Бодіпозітівна• 01 апреля в 12:01

Скажіть мені це не купувати

Рятуйте! Воно мені не треба, мені нема куди його носити. Та й в принципі це крінж, дія і трешатіна
Але я вийшла з магазину і зайшла назад
Танго утрьох• 01 апреля в 18:48
И ещё: у Вас красивые умеренно мускулистые руки.

КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 18:48
Ответ дляволосатое стекло
Я з Києва. І можу підтвердити, що від початку війни склад Києва дуже змінився. На масиві повно чужих обличь (ми з сусідами по будинку вітаємося, знаємо у лице своїх), на вулицях більше матюків, що дивує - від підлітків. Також зустрічаються люди під алко чи чимось більш сильним. Дві мої подруги поскаржилися, що вперше за все життя бояться ходити вечорами по масиву. А це люди, які пережили на цьому ж масиві буремні 90ті.
То що не так з Анною, її баченням Києва?
Значить, алкоголічка, ясно. Я теж)
Вітаміни косметика• 01 апреля в 18:50
кудиб його не одягнули вам не личить- у вас нема в очах сексу- огонька. і зовнішність гарна, але не для цього плаття.я вас у ньому не бачу...воно вас сірою робить
волосатое стекло• 01 апреля в 18:53
Ответ дляПлету интриги
Ні, я з села якраз. Але Ганька саме задрипанка, яка вилізши з села, зразу чомусь видралась на найвищу гілку і давай срати всім на голови.
Все ясно Вам, Ганю?
Що ж ви всіх по собі то міряєте, ’задрипанка’ ви наша?
Підвищуйте свій культурний розвиток, раз батьки чи школа не навчили...Пестливі звертання імені Ганна
Ганнонька, Ганночка, Ганка, Ганя, Ганька, Ганнуся, Ганнусенька, Ганнусечка, Ганнуська, Ганнуленька, Ганнулечка, Ганнулька, Ганнуся, Ганнуненька, Ганнунечка, Ганнучка, Гануся, Гануська, Ганулька, Гандзя, Гандзюня, Гандзюненька, Гандзюнечка, Ганця, Ганцюня, Ганцуня, Аня.
волосатое стекло• 01 апреля в 18:54
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Значить, алкоголічка, ясно. Я теж)
Я не алкоголічка, не потрібно мені приписувати ваших ’талантів’.
Плету интриги• 01 апреля в 18:55
Ответ дляволосатое стекло
Та нє. Буде просто Ганька! Так їй і передайте.
волосатое стекло• 01 апреля в 18:56
Ответ дляПлету интриги
Ви помилилися. Я не пейджер і не радіо.
Ви можете спілкуватися рівно на тому рівні, що дозволяє ваша культура.
Плету интриги• 01 апреля в 18:58
Ответ дляволосатое стекло
Ви помилилися. Я не пейджер і не радіо.
Та невже? А манера бігати за коментатором - точно як у Ганьки.
Ганько, припиніть срамитися тут.
волосатое стекло• 01 апреля в 18:58
Ответ дляПлету интриги
Ганько, припиніть срамитися тут.
Я спілкуюся у єдино доступному вам форматі.

КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 18:58
Ответ дляволосатое стекло
Ви киянка, цього достатньо, щоб називатися алкоголічкою за версією АнниОст.
Вона смілива жінка, тупенька, але відважна і вашого захисту не потребує
хутряна володарка• 01 апреля в 18:59
шо за гонева, норм платье, летом вечером можно вигулять с босоножками пофиг какими
Щебетуха• 01 апреля в 18:59
Ганусю, а чого моє повідомлення з вашим позориськом зникло? 🤣🤣🤣Я тут трошки відволіклася, а ви вже всі адмінські пороги по оббивали, жаліючись на погану мене і на «провінційну козу»? Як же так? 🤌🏻🤌🏻🤌🏻
Плету интриги• 01 апреля в 19:00
Ответ дляхутряна володарка
Здрааааасти, Алина.
волосатое стекло• 01 апреля в 19:00
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я читала її тему під час перебування у Києві. Ви зараз приписуєте їй слова, яких вона ніколи не казала. Те, що у Києві багато алконавтів і його вигляд змінився - факт. Саме це і писала Анна. Все решта - ваша фантазія.
Пульт от линолеума• 01 апреля в 19:01
а дайте тему в купальнику, цікаво, пропустила
КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 19:03
Ответ дляволосатое стекло
Ой, ну досить. Ви з двох акаунтів тут розважаєтеся. Ще й другу тему окремо створили. Чи не забагато уваги до вас однієї?
Вспокойтеся вже, і з сукнею вашою недолугою, і з претензіями до коментаторів. Поліція нравів, блін
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 19:03
Ответ дляЩебетуха
Я не скаржилася на жодне повідомлення в цій темі. Ви не думали, що людям неприємно вас читати? Не всі здатні оцінити ваш геній
волосатое стекло• 01 апреля в 19:07
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Параноя?
Можете поскаржитися адмінам, що я ’з 2 акаунтів пишу’
Щебетуха• 01 апреля в 19:07
Ответ дляБодіпозітівна
Людям завжди дуже приємно мене читати. І слухати. Дуже. Дуже дуже🤣🤣🤣Всім, окрім вас і вашого альтер его «волосатое стекло».
Нездатні оцінити мій геній (дякую, ви абсолютно праві тут) тільки провінційні кози. Які називають українок «чорноротими хохлушками».

волосатое стекло• 01 апреля в 19:09
Ответ дляЩебетуха
Я ніколи не називаю українок ’хохлушками’, але ваші повідомлення правда ’чорнороті’. Ви дуже точно дали їм визначення.
Щебетуха• 01 апреля в 19:13
Ответ дляволосатое стекло
Щиро захоплююсь тим ентузіазмом, з яким ви кілька годин поспіль відчайдушно та відважно захищаєте честь АБСОЛЮТНО ІНШОЇ АБСОЛЮТНО НЕЗНАЙОМОЇ вам людини! Така звитяга, такий напір, такі влучні епітети та фантастична жертовність! Ви не волосатое стекло. Ви - ЕГІДА! Так віддавати всю себе людині, яку випадково зустріли в мережі! Брава!
волосатое стекло• 01 апреля в 19:14
Ответ дляЩебетуха
Тренуйтеся ще.
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 19:16
Ответ дляЩебетуха
Та та, куди там забужко з жаданом. Ви геніальна, почуття гумору агонь, а фігура яка! А доглянута, а почуття стилю
Може це вам трохи заспокоїть
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 19:18
Ответ дляволосатое стекло
Тренуйтеся ще.
Удалено администрацией...
КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 19:19
Ответ дляволосатое стекло
Параноя?
Та кому ти треба, бідося.
Сама собі пиши
Щебетуха• 01 апреля в 19:20
Ответ дляволосатое стекло
ОбличЬ на масиві? 🤣🤣🤣
Ой, я не можу. Не гілка, а шапіто. В якому півтора клоуна веселять публіку.

Гаразд, Гануся. Я і так вам занадто багато уваги сьогодні приділила. Так багато, що від вас аж волосатое стекло підпочкувалося. Адже ви самі вже не справлялись.
Але, памʼятайте - ходіть тут, озираючись. Ваші рукописи не горять, навіть, коли за вашими скаргами їх ретельно підчищають.
parele• 01 апреля в 19:21
Какая прекрасная весенняя тема. Наслаждение просто, а не тема.
Плету интриги• 01 апреля в 19:22
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ще тема?! А можна посилання? Дякую!
КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 19:23
Ответ дляПлету интриги
Ще тема?! А можна посилання? Дякую!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3831165
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 19:23
Ответ дляparele
Я сама в захваті! Тільки хтось блін скаржиться на повідомлення і картина маслом втрачає мазки і відтінки
Думаю тему все одно видалять так що насолоджуємося