Бодіпозітівна• 01 апреля в 12:01
Скажіть мені це не купувати
Рятуйте! Воно мені не треба, мені нема куди його носити. Та й в принципі це крінж, дія і трешатіна
Але я вийшла з магазину і зайшла назад
Мусик Пусик• 01 апреля в 19:39
Ответ дляволосатое стекло
Це плаття вас псує. Вам не іде такий фасон. У вас шикарна фігура на ваш вік, але навіщо ви підкреслюєте її недоліки? Подібний фасон не брать і навіть не мірять.
П.С. як, ну ЯК ви тримаєте таку вагу? Здайте секрет, будь ласка.
А откуда вы знаете возраст автора?
волосатое стекло• 01 апреля в 19:39
Ответ дляЕдинорог помог
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 01 апреля в 19:39
Ответ дляПлету интриги
Ой, а шо она Вам такое написала?
То же, что и всем остальным дальше в этой теме - она вывела rEinbow3018 на чистую воду, эта тема посвящена ей, а мы все сборище клонов. Дальше, смотрю, вообще Остапа, ой, Анну понесло, все сообщения потерты
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:39
Ответ дляparele
Отут Ви, звісно, перегнули. Бо зазвичай сучасні жінки в 40+ дуже добре виглядають.
Доречі, лосини Вам личать, на відміну від сукні))
Не знаю в якому місці я перегнала. Я знаю як виглядають три жінки які пишуть мені коментарі зашкварні. Всі три мають зайву вагу і на неї скаржуться
волосатое стекло• 01 апреля в 19:40
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...
О, то у вас свій фан клуб?
Може вони аХтограХВа хочуть?
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:41
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...
Это вам часто так говорят, что вы зверёк? Крыска видимо?
Сочувствую. Но соглашусь, сложно вас как человека воспринимать. Нт внешне . ни внутренне не соотвеьствуете!
И да, внимательнее, не путайтесь в своих клонах, не палитесь так!
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:41
Ответ дляСанька-4b93
Знову брешете
Мусик Пусик• 01 апреля в 19:42
Ответ дляСанька-4b93
Дійсно, класні в тій темі у rainbow2018 тексти, я аж кайфанула, на відміну від вашого
Жесть, беженка на пособиях что-то пишет о ВПО. Люди в стрессе таком живут много лет,может алкоголем его так снимают, ну она и с₽#@-
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:42
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
волосатое стекло• 01 апреля в 19:43
Ответ дляМусик Пусик
А откуда вы знаете возраст автора?
Бо її тут пилососять постійно) Знаю приблизно, що їй 40+ і мала дитина, народжена вже під час війни. Для цього віку фігура суперова, тим більше після пологів.
Плету интриги• 01 апреля в 19:44
Ответ дляБодіпозітівна
Аж ТРИ?! Ого!!!
Та Вам тут вже з пів сотні форумчан написало. І шо, всі товсті?
Ответ дляБодіпозітівна
Вважаєте, заздрять Вашої тендітності?))
Розумієте, пишуть зашкварні коментарі Вам три, але Ви звертаєтеся до усіх «зміючки», та після цього чекаєте лагідних коментарів?)) так не працює.
жінка незаміжня• 01 апреля в 19:44
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...
Не знаю о ком речь, но видимо мощная мадам, если все свои неудачи и мнения десятка людей из темы вы перенаправили именно на нее! Какую сеть создала, и все против вас!
Вам не смешно от своей же глупости? Вопрос риторический.
Мусик Пусик• 01 апреля в 19:45
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:46
Ответ дляволосатое стекло
О, то у вас свій фан клуб?
Може вони аХтограХВа хочуть?
Удалено администрацией...
Бабуся мороз• 01 апреля в 19:48
Ответ дляMs. Любмая жена
А мою оцінили) прям розрив шаблону для вас
Вообще пофиг. Успешные мужчины любят красивых женщин. Это факт
Единорог помог• 01 апреля в 19:48
Ответ дляa.ostroverh
Не покупать
Ну вы ж бюстгальтери з відверто бабськими візерунками купуєте. Ще й не стидаєтесь зі своїми м´ячами і прямою талією висвічувати тут.
КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 19:49
Ответ дляparele
Я поки до шостої сторінки дійшла))
Але так, як з ціпка зірвалися.
Ціпок — це палиця, костур або очищена від пагонів гілка (часто ліщини, дуба), яку використовують як опору при ходьбі, інструмент або атрибут строю. В українській культурі ціпок був важливою ознакою господаря, а також символом сільського життя та мандрівництва.
Ланцюг — об´єкт, що складається з послідовності поєднаних ланок
Бабуся мороз• 01 апреля в 19:49
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Давно не було на форумі такої одностайності в одній темі проти одної людини. Ну, як людини..таке...
І ще, як добре, що рукописи не горять навіть на совєтчіце. Інколи важливо зберігати особливі цитати окремих авторів.
Бо, як виявилося, не всі знали прекрасну і огидну АннуОст
Я была б прям счастлива её не знать если честно
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 19:50
Ответ дляparele
Вважаєте, заздрять Вашої тендітності?))
Ви хоче е мені розказати як працює цей форум?чи за жізнь?
дякую, не треба. Лагідних коментарів я не хочу. Я прекрасно знаю цю групу людей, це від твлрців ’Надя чєкі павєзла в Моршин пальониє Шанель’, авторов телеграм каналів про Таню трудно очень. Ви правда думаєте що я хочу цим людям подобатися?
Мусик Пусик• 01 апреля в 19:50
Ответ дляЕдинорог помог
Ого замес пошёл,вы подружка бабы Яги?
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую))
волосатое стекло• 01 апреля в 19:51
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Единорог помог• 01 апреля в 19:52
Ответ дляволосатое стекло
У неї нема психологічних проблем,це ж очевидно. А ось ви інша справа, ваші повідомлення красномовно про це свідчать.
Удалено администрацией...
Мусик Пусик• 01 апреля в 19:53
Ответ дляЕдинорог помог
Удалено администрацией...
Вы всех советчиц знаете,все помните? Ото у вас жизнь интересная
Ответ дляБодіпозітівна
Ще раз. Ваш коментар про зміючок був для всіх учасниць теми. І в бік тих, хто писав нормальні коментарі.
Звісно, я в курсе, що Вас вчити не треба. Нажаль.
Мусик Пусик• 01 апреля в 19:54
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
Яку таку? Худощавую без сисек и горбатую?
Единорог помог• 01 апреля в 19:54
Ответ дляПлету интриги
Проблеми? Шо? Де?
Ганя - це автор, яка тут пише з двох акаунтів.
А чому Ганя? Бо в задрипаному селі, з якого наша фрау вилізла, жінок з іменем Анна називають Ганнами, Ганьками, Ганями.
А у містах задрипаних, звідки вилізла ви, Ганну по-кацапськи називають Анною? Вам не соромно за своє невігластво?
Будьте так ласкаві• 01 апреля в 19:54
Вам надо отдохнуть, найти приятный женский круг общения. Хотите платье - купите. Зачем вам одобрение там, где вас узнают, но не знают, и будут предвзяты из-за предыдущих смс?
Вы идете на аусбилдунг на архивариуса?