Rikki-7905• 03 апреля в 18:53

Сибр

Хто вилікував сибр і як ви це зробили. Уже рік мучуся з цим симптомом нічого не допомагає перепробував різні антиюіотики пробіотики. Мої симптоми це сильна слабкість, вздуття живота, втрата апетиту. Діагноз поставлений під час дихального тесту форма сибру Водневий. Підскажіть будь ласка що робити так як уже не знаю що робити був у різних гастроентерологів розводять руками і не знають що порадити
sky-labs• 03 апреля в 20:26
Покажите результат теста. Можно в лс

автор Rikki-7905 • 03 апреля в 20:30
Ответ дляsky-labs
Покажите результат теста. Можно в лс
Вибачте за якість на фото те що було в галареї прикріпляю
sky-labs• 03 апреля в 20:41
Это не чистый сибр.
Углеводы не расшепляются в тонком кишечнике и таком виде доходят до толстого. Там и ферментируются.

Какие ещё делали обследования, УЗИ, копрограмма?
автор Rikki-7905 • 03 апреля в 20:43
Узи; копрограма , колоноскопия, там цілий пакет всього