90x60x90• 31 марта в 15:49
Ви працюєте?
ким? і чи порекомендували б свою роботу своїй дитині?
якщо ні, то що би порекомендували
Дон Пэдро• 31 марта в 16:19
Ответ дляКуплю орехи
Мені вже пізно напевно, 51 рік... Ви молодець!
А що вам втрачати? Нічого! Шукайте себе, ми в найкомфортнішому віці- квінейджерки!
90x60x90
• 31 марта в 16:21
Ответ дляДон Пэдро
о, яке класне визначення!
дякую, я вже теж квінейджерка
Спішу - перекидаюсь• 31 марта в 16:26
Ответ для90x60x90
що в тому айті робити з таким напливом ШІ
Я в айті, моя дитина теж. Якось робимо не дивлячись на ШІ, і за майбутнє своє не переживаю. Але тепер точно вже не буде ’войти в айти’. Поріг входу для новачків тепер буде значно вище.
90x60x90
• 31 марта в 16:26
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
а що саме ви робите в айті. і що дитина робить
Khmelnichanka• 31 марта в 16:28
Ответ для90x60x90
щось багато творчих професій тут зібралось. неочікувано
Я теж дивуюсь, що нас багато ))))
Все питаю зарання• 31 марта в 16:29
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Мене зараз смішить, що вже навіть бухгалтери себе вважають іт)) тобто всі хто працює за ноутом стали іт
30 лет работаю бухгалтером , много знакомых бухгалтеров по всей Украине (и лично и заочно) , но таких бухгалтеров , которые бы считали бы себя ІТ не встречала .
Спішу - перекидаюсь• 31 марта в 16:29
Ответ для90x60x90
Програмування, розробка. І в мене, і в чоловіка, і в дитини
90x60x90
• 31 марта в 16:30
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
проф питання =)
ви використовуєте гітхаб копілот? чи чат жжпт? в яких питанях
Замороженная селедка• 31 марта в 16:30
Ответ дляКуплю орехи
А я выучилась на режиссера и стала домашней клушей)), по специальности работала аж год. Потом ЧП, продавец в своем магазине, бесплатный бухгалтер у мужа на фирме, бесплатный водитель и между делом двое детей, теперь дети выросли . Я занимаюсь продажами в интернете,это сущие копейки. Недавно хотела возле дома устроиться прибиральницею, не взяли 😢 . Потом узнала,взяли свою знакомую((
А бухгалтером не хотите поискать вакансии? Тем более, есть опыт, удаленно сможете работать
Спішу - перекидаюсь• 31 марта в 16:31
Ответ для90x60x90
проф питання =)
Здебільш для тестування і оптимізації
90x60x90
• 31 марта в 16:31
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Здебільш для тестування і оптимізації
як саме для тестування? що саме використовуєте
Плету интриги• 31 марта в 16:34
идея, что нужно рекомендовать свою работу ребенку - так себе) ею руководствовалась моя мама, поэтому меня заставили получить образование экономиста и я никогда не работала экономистом))) это еще хорошо, что я получила другой опыт вовремя, адекватно его масштабировала и тд.
90x60x90
• 31 марта в 16:38
Ответ дляПлету интриги
немає такої ідеї
є питання чи подобається вам ваша робота настільки, що б ви дитині її рекомендували. своїй. І що саме подобається, а що ні
Мао_Мяо• 31 марта в 16:40
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Что за бред?
Плету интриги• 31 марта в 16:40
Ответ для90x60x90
немає такої ідеї
мне то нравится, но ребенок может быть другим совсем человеком. и ему она запросто может не понравится. я маркетолог, а ребенок, может, захочет быть парикмахером или медсестрой.
90x60x90
• 31 марта в 16:41
Ответ дляПлету интриги
ну то ж ясно
але мені цікаво почути про плюси і мінуси професій, до яких я взагалі далека.
Спішу - перекидаюсь• 31 марта в 16:43
Ответ для90x60x90
Клод використовуємо для автотестів. В нього є досуп до коду, який треба покрити і інші автотести як приклад. З першого разу ще ні разу не получилось, а за пару-трійку ітерацій нормально справляється. Чат жпт і копайлот у нас гірше проявили себе
90x60x90
• 31 марта в 16:45
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
копілот круто працює, поки не перевищені токени. і тести згенерує, а запустить, і підправить
чат жпт все краще і краще. але в мене платна версія. ну і він не агент, а так щось обговорити
клода не пробувала
Мао_Мяо• 31 марта в 16:45
Я бухгалтер, моя работа мне скорее нравится, чем нет, по крайней мере не представляю кем еще бы могла работать и не работать тоже не мое. Ребенку скорее не рекомендовала бы, с нашим прекрасным законодательством и постоянными изменениями. Да и зачем? У всех свои наклонности.
Тільки не про гроші• 31 марта в 16:54
Я працюю, звісно нікому не раджу, бо професія за межею зубожіння. Працюю завідувачкою бібліотеки. Ростуть тільки вимоги, зарплатня роками на місці.
Дуже прошу всіх хто може, проголосувати за петицію
Куплю орехи• 31 марта в 16:56
Ответ дляЗамороженная селедка
Та я ж самоучка, вряд-ли это кого то устроит..
Замороженная селедка• 31 марта в 17:12
Ответ дляКуплю орехи
Ой,напишите в резюме любое название тов или ФОП, скажете,что не официально работали. Никто проверять не будет. Возьмите одну фирму,все в Ютубе есть,семинары,гпт чат законы почитаете. Я так и училась,набрехала,что вела ФОП
Мао_Мяо• 31 марта в 18:09
Ответ дляЗамороженная селедка
Серьезно? Работаю на предприятии, ФОП не вела, пыталась кидать резюме, не звонят. Врать не умею, но вот думаю, глядя на вас, может попробовать.
Освічую темряву• 31 марта в 18:24
Лікар.На цьому вистачить.Діти і мови нема.Син іт,донька філологія
графиняВишенка• 31 марта в 18:41
Ответ для90x60x90
а що за професія? тут же сенс зрозуміти, де добре працювати, а де ні
Как Вам поможет чужой опыт? Вон два врача отписались, одному нравится, и ребенок тоже врач, второй быть врачом ребенку своему не советует. Я например ненавижу готовить, и много людей ненавидит, но много людей счастливо работают поварами.
90x60x90
• 31 марта в 23:18
Ответ дляграфиняВишенка
і що? от цікаво мені поговорити з людьми. цікаво почути, що саме подобається, а що ні
ну то ж ясно, що для кожної людини по-різному. Але це будь-якого питання стосується. Чого вас саме моя тема хвилює з приводу корисності чужого досвіду
БлинчикБезСметанки• 2 часа назад
Ответ дляВсе питаю зарання
Знаю таких) работают в сапе