МастерЮля• 04 апреля в 16:29

Ось вона значимость віку …

На днях було 40 років.
Чи це наші такі чоловіки безтактні, яким 35-36, тикають мені про мій вік. Я так розумію, моя категорія чоловіків 50+?

Хоча в пошуках в мене 5 років -\+
Або дуже молоді пишуть, з преміумом підпискою, де вік прихований і вже потім говорять, що їм 28-29-30
Або вже 50-55 років.
Мого віку чоловіки хочуть 30 річних.
Така ось правда життя
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля в 16:47
Сейчас 30 летние есть - ну такое унылое.. депрессивное, как будто все 65

Кидаю курити• 04 апреля в 16:48
Ответ дляМастерЮля
Так, виглядаю на свій вік, може навіть минус 3 -4 роки Стройна, спортивна, хожу до косметолога, доглядаю за собою. Їх саме цікавить вік, що вказаний в анкеті, ступорить… може з точки зору, що багато бездітних і в цьому плані ступор, що в 40+ вже не народжують🤷‍♀️
З тими з ким були побачення, то практично всі хотіли 2 побачення. Але не мій формат, брати всіх підряд не хочу
Я не думаю, что причина в том, что думают что в 40+ не рожают.
Во-первых, мужчины в большинстве не так уж и хорошо проинформированы в вопросах женской фертильности. Многие из них считают, что можно и в 45 легко забеременеть если в нее есть месячные.
Во-вторых, многие и детей не хотят. Хотят жить для себя. Инстинкт гнездования развит у нас, у них редко.
Пані з калабані• 04 апреля в 16:49
Ответ дляКидаю курити
Та ні,все вони знають.
Кидаю курити• 04 апреля в 16:53
Ответ дляПані з калабані
Та ні,все вони знають.
Точно все не знают. Двое мужчин удивились когда я им сказала, что многим женщинам в 40 уже сложно забеременеть без вспомогательных технологий. Они били уверены, что если регулярный цикл, занимается спортом и молодо выглядит, то там все как у 25-летней.
автор МастерЮля • 04 апреля в 16:58
Ответ дляПані з калабані
А що вас дивує?
Та зрозуміла 👍
Що не ліквід вже.
Або знайомства не на СЗ.
На лобі вік не написаний, реально виглядаю молодше
Доктор Варвар• 04 апреля в 16:58
Ответ дляМастерЮля
Тобі було 40, чи буде 41 в цьому році…
Інший…
Я для тебе молодим коханцем буду, йому 35.
Ще один: Тебе не бентежить різниця у віці

І це всі 35+ заявляють
Блин 😩 А вы не хотите скоротить себе возраст в анкете ? Чтобы вот эту дичь не выслушивать ?
Если честно я когда то сама себе возраст на сайте знакомств на 10 лет убавила )) так и мужа встретила . Он кстати очень долго не знал что я его обманула 🤭
Кидаю курити• 04 апреля в 17:01
Ответ дляДоктор Варвар
А на сколько вы старше мужа?

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 апреля в 17:01
Завжди пари були різні, то він старший, то вона старша. На сьогодні не помітила що чоловіки в 35 -40 років обирають 20 ти річних. Навпаки знаю багато пар де жінка старша чоловіка на 5-10 років. Та я і сама старша чоловіка на 3 роки.
Я дивлюсь на своїх однолітків чоловків яким 35-36 років то це вже дядьки, якщо біля них буде 40 річна, чи 45 річна жінка то ніхто і не зрозуміє що вона старша. Жінка якщо себе не запустила то в 40 років ще досить гарно виглядає.
lilul990• 04 апреля в 17:02
Я би найбільше зараз переживала щоб залишитись з професією і роботою а не оце все
Кидаю курити• 04 апреля в 17:02
Ответ дляlilul990
Одно другому не мешает
пьЯНА• 04 апреля в 17:03
Возрастной троль вернулся
Оце потужно• 04 апреля в 17:07
Кому вы нужны на подходе срока годности. Через 5 лет уже перевалит к старости
ЛісАпетная• 04 апреля в 17:09
Ответ дляМастерЮля
Коли це було?
Зараз все змінилось.
Дівчата 25+ вішаються на 40 річних.
Бачу по роботі. Один одружився на 26 річній, йому 39, ще один живе, їй 27, йому 37
Мне 39,моему мужчине 45 ,50-55 уже старый для меня
Пані з калабані• 04 апреля в 17:10
Ответ дляМастерЮля
Та зрозуміла 👍
Що не ліквід вже.
Або знайомства не на СЗ.
Чого не ліквідна.Не всі ж хочуть молодших.Зустрінете людину,якій будете подобатися і вона вам,та й все складеться.Це не легко і не швидко,але можливо.
Кидаю курити• 04 апреля в 17:21
Ответ дляпьЯНА
Возрастной троль вернулся
Да, надо ж всем 40-летним зародить комплекс неликвидности)
Забрызжу ядом• 04 апреля в 17:28
Ответ дляМастерЮля
Тобі було 40, чи буде 41 в цьому році…
Інший…

І це всі 35+ заявляють
Тю) второй откровенно подкатывает) просто туповат
Пишу, не читаю• 04 апреля в 17:37
Ответ дляМастерЮля
Тобі було 40, чи буде 41 в цьому році…
Інший…

І це всі 35+ заявляють
Тикання у вік то ще пів біди, ви спробуйте знайти чоловіка з норм потенцією, не дрочера і не швидкостріла. То ще та задача із *! І тут ваший вік ні до чого.
Кишмишная Мая• 04 апреля в 18:02
Ответ дляМастерЮля
Та зрозуміла 👍
Що не ліквід вже.
Або знайомства не на СЗ.
Гоните эти мысли.
Мне 44, сейчас иду в ресторан с мужчиной 46 лет.Позавчера на свидании была с 43 летним.Выбираю.Просто не гоните лошадей.Поставьте фильтр , что вам могут писать мужчины +- 5 лет от вашего возраста.И насчёт того, что на сайте 90 % врут о возрасте согласна.Было много случаев, что мужчины уменьшали себе возраст.
Така бойова Я• 04 апреля в 18:53
Автор, мені зараз 47, вже 5 років заміжня, чоловіку 42.
Познайомились на СЗ
Я трохи схитрила, вказала в анкеті вік на 5 років молодший, але вже на другому побаченні сказала, що старша за нього, і нічого не змінилося від цього)) він здивувався, сказав, що ніколи б не подумав, що я старша і це не має значення для нього

Викупана• 04 апреля в 19:29
Ответ дляМастерЮля
Я їх просто блокую. Не бачу пресрективи , щось їм доказувати
Можно не озвучивать свой возраст. Кто они такие,чтоб им паспорт показать?
Барабан для дорослих• 04 апреля в 20:34
Почему Вы не хотите обратить своё внимание наоборот на моложе 27-30, столько случаев когда жена старше на 10-12 лет и мужья души в них не чают, и да, это ещё и выгодно, мужской век короткий, там где у женщин пик у них уже глобальный спад(в постели разумеется) Ещё и стареют быстро, так что логично брать помоложе, Вы женщина в самом соку, зачем Вам престарелый?
Доктор Варвар• 04 апреля в 21:09
Ответ дляКидаю курити
А на сколько вы старше мужа?
Я его младше на 4 года 😀Но он думал что я его младше на 14😀
Добрая свекровь• 04 апреля в 22:00
Ответ дляДоктор Варвар
И как отреагировал, когда узнал правду?)
Доктор Варвар• 05 апреля в 08:57
Ответ дляДобрая свекровь
Случайно мой паспорт увидел и купил бутылку водки , это при том что я умудрялась с ним ездить за границу и прятать паспорт .
Потом стал выпытывать дотошно сколько у меня было мужчин 😀