Патика-мотика• 30 марта в 21:12
Украинские дети, молодёжь становятся немцами и русскими!
Мои наблюдения. По-украински почти никто не говорит из них. Или русский или немецкий. Неправильно это, что-ли. Хотя бы на уровне чтения или просмотра контента, отвечают что им не интересен этот язык. Или даже грубо отвечают. Вот так и уходит идентичность...
КокошинЭль• 30 марта в 23:09
Ответ дляБорисфенка
Ще скількись років війни і відбудеться якісний переділ всього світу. Дожити б.
Зміняться кордони держав, керівники держав, сильні послабшають чи слабких стануть сильнішими, кому як повезе.
Вы про то что Украина в составе России окажется?
Така бойова Я• 30 марта в 23:11
Ответ дляБорисфенка
Журнал вже закрили торік, якщо це вас якось втішить.
Може ви там такою великою спільнотою знайдете спонсорів та буде український журнал в Гамбурзі, а із зовнішністю вам пощастило, чиста європейська, за свою будуть сприймати
Борисфенка• 30 марта в 23:11
Ответ дляКокошинЭль
Мінімально, частково. В Карпатах москалям не вижити, вони про це знають.
Столічна штучка• 30 марта в 23:12
Ответ дляБорисфенка
За Карпаты меньше всего переживаю....
КокошинЭль• 30 марта в 23:12
Ответ дляБорисфенка
Я не про всю Украину, а про большую часть говорю.
Борисфенка• 30 марта в 23:12
Ответ дляТака бойова Я
Спочатку буде український театр. Згодом може і журнал, але не зараз.
Нині всі кошти на ЗСУ, не до журналів.
Борисфенка• 30 марта в 23:13
Ответ дляКокошинЭль
Москалів і американців влаштовує по Дніпру.
Але це не влаштовує українців.
КокошинЭль• 30 марта в 23:14
Ответ дляБорисфенка
Але це не влаштовує українців.
А вам самой как?
Така бойова Я• 30 марта в 23:14
Ответ дляБорисфенка
Нині всі кошти на ЗСУ, не до журналів.
Сподіваюся, Ви хоча б не Притулі та Стерненко відправляєте, а бригадам знайомим...
Борисфенка• 30 марта в 23:14
Ответ дляКокошинЭль
А вам самой как?
А мені треба атомна бомба, я б її власноруч на мацкву скинула.
Бо раша Україні спокою не дасть ще сторіччя.
СкокоМнеДадите• 30 марта в 23:15
Ответ дляПатика-мотика
В Германии нету его
Є. І багато. Я теж в Німеччині
Така бойова Я• 30 марта в 23:15
Ответ дляБорисфенка
Але це не влаштовує українців.
по Дніпру це Київ, ви жартуєте?
КокошинЭль• 30 марта в 23:15
Ответ дляБорисфенка
Что плохого если к примеру нормальные русские переселятся в Украину? Заведут общие семьи с украинцами? Это разве плохо?
Борисфенка• 30 марта в 23:16
Ответ дляТака бойова Я
У мене чоловік 3 роки воював, у подруги два брати загинули, а чоловік досі воює, як ви думаєте, знаємо ми, куди на фронт слати? Посередники непотрібні.
Борисфенка• 30 марта в 23:16
Ответ дляКокошинЭль
Сто років тому вже було таке, поцікавтеся, що далі сталося.
Борисфенка• 30 марта в 23:17
Ответ дляТака бойова Я
по Дніпру це Київ, ви жартуєте?
Я просто згадала один з сюжетів. Не до жартів, блін
Щодня гинуть сотні українців
КокошинЭль• 30 марта в 23:18
Ответ дляБорисфенка
Щодня гинуть сотні українців
.
КокошинЭль• 30 марта в 23:18
Ответ дляБорисфенка
Вы бы знали сколько сейчас в Украине русско-украинских семей живёт.
Така бойова Я• 30 марта в 23:19
Ответ дляБорисфенка
Щодня гинуть сотні українців
то кажіть вже, що знаєте, як є, бо я ці слова ’по Дніпру’ ще у 2015 році випадково почула від колишнього мента з Черкас, щось вони собаки знали....
Борисфенка• 30 марта в 23:20
Ответ дляТака бойова Я
Це називається ’югославський сюжет’ і про нього чули всі.
Не факт, що він збудеться, але давно планується.
Борисфенка• 30 марта в 23:21
Ответ дляКокошинЭль
Я знаю. Історію останнього сторіччя дослідили, нє? То йдіть вивчайте.
Така бойова Я• 30 марта в 23:22
Ответ дляБорисфенка
Я коли у 2015 році таке почула, подумала що він збожеволів...він не простий мент був, при високій посаді, напевно вони все це планували разом з рашистами заздалегідь, ще тоді...
Борисфенка• 30 марта в 23:23
Ответ дляТака бойова Я
Так, ще з 90-х років планували
КокошинЭль• 30 марта в 23:23
Ответ дляБорисфенка
Я висока, худа, світловолоса і блакитноока, в окулярах. Приймають за свою, поки я рота не відкрила ;)
У меня прямой нос, тёмные волосы, высокий рост, худой, в юности делалали мне обрезание в клинике и как то было в Германии арабы меня за своего приняли через то что обрезан.
У них это плановая обязательная процедура, удивились что я украинец им попался тоже обрезанный, для них обрезанные украинцы это нонсенс.
Борисфенка• 30 марта в 23:24
Ответ дляКокошинЭль
Женися вже, чого тобі стирчати на жіночому форумі ночами!
Пуки-куки• 30 марта в 23:24
Ответ дляКокошинЭль
Половина Белгородской и Ростовской области выучились у нас в Харькове. В школу к нам по распределению пять учителей из росии приехали ( село в Харк области ) , у двоих сыновья воюют в ЗСУ .
КокошинЭль• 30 марта в 23:25
Ответ дляБорисфенка
А что такого? Нельзя?
Вы против процедуры обрезания у мужчин?
Борисфенка• 30 марта в 23:25
Ответ дляТака бойова Я
ппц...
А пам´ятаєте, літак біля Харкова розбився перед війною з двома сотнями військових льотчиків? А десятки складів зі зброєю вибухнули?
Пуки-куки• 30 марта в 23:26
Ответ дляКокошинЭль
В Харьковской области каждая вторая семья. У моей кумы отец приехал учиться из ростовской области, женился и остался. Я не понимаю почему это все отрицают