Бодіпозітівна• 01 апреля в 12:01
Скажіть мені це не купувати
Рятуйте! Воно мені не треба, мені нема куди його носити. Та й в принципі це крінж, дія і трешатіна
Але я вийшла з магазину і зайшла назад
Ну шо не так?• 01 апреля в 19:24
Ответ дляЩебетуха
ОбличЬ на масиві? 🤣🤣🤣
Ой, я не можу. Не гілка, а шапіто. В якому півтора клоуна веселять публіку.
Гаразд, Гануся. Я і так вам занадто багато уваги сьогодні приділила. Так багато, що від вас аж волосатое стекло підпочкувалося. Адже ви самі вже не справлялись.
Але, памʼятайте - ходіть тут, озираючись. Ваші рукописи не горять, навіть, коли за вашими скаргами їх ретельно підчищають.
Я сохранила ваш скрин
Вообще-то надо было админу еще в том году это скинуть
Ее б нафиг забанили
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:24
Ответ дляЩебетуха
ОбличЬ на масиві? 🤣🤣🤣
Ви головне більше під себе тут рідненьким оцим не ходіть
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:24
Ответ дляволосатое стекло
Я читала її тему під час перебування у Києві. Ви зараз приписуєте їй слова, яких вона ніколи не казала. Те, що у Києві багато алконавтів і його вигляд змінився - факт. Саме це і писала Анна. Все решта - ваша фантазія.
У вас схожи с Ганной фантаии и манера намеренно перекручивать информацию.
И автор десь зникла, а ви так активна, чого б це?
Адвокатировать надо уметь. У вас выходит только больше подосрать и так дурнопахнущий образ этого пользователя. Угомонитесь, неалкашка
волосатое стекло• 01 апреля в 19:24
Ответ дляparele
Какая прекрасная весенняя тема. Наслаждение просто, а не тема.
Удалено администрацией...
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:26
Ответ дляБодіпозітівна
Я не скаржилася на жодне повідомлення в цій темі. Ви не думали, що людям неприємно вас читати? Не всі здатні оцінити ваш геній
Вашими же словами как вы выше и писали скажу :’какая же вы брехуха!’
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:26
Ответ дляЩебетуха
Людям завжди дуже приємно мене читати. І слухати. Дуже. Дуже дуже🤣🤣🤣Всім, окрім вас і вашого альтер его «волосатое стекло».
Нездатні оцінити мій геній (дякую, ви абсолютно праві тут) тільки провінційні кози. Які називають українок «чорноротими хохлушками».
и рагулями))
волосатое стекло• 01 апреля в 19:26
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:27
Ответ дляжінка незаміжня
Цього ми не дізнаємося, а от те що я не створювала ніяких тем про алкашів в Києві факт
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:27
Ответ дляволосатое стекло
Я ніколи не називаю українок ’хохлушками’, але ваші повідомлення правда ’чорнороті’. Ви дуже точно дали їм визначення.
в теме сотня пользователей и только вы выперлись защищать это недоразумение. Верим, канешно...
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:28
Ответ дляЩебетуха
Щиро захоплююсь тим ентузіазмом, з яким ви кілька годин поспіль відчайдушно та відважно захищаєте честь АБСОЛЮТНО ІНШОЇ АБСОЛЮТНО НЕЗНАЙОМОЇ вам людини! Така звитяга, такий напір, такі влучні епітети та фантастична жертовність! Ви не волосатое стекло. Ви - ЕГІДА! Так віддавати всю себе людині, яку випадково зустріли в мережі! Брава!
Брависсимааааа!!!
волосатое стекло• 01 апреля в 19:29
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
Плету интриги• 01 апреля в 19:29
Ответ дляЩебетуха
Ви написали комент 319 авторці, а в коменті 320 Вам відповіла... тадам... волосатое стекло.
Ну це триндець просто.
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:29
Ответ дляБодіпозітівна
Та та, куди там забужко з жаданом. Ви геніальна, почуття гумору агонь, а фігура яка! А доглянута, а почуття стилю
Може це вам трохи заспокоїть
Вы настолько нудная, что себя утомляете и потому периодически выползаете сюда за порцией пинков?
Оставьте в покое того несчастного никому не нужного жадана
Плету интриги• 01 апреля в 19:30
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Огоооо. Щось її зовсім поплавило.
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:30
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Та кому ти треба, бідося.
Сама собі пиши
И это волосатое так увлечено, что не замечает как с клона Ганька оскорбляет людей, называя их то рагулями то хворими))))
волосатое стекло• 01 апреля в 19:30
Ответ дляПлету интриги
Ну це триндець просто.
Удалено администрацией...
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:31
Ответ дляЩебетуха
ОбличЬ на масиві? 🤣🤣🤣
И снова БРАВИССИМО!
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:32
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
Плету интриги• 01 апреля в 19:32
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
Не готові, то й відчепіться. Чого Ви прилипли як оте гімно до підошви?
волосатое стекло• 01 апреля в 19:33
Ответ дляПлету интриги
Удалено администрацией...
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:33
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
Командовать к себе на кухню1 Брысь!
Плету интриги• 01 апреля в 19:33
Ответ дляБодіпозітівна
Я сама в захваті! Тільки хтось блін скаржиться на повідомлення і картина маслом втрачає мазки і відтінки
Думаю тему все одно видалять так що насолоджуємося
Так Ви самі і скаржитеся, причому з двох акаунтів.
А чого тему видалять? Прекрасна позитивна тема. Живенько так...
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:34
Ответ дляжінка незаміжня
Командовать к себе на кухню1 Брысь!
Удалено администрацией...
Единорог помог• 01 апреля в 19:34
Ответ дляволосатое стекло
Звідки такі знання подробиць життя автора теми? Чи ви свій досвід екстраполюєте на всіх? Так він не у всіх, як у вас.
Гарного дня!
Удалено администрацией...
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:34
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
Не то что вы - интеллигентна, с правильной речью и даже без единого наиека на оскорбление
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:35
Ответ дляПлету интриги
Огоооо. Щось її зовсім поплавило.
Европа ломает баб
тем более таких.
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:36
Ответ дляЕдинорог помог
Удалено администрацией...
Ответ дляБодіпозітівна
Дякую вам зміючки, куплю нову спортивну форму і буду тренувати свою обвислу жопу з вухами
впевнена, всі ви виглядаєте краще за мене в свої 40+
Отут Ви, звісно, перегнули. Бо зазвичай сучасні жінки в 40+ дуже добре виглядають.
Доречі, лосини Вам личать, на відміну від сукні))
волосатое стекло• 01 апреля в 19:36
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...