PORKA• 03 апреля в 09:13
Допоможіть вирішити задачу....
дано:
на свята їду в гості, там є племінники в кількості 8 чоловік, всі різного віку, від 4х до 16 ти років.
питання: ЩО їм всім привезти на гостинці, щоб було однакове, щоб всім підійшло та ніхто не образився?
Допоможіть ідеями, що ви приносите в гості дітям, бо купити кожному дорогий окремий подарунок я зараз не в змозі(
PORKA
• 03 апреля в 09:15
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Шоколадного зайчика
Думала, але везти 8 зайців це якось смішно
наче
звездная галактика• 03 апреля в 09:16
на 8-х точно б ничего не покупала. максимум торт или по шоколадке
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 апреля в 09:16
Ответ дляPORKA
наче
Выше про денежку в копилку очень уместно написали. И по финансам приемлемо
ЛюбимаЯНЬ• 03 апреля в 09:18
Я зайшла в тему, думала що тут реальна складна математична задачка, а тут таке )))
PORKA
• 03 апреля в 09:28
Ответ дляОйЙой
Гроші + якісь солодощі ( шоколадка, батончик, зайчик....)
А я думала гроші дають на Миколая і все)
Якщо можна й на паску то це значно полегшує задачу, дякую)
ПочтальЁнша• 03 апреля в 09:39
Ответ дляPORKA
Ми завжди гроші, коли зустрічаємося з родичами, а там є діти, теж багато.
Трільчиха• 03 апреля в 09:40
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я також таке подумала 😄
Трільчиха• 03 апреля в 09:44
Ответ дляПочтальЁнша
Всім по 500 грн, будуть максимально щаслив,і і якісь солодощі.
4.000 гривен вийде.
ПочтальЁнша• 03 апреля в 09:54
Ответ дляТрільчиха
4.000 гривен вийде.
Що поробиш, що їх багато. В мого чоловіка 9 сестер і три брата, там взагалі кількість дітей зашкалює )))
сказочное_Бали• 03 апреля в 10:05
По Снікерсу чи по кіндеру.
Кіндер якраз яйце, буде тематично.
Якщо більший бюджет, то можна і гроші.
Кіндер якраз яйце, буде тематично.
Якщо більший бюджет, то можна і гроші.
Трільчиха• 03 апреля в 10:12
Ответ дляПочтальЁнша
О, так, розумію)
Мию вікна у мороз• 03 апреля в 10:53
Ну мелким лет до 10 сладости игрушки
А старшим деньги
Не думаю что 16летка будет рад киндеру))
А 4летка деньгам
А старшим деньги
А 4летка деньгам
Йосип_молодий• 03 апреля в 11:01
Общий гостинец хозяевам домам, которые вас принимают: торт, конфеты, корзину фруктов или деликатесов. Вы ж не Санта Клаус, у детей есть родители.