Юлія-5ca4• сегодня в 16:05

айте, будь ласка, пораду -  як вибрати спеціалізацію в медицині.

Доброго дня. Дайте, будь ласка, пораду -  як вибрати спеціалізацію в медицині. Навчаюсь на 6 курсі, стою на порозі вибору яку саме спеціалізацію обрати. Подобається гінекологія, але розумію, що багато пацієнтів наглих, нахальних, лікар завжди всім винен, багато таких які люблять поскандалить і для них ти нічого не знаєш, нічого не розумієш, і як ти вчився всі ці роки, що ти нічого не вивчив. Плюс до того лікарі (колеги) не зацікавлені в твоєму навчання, тобто ти просиш допомоги вони тільки огризаються, возмущаються, нічого не вчать тебе, по факту роблять все, щоб тебе не навчити, бо ти для них молодий конкурент.  Вагаюсь, тому що з цією професією пов´яжу все своє життя. Гінекологія подобається, але все оточення говорить, що це поганий вибір, краще вже на невролога іди, або на косметолога. От я і думаю що краще з цього вибрать.
Тепер сама за гінекологію думаю, може дійсно це не найкращий вибір.
Дайте, будь ласка пораду, яку спеціальність обрати. Можливо серед користувачів є лікарі які також на порозі вибору, або вже щось обрали і зрозуміли, що це не їхнє.
Прошу писати гарні поради, без негативу. Дякую всім хто відгукнеться.
vinika• сегодня в 16:08
Если боитесь клиентов гинекологии, то представьте их в неврологии. Косметологом и так сможете быть с высшим мед
klaraneill• сегодня в 16:08
Вы за 6 лет учебы не определились, в каких частях тела нравится копаться, а в каких нет?)
Триндичіха Байрактар• сегодня в 16:09
Письковедение самая перспективная
Членоведение в упадке
Поэтому или письковедение или жопология.
К.а.л.и.н.а• сегодня в 16:10
репродуктолог? гінекологія, але чисто по вагітностям
Kristal2013• сегодня в 16:11
У какого врача нет наглых пациентов? У проктолога? Или окулиста?
Milkis• сегодня в 16:11
1. Наглих вистачає кругом. Тут проблема з вашими кордонами.
2. Конкуренція - це норма у всіх сферах. Няньчитись з вами не будуть.
3. Ваше бажання працювати і займатись улюбленою діяльністю має бути вище будь-яких порад, сумнівів, негативних факторів. Це життя.
Триндичіха Байрактар• сегодня в 16:12
В онкологию идите, там при любом лечении пациенты все равно умирают.
Белоснежная• сегодня в 16:13
Ответ дляKristal2013
Патологоанатома.
rainbow2018• сегодня в 16:15
Удалено администрацией...
Tranquila• сегодня в 16:16
Совет: Не тратить время на интернатуру, а начать подтверждение диплома в цивилизованных странах.
_Olka_• сегодня в 16:19
Ответ дляKristal2013
Патологоанатома
_Olka_• сегодня в 16:19
Ответ дляБелоснежная
Патологоанатома.
Опередили)
Kristal2013• сегодня в 16:19
Ответ дляБелоснежная
Патологоанатома.
Там родственники могут подключиться...
Белоснежная• сегодня в 16:24
Ответ дляKristal2013
Там родственники могут подключиться...
У всех есть родственники. Речь шла про пациентов НЕ «наглих, нахальних, лікар завжди всім винен, багато таких які люблять поскандалить і для них ти нічого не знаєш, нічого не розумієш, і як ти вчився всі ці роки, що ти нічого не вивчив»