Даха-сваха• 03 апреля в 21:21
Шахраї Ощадбанк
Будьте обережні, телефонують ніби від Ощаду. Що хотіли - не знаю. Злякалися, скинули дзвінок.
Мурзилка• 03 апреля в 21:24
Автор, я так люблю такі дзвінки, спілкуюсь, тролю їх, по сто раз перепитую, прям обожнюю
Бжоли-бандерівці• 03 апреля в 21:25
Ответ дляДверной_Проем
Шахраї злякалися, серйозно?
Ну, не злякалися, а зрозуміли шо без шансів.
Мені звонили..голосове повідомлення банк блабла, бере трубку Жива людина, питає що я хочу. Кажу це ж ви мені звоните то ви кажіть шо хочете. Кинули трубку чомусь
ИМХОля• 03 апреля в 21:26
Ви хоч би навчилися ясно висловлювати свої думки. Для початку заголовок не відповідає змісту і виглядає як звинувачення саме Ощаду в шахрайстві. По-друге не розкрита сама суть шахрайських дій, чому шахраї, що казали, чому злякалися....
Даха-сваха
• 03 апреля в 21:26
Ответ дляДверной_Проем
Шахраї злякалися, серйозно?
Завжди так
Даха-сваха
• 03 апреля в 21:27
Ответ дляМурзилка
Я теж таке люблю, але завжди на своїй хвилі, щось ляпну невпопад і лякаю їх.
Ms. Сама прямота• 03 апреля в 21:27
Ответ дляЯкось так і живу
А я обожнюю з ними спілкуватись.
Кажеш Вечір в хату і вони матюкають і кидають слухавку)
Броніки для Моніки• 03 апреля в 21:27
Так а може це і був ощад. Ви ж навіть не знаєте, що вони хотіли
Даха-сваха
• 03 апреля в 21:28
Ответ дляБроніки для Моніки
Хто злякався? Шахраї чи ви?
Шахраї
Даха-сваха
• 03 апреля в 21:28
Ответ дляИМХОля
Вам воно не треба ))))
Броніки для Моніки• 03 апреля в 21:29
Ответ дляДаха-сваха
Шахраї
Я ще такого не чула, щоб шахраї лякалися))((
Акукарача• 03 апреля в 21:29
Ответ дляДаха-сваха
Завжди так
Одні й ті самі, певно, вам дзвонять, нерви собі полоскотати.
Даха-сваха
• 03 апреля в 21:30
Ответ дляБроніки для Моніки
Чому ж не знаю, знаю. Телефонують всім підряд, хтось та й попадеться.
Даха-сваха
• 03 апреля в 21:30
Ответ дляБроніки для Моніки
Постійно
Даха-сваха
• 03 апреля в 21:31
Ответ дляАкукарача
Хто їх знає, попередній раз були ніби з привату
Акукарача• 03 апреля в 21:32
Ответ дляДаха-сваха
Ну хто таким лякливим шахраям попадеться? Так а в чому обережними треба бути, якщо вони самі дзвінок скидають ще до того, коли розкажуть вам чого хочуть?
Мурзилка• 03 апреля в 21:35
Ответ дляДаха-сваха
Тю, я зразу розумію ху із ху
Даха-сваха
• 03 апреля в 21:42
Ответ дляАкукарача
Все розказали, а скинули вже потім, коли зрозуміли, що кіна не буде.