Фоточки нема• 30 марта в 11:17
Правду кажуть, що долар до літа обвалиться?
читала вже не один такий прогноз. Маю незначні заощадження. ЩО робити?
Куда_бежать• 08 апреля в 21:06
Ответ дляРеанимация
Як підстави для обвалу? В червні увімкнуть станок. Далі інфляція, здорожчання всього. Гривня=сміття. Якщо бюджет перестануть наповнювати зовні.
Ты наверно оператор станка ?
Куда_бежать• 08 апреля в 21:10
Ответ дляLydmila408
А Ви заощадження в гривні тримаєте?
Ну ну
Тут главное купить доллар когда положено, а не на пике его роста депозит тоже хорошо покрывает колебания валюты. А купить на пике и сидеть на матрасе с долларом тоже не хорошо
Меряю линейкой• 08 апреля в 21:56
Ответ дляКуда_бежать
А теперь что скажеш
успел накупить доллара на пике
Не фиг мне делать )) я их сейчас продаю )