Братья Капли• 03 апреля в 13:59
Шукаю шпалери
Де, крім Епіцентра, порадите глянути (Київ)? Дуже дякую)
КрестьянинДиор• 03 апреля в 14:07
Ответ дляНе будь КакСвета
Юність? Чи є там щось зараз
Є.
Якщо лівий берег, ще є чимало магазинів.
На тій вулиці, що була Магнітогорська, салон залишився. На Перова теж.
Боневтікла• 03 апреля в 14:09
ми купляли в шпалерних магазинах, там дуууже багато каталогів, але звісно в рулонах в наявності шоб розгорнути- мало. Ось тут купляли. УБД ще і знижку зробили.
АнтиТанкист• 03 апреля в 14:19
Хтось брав самоклеючі шпалери ? Не панелі, а шпалери. Хочу сама клеїти, але не знаю, чи довго вони протримаються.
Твердая валюта• 03 апреля в 14:39
Полно магазинов, тот же Маэстро, был Раш, не знаю есть ли сейчас, я так по каталогам выбирала, а заказала в интернет магазине, очень сэкономила
КрестьянинДиор• 03 апреля в 15:02
Ответ дляТвердая валюта
Раш є, я купувала у січні.