Каляка маляка• 03 апреля в 17:26

Банк Revolut був останньою надією

На переказ коштів закордон і його прикрили швиденько в Україні, а жертвами стали в черговий раз українці, якім банк більше не відкриває рахунки і які повністю обмежені в користуванні своїми активами і фінансами.
ЯкаКраля• 03 апреля в 17:29
Читала что он наоборот зашёл в Украину

автор Каляка маляка • 03 апреля в 17:31
Ответ дляЯкаКраля
Читала что он наоборот зашёл в Украину
Вже все...навіть закрили існуючи рахунки
Потішаюся• 03 апреля в 17:32
Ответ дляКаляка маляка
А деньги возвращают?
Зараз все скажу• 03 апреля в 17:32
И правильно сделали.
Все хитрожопые схемы должны прикрываться,как только будут обнаружены.
автор Каляка маляка • 03 апреля в 17:32
Ответ дляПотішаюся
А деньги возвращают?
Не в курсі, я хотіла як раз відкрити
viter33• 03 апреля в 17:32
Ответ дляКаляка маляка
Ну логічно
Якщо банк почав надавати банківські послуги в Україні, ’забувши’ отримати необхідну для цього банківську ліцензію
автор Каляка маляка • 03 апреля в 17:33
Ответ дляЗараз все скажу
И правильно сделали.
Звідки Ви такі беретесь?Які схеми?Люди хочуть оплатити своїми коштами щось закордоном.

автор Каляка маляка • 03 апреля в 17:34
Ответ дляviter33
Ну логічно
По закону українці мають право відкривати рахунки закордоном.Ліцензію просто приплели для загальної відмовки.
Зараз все скажу• 03 апреля в 17:34
Ответ дляКаляка маляка
Хай оплачують. Без проблем користуюсь картами українських банків.
viter33• 03 апреля в 17:38
Ответ дляКаляка маляка
ПО закону будь-який банк, який надає банківські послуги в Україні повинен отримати на території України ліцензію на надання банківських послуг, в т.ч. приєднатися до ФГВФО (для гарантування вкладів фіз.осіб)

Чому Креді Агріколь (ОТП, ПроКредитБанк, СІтіБанк ...) відкривають тут свій банк і отримують відповідну банк. ліцензію, а Револют - ні ?
Кнопкотиць• 03 апреля в 17:38
Ответ дляКаляка маляка
А чего нельзя оплатить картой укр.банка?
Редиска Я• 03 апреля в 17:41
Ответ дляКнопкотиць
теж хотіла запитати) весь час купляю то на Айхерб то на аліку, народ он на тему купляє, ще купа сайтів тут порадниці замовляють собі одяг, взуття, норм можна заплатити, купляю авіаквитки, будь-яка авіакомпанія приймає платежі з наших карт, автор щось мутить, Револют не для того відкривають, щоб купляти за кордоном
Кнопкотиць• 03 апреля в 17:43
Ответ дляРедиска Я
Тем более, можно в приложении оформить и валютную карту за 20 секунд
Трахтибидох• 03 апреля в 17:43
Остаётся крипта через П2П
Злюсь до кипіння• 03 апреля в 17:44
Ответ дляРедиска Я
Револют нужен для инвестирования
Трахтибидох• 03 апреля в 17:44
Ответ дляЗараз все скажу
Через какой украинский банк вы отправляете деньги за границу?
Редиска Я• 03 апреля в 17:44
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Револют нужен для инвестирования
так я ж кажу, авторка вигадує про купівлю чогось за кордоном
Зараз все скажу• 03 апреля в 17:44
Ответ дляТрахтибидох
Через Приват и Моно
Трахтибидох• 03 апреля в 17:44
Ответ дляКнопкотиць
Ее не везде принимают и есть лимиты

Редиска Я• 03 апреля в 17:45
Ответ дляТрахтибидох
авторка не пише, що їй потрібно відправити кошти за кордон, вона пише, що хоче там щось купляти, не плутайте
Злюсь до кипіння• 03 апреля в 17:45
Ответ дляРедиска Я
Ну акции например тоже покупка
Кнопкотиць• 03 апреля в 17:45
Ответ дляТрахтибидох
Ее не везде принимают и есть лимиты
Лимит на покупку чего, например, и где не принимают?
Трахтибидох• 03 апреля в 17:45
Ответ дляРедиска Я
’На переказ коштів закордон’
Трахтибидох• 03 апреля в 17:45
Ответ дляЗараз все скажу
Через Приват и Моно
Как?
Трахтибидох• 03 апреля в 17:47
Ответ дляКнопкотиць
Мне, к примеру, аренду даже не хватило оплатить (молчу что я не могла её оплатить через ибан)
Бочка порохУ• 03 апреля в 17:50
Ответ дляЯкаКраля
Читала что он наоборот зашёл в Украину
Он зашел но его быстренько вывели.
Почемучечка• 03 апреля в 17:51
Ответ дляЗараз все скажу
И правильно сделали.
вроде революту предложили схемы наши схемшики, а револют условия не принял....
alex-3f3c• 03 апреля в 17:52
Я фрилансер, получаю деньги на Payoneer в дол и евро, карточками можно расплачиваться свободно и в банкоматах получать по 20000грн. в день
Зараз все скажу• 03 апреля в 17:53
Ответ дляТрахтибидох
Как?
Обыкновенно. Для переказу потрібно підтвердити родинні зв´язки документами (свідоцтво про шлюб/народження) через чат банку або у відділенні.
Почемучечка• 03 апреля в 17:53
Ответ дляБочка порохУ
Он зашел но его быстренько вывели.
более правильная формулировка)))
конкуренты не нужны))