Дівчата, дуже потрібні ваші реальні відгуки! Хто лікувався у клінічного імунолога Дмитра Мальцева (Київ)?
Звернулася до нього, здала купу аналізів. За результатами (виявили підвищений АСЛО та позитивні антитіла до РНК-полімерази III) отримала призначення, від якого зараз трохи в шоці. Мені прописали дуже агресивний курс на цілий місяць:
• Антибіотик (Азитроміцин 500 мг) — пити ЩОДНЯ протягом 1місяця
•Стероїди (Медрол 24 мг) — теж щодня зранку цілий місяць.
1. Чи він всім призначає такі величезні і тривалі курси антибіотиків та гормонів? Це його стандартна практика?
2. Хтось проходив подібні жорсткі схеми? Як ваш організм, печінка і шлунок це витримали?
іронічна антитеза• 03 апреля в 14:05
Не лікувалась, але слідкую за його ютуб-каналом. Думаю, він знає що робить.
Не дай Бог, Вы что. Он мне назначил химиотерапию по 5000$ флакон, покупать только у них в клинике, потому что они отвечают за хранение, должен присутствовать реаниматолог, потому что могут быть осложнения. Хорошо, что после прочтения инструкции я испугалась и решила пойти в НИР, у нас там есть знакомый химиотерапевт, думаю, раз уже такое лечение проходить, то в месте где химию капают каждый день, а не непонятно где.
В общем, врач в НИРе как увидел заключение из Вивере, пришел в ужас.
После чего я была у двух врачей, которые полностью опровергли весь этот бред.
Тарабарщина• 03 апреля в 14:13
Ответ дляіронічна антитеза
В данном случае очевидно что нет
Ответ дляSo_so
у вас він діагностував онко?
Бяки-козяки• 03 апреля в 15:34
Ответ дляNas-77ec
Вибірковий дефіцит IgE + параінфекційний автоімунний синдром з переважною продуцією автоантитіл до колагену
это не диагнозы... у вас склеродермия?
Ответ дляSo_so
так в Вівере інший лікар - там Мальцева нема
неДоПриличий• 04 апреля в 10:02
Ответ дляNas-77ec
Ви лікувались в нього?
По вашому, це лікар, який здатен лікувати?
Ви задумувались над термінами в діагнозі, який вам озвучили?)
неДоПриличий• 04 апреля в 15:53
Ответ дляNas-77ec
Ви лікувались в нього чи маєте конкретні випадки з знайомих ?
Я вже відповіла вище