tereb-ok• 03 апреля в 23:27

Підводні камені е -оселі

Пройшов майже рік. Виявляється, що потрібно проходити моніторинг майна, банк дає дозвіл на реєстрацію тільки на ту людину, з якою підписаний договір, малолітню дитину реєстрація не дозволена. поки не закриємо кредикредит-додатково стахування від війських ризиків нав´язали. Чого ще очікувати?
ТАЗератти• 03 апреля в 23:34
А что такое е?

lilul990• 03 апреля в 23:40
Шо таке моніторинг майна?
Стрибну в гречку• 03 апреля в 23:52
А что ж вы хотели?
неДодекаэдр• 04 апреля в 00:29
Страховка от вийськовых рызыков очень уместна. Есть смысл ее дополнительно оплачивать.
Ленивица-красавица• 04 апреля в 00:55
Страховка ця доречна, не дай боже що, ви ж перша будете в плюсі. Без неї будете продовжувати сплачувати за вже неіснуюче внаслідок війни житло. Про прописку (реєстрацію?) не впевнена. Хіба малолітні не мають право на реєстрацію з одним із батьків навіть без згоди власника?
автор tereb-ok • 04 апреля в 06:29
Ответ дляlilul990
Шо таке моніторинг майна?
Поки не знаю точно: візит представників банку, перевірка, яку ніхто нн може пояснити, навіть на гарячій лінії банку
автор tereb-ok • 04 апреля в 06:30
Ответ дляЛенивица-красавица
Я теж так думала. Тепер не знаю, що робити. В місті Київ школа в спальнтх районах по місцю реєстрації

Ленивица-красавица• 04 апреля в 10:44
Ответ дляtereb-ok
Та ні, беріть. Я думаю, щось можна вирішити. А знайомих в ЦНАПах немає? Дитина ще не ходе у школу?
размахер• 05 апреля в 09:29
Так всегда было.15 лет назад подруга брала кредит, ни она ни ребенок не прописаны, пока не выплатится квартира. и документы не у них на жилье. до войны успели погасить.