Або вирішувати інші проблеми?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Небагато знаю про мозок
Результат
Ответ дляТанюша
Цікаво? А є якісь новини в цій сфері?
Чому не застосовують при птср?
Є тренніги резилієнтності, і там часто є такий модуль, пов´язаний як раз з роботою мозку під час стресу. Ці тренінги використовують для профілактики ПТСР, але важливий баланс між розуміти та вміти регулювати емоції. Якщо буде виключно розуміння без навичок регулювання, може бути негативний ефект.
А вже при наявності діагнозу теж часто пояснюють людині, з якими нейробіологічними процесами пов´язані її симптоми