ФФФФристайла• 03 апреля в 19:23
От вас сбегали мужчины? От меня вот 52 штуки сбежало(. Венец безбрачия?
ФФФФристайла
• 03 апреля в 19:25
Ответ дляБяки-козяки
Це як,1 в день/тиждень/місяць/рік?
За мою жизнь
Бяки-козяки• 03 апреля в 19:25
Ответ дляФФФФристайла
За мою жизнь
З якою періодичністю,може хтось рік лишався чи всі одразу як зустрічали вас?
ФФФФристайла
• 03 апреля в 19:26
Ответ дляБяки-козяки
7 мес самый долгий срок
Бяки-козяки• 03 апреля в 19:27
Ответ дляФФФФристайла
7 мес самый долгий срок
Ви одруження хотіли чи що їх так лякало?
Мамзелькіна• 03 апреля в 19:38
А сколько Вам лет?
Эти 52 , Вы с ними со всеми жили вместе? Или секс только был? Кого Вы посчитали в эти 52? Как-то многовато.
ФФФФристайла
• 03 апреля в 19:43
Ответ дляМамзелькіна
А сколько Вам лет?
Бяки-козяки• 03 апреля в 19:55
Ответ дляМамзелькіна
А сколько Вам лет?
Та ясно що з одноразовими,не повірю,що всі 52 підійшли во всіх планах)
Бяки-козяки• 03 апреля в 19:57
Може вам треба чоловічу тактику використання перейняти,може хтось і захоче подовше затриматися,якщо вас не буде клинити на стосунках,простіше відноситися
ЖаннаНеАгузарова• 03 апреля в 20:33
Ничего, в общем марафоне 53 место тоже участие. Или вас другие женщины тоже опередили?