошниках.
Інших у ЗЕ немає.
ловіть консулиць у кокошниках.
Інших у ЗЕ немає.
Ось, спеціально зайшла перевірити, чи є в Домінікані наші офіційні представникі.
НЕМАЄ.
Тільки почесні консули.
Безоплатні. На добровільній основі.
Якщо чесно: якби ви жили в якісь таких далеких краях - ви допомогали українцям? Які попали в скрутне становище (наприклад - втратили документи).
В якби допомогали, вам би було приємно читати про ’насосала’?
НЕМАЄ.
Тільки почесні консули.
Безоплатні. На добровільній основі.
Голубец• 29 марта в 14:49
Ответ длякороткопамятна
Ааа) точно
Забыл
Им бы абы присунуть
А то шо оно рязанская рожа - то такое
Забыл
Им бы абы присунуть
А то шо оно рязанская рожа - то такое
Простецкая• 29 марта в 14:52
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ви розумієте що таке ’Почесний консул’?
Це як офіційне волонтерство.
І що?
Послом України в Болгарії призначили Олесю Ілащук, яка не має досвіду роботи ані на дипломатичній службі, ані на державних посадах.
Капитанша• 29 марта в 14:55
Ответ дляSvit_from_It
научитесь сосать тоже и вы станете
Вы считаете что подобный ’сосальный лифт’ это норма?
В курсі діла
• 29 марта в 14:55
Ответ дляПростецкая
І що?
Та звісно, Ілашук скандальна баба паплюжила Україну та влізла у черговий скандал зі своїм пасинком-вбивцею, якого вже заарештували за вбивство
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3825756
бифидобактерияЖоржик• 29 марта в 14:55
Ответ дляКапитанша
Уже даже никто не удивился.