ЯяяКакаджамбо• 03 апреля в 13:36
Невдачі
У вас буває так, що ніби полоса невдач. У мене розбився телефон ( треба купувати новий, а я дуже економлю зараз). Син загубив рюкзак з футбольними бутсами і бутилкою для води ( а вона теж не дешево коштує). Ще й підробіток накрився. І ще купа інших проблем. Розумію, що це дрібниці, але вони вибили мене з колії.
Ms. Любмая жена• 03 апреля в 13:47
Бывает, но выше головы не прыгнуть, сначала бутсы и телефон, бутылку можно и в Авроре купить.