Пройшов майже рік. Виявляється, що потрібно проходити моніторинг майна, банк дає дозвіл на реєстрацію тільки на ту людину, з якою підписаний договір, малолітню дитину реєстрація не дозволена. поки не закриємо кредикредит-додатково стахування від війських ризиків нав´язали. Чого ще очікувати?
неДодекаэдр• 04 апреля в 00:29
Страховка от вийськовых рызыков очень уместна. Есть смысл ее дополнительно оплачивать.
Ленивица-красавица• 04 апреля в 00:55
Страховка ця доречна, не дай боже що, ви ж перша будете в плюсі. Без неї будете продовжувати сплачувати за вже неіснуюче внаслідок війни житло. Про прописку (реєстрацію?) не впевнена. Хіба малолітні не мають право на реєстрацію з одним із батьків навіть без згоди власника?
Ответ дляЛенивица-красавица
Я теж так думала. Тепер не знаю, що робити. В місті Київ школа в спальнтх районах по місцю реєстрації
Ленивица-красавица• 04 апреля в 10:44
Ответ дляtereb-ok
Та ні, беріть. Я думаю, щось можна вирішити. А знайомих в ЦНАПах немає? Дитина ще не ходе у школу?
размахер• 05 апреля в 09:29
Так всегда было.15 лет назад подруга брала кредит, ни она ни ребенок не прописаны, пока не выплатится квартира. и документы не у них на жилье. до войны успели погасить.