maggymys• 30 марта в 16:36

Чи допомагає вам розуміння роботи мозку краще долати стрес?

Або вирішувати інші проблеми?
Зробіть вибір:
вже голосів: 18
Так
Ні
Небагато знаю про мозок
Результат
Танюша• 30 марта в 16:47
Цікаво? А є якісь новини в цій сфері?
Чому не застосовують при птср?

автор maggymys • 30 марта в 16:53
Ответ дляТанюша
Цікаво? А є якісь новини в цій сфері?
Чому не застосовують при птср?
Є тренніги резилієнтності, і там часто є такий модуль, пов´язаний як раз з роботою мозку під час стресу. Ці тренінги використовують для профілактики ПТСР, але важливий баланс між розуміти та вміти регулювати емоції. Якщо буде виключно розуміння без навичок регулювання, може бути негативний ефект.

А вже при наявності діагнозу теж часто пояснюють людині, з якими нейробіологічними процесами пов´язані її симптоми
Дашенька из Киева• 30 марта в 16:56
коли вже реклама курсів психолуга-коуча піде?
Milkis• 30 марта в 16:59
допомагає вчасно зупинити себе і не розкрутити буревій думок та емоцій))
також мозок заспокоюється, коли відчуває контроль, планування.
Створюючи нові звички - створюються нові нейронні звязки, які допомагають нам легше проживати стрес