Бодіпозітівна• 01 апреля в 12:01

Скажіть мені це не купувати

Рятуйте! Воно мені не треба, мені нема куди його носити. Та й в принципі це крінж, дія і трешатіна
Але я вийшла з магазину і зайшла назад
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 21:27
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Всі одночасно помилятися не можуть, АннаОст.
Вас ніхто не чіпав, коли ви писали без аноніма, було тихо і спокійно. Ви і ваш одяг, і ваша зовнішність, і дописи нікого не турбували.
А тепер у вас весняне загострення. Будемо лікувати. Всім форумом.
Успіхів вам

Мусик Пусик• 01 апреля в 21:27
Ответ дляБодіпозітівна
Ви мене будете викорінювати чи врлосатоє стєкло. Ви у мене в бані, після сьогоднішньої теми я не хочу більше з вами пікіруватися тут. Я маленьких не ображаю вибачайте, прийняла вас помилково за велику.
ви можете викорінювати що завгодно і як завгодно, я вам не заважатиму
Ото у вас денёк продуктивный однако,вы ребенком хоть занимаетесь?
Ну шо не так?• 01 апреля в 21:28
Ответ дляБодіпозітівна
Мойте ноги и ложитесь спать
Навеселила так, что аж нам тут под ракетами невдобно
Надеюсь, американки сегодня на смену не выйдут яйца варить
Файна пані• 01 апреля в 21:30
Ответ дляМарфа Українівна
Её розы тебя переживут
Удалено администрацией...
Марфа Українівна• 01 апреля в 21:32
Ответ дляФайна пані
Удалено администрацией...
Я в отличие от тебя, не злорадствовала)
Как же неприятно получать на хамство, хамство в ответ
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 21:33
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А куди ж подівся скрін мого повідомлення? Підтираємо сліди знову? але тема день висіла в топі, всі хто любить жирочок тут зібрати вже нік запам´ятали
КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 21:34
Ответ дляБодіпозітівна
Не в бані, ви не адмін, щоб бани тут роздавати.
Можливо, я у вас в блоці. Як і більшість форуму. Так і ви у нас в блоці. Тому на вас ніхто і не реагував, бо ви розмита пляма.
Але ви вирішили сьогодні виступити під анонімом, і не одним, недолугими ’жартами’, образами, сарказмом тощо.
Ну, кому це сподобається? Ти його в двері, воно в вікно, лізе і лізе.
Вам сьогодні вночі після цього шабашу дуже погано буде, подушка мокра стане. Через власну дурість. Або хворобу.
Сумно це...
Додаю напруги• 01 апреля в 21:46
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
Я помню анонимную тему, где автор сокрушалась, уместно ли спрашивать о подборе купальника после большого обстрела. Ее там сразу вычислили, что это АннаОст эта. Она до посинения брыкалась, отнекивалась именно вашими словами, все отрицала. Тадам! через 2 часа тема без анонима и Анна ост в красных труселях
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 21:48
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Сумно це...
Тут була одна така за 200 гривень з духами домовлялася ...

Ну шо не так?• 01 апреля в 21:54
Ответ дляБодіпозітівна
Шапка в рукаве, спите, все хорошо
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 21:56
Ответ дляНу шо не так?
Шапка в рукаве, спите, все хорошо
Що там СБУ?
Ну шо не так?• 01 апреля в 21:57
Предлагаю тему закрыть?
Все понятно и так
Коллективно, да?
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 22:02
Ответ дляНу шо не так?
Предлагаю тему закрыть?
Все понятно и так
Коллективно, да?
Ох Аня Аня
Весотехник• 01 апреля в 22:11
Ответ дляa.ostroverh
Не покупать
Ну вы же не стесняетесь такой быть,правда, вы более в теле и плечи пошире будут
Ну шо не так?• 01 апреля в 22:13
Ответ дляБодіпозітівна
Що там СБУ?
Посоветовали лично вам- жить у фрица и качать ягодицы и не соваться на границы.
Надоела, не бесите
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 22:20
Ответ дляНу шо не так?
Надоела, не бесите
Так вам ще ніч не спати, куди ви біситесь. Ноги помили?
Байрактара• 01 апреля в 22:24
Анна, зайдите на эту страницу и найдите это преображения. Чисто Ваш типаж. И посмотрите, как могли бы выглядеть при правильном макияже, укладке и одежде со вкусом
автор Бодіпозітівна • 01 апреля в 22:27
Ответ дляБайрактара
Я думала смішніше я тут вже нічого не побачу молодець! Постаралася, првеселила
Байрактара• 01 апреля в 22:30
Ответ дляБодіпозітівна
А что Вам не нравится? Я ж не говорю, что у Вас, как у этой женщины травма лица. Но общий типаж схож. Сделали её весьма стильной дамой на мой взгляд.

хутряна володарка• 01 апреля в 22:32
Ответ дляПлету интриги
Здрааааасти, Алина.
не алина, норм платье на лето, даже интересно шо за срач на 19страниц из за сарафана летнего
Мусик Пусик• 01 апреля в 22:37
Ответ дляБайрактара
А меня долбали за вопрос: почему автор не красится...
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 22:40
Ответ дляжінка незаміжня
Не оскорбляйте моль, пожалуйста!!!
В данном случае именно моль милее и добрее.
Мої вибачення!
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 22:45
Ответ дляБодіпозітівна
Я не збиралася його брати! Це жарт. Господи, створюєш тему в розділі ну оп, й квітня. Ви думаєте оту другу фотку з рухом можна було виставити з якоюсь іншою мотивацією крім посміятися?
Але я звичайно не думала що тема вийде така весела
Так мова не про сукню, а саме про вас
Тоскующая• 01 апреля в 22:54
Ответ дляДоктор Варвар
А ха ха,и вам досталось?
Совсем некого уже им кусать)И с фантазией,как обычно,беда!
Дернулись,а предъявить и нечего!
Но так мило из под клонов перетявкиваясь пытаются убедить какие они мирные и воспитанные))
Что предъявить тем, кто читает пятой точкой, и ею же генерирует комментарии? )
Забавно читать, как местные тети ’самых честных правил’ вспоминают про миролюбивость и воспитание, когда с ними начинают говорить на их же языке.
А про клонов больше всего сокрушаются те, кто сам клоновод хронический и злостный )
Акукарача• 02 апреля в 00:04
Ответ дляMs. Любмая жена
Не всі вважають себе комахами автор чудово виглядає. Мати на обличчі шари фарби не всі хочуть. Вам подобається - чудово, мені ні. Навіщо мені чи автору подобатись вам?
О, це точно. Сьогодні заходила в ТРЦ, назустріч мені ’чудо’, брови нагелені і всі прям вичесані рівно вертикально, губіщі ледь не репнуть, на обличчі тонна штукатурки, ну не тягнуло то ніяк на красуню. Автор виглядає без макіяжу в надцять разів гарнішою, ніж та ’чупакабра’.
Бадабум• 21 апреля в 10:49
Ответ дляБодіпозітівна
Дякую вам зміючки, куплю нову спортивну форму і буду тренувати свою обвислу жопу з вухами впевнена, всі ви виглядаєте краще за мене в свої 40+
Вам не треба та сукня. Я вирішила, що ви в ній при надії