Мочалкин блюз• 05 апреля в 10:32

Интересно ваше мнение, школьные оценки нужно ли озвучивать публично.

Натолкнулась на пост девушки о том, что она критикует учителей в школе её дочки, которые зачитывают вслух оценки за контрольные. Что это расстраивает её дочь и она потом плачет дома. Что так нельзя и вообще, оценки это неважно.
Мне интересно, вы поддерживаете такое мнение? Или все же нужно достойно принимать свою оценку.
Цибулька зла• 07 апреля в 18:46
Ответ дляТільки не про гроші
Ми говоримо не про зп, а про публічне приниження на роботі. Коли на спільній нараді починають розказувати хто як працює.
Для вас це ок?
Да, если кто-то прогуливает или не выполняет поручений/заданий начальства, то об этом все знают. И как правило причина увольнения всем известна.
Если вашу бабочку не устраивает его оценка, то от того что ее никто знать не будет, лучше она не станет и знаний в голове не прибавится.

Тільки не про гроші• 07 апреля в 19:48
Ответ дляЦибулька зла
Ще раз.
Я не пишу про те, що знають всі, я пишу про публічне приниження в колективі.
До чого тут взагалі моя дитина, вона вчиться на відмінно і слава богу в неї нормальна школа, де дітей морально не принижують
Цибулька зла• 07 апреля в 20:44
Ответ дляТільки не про гроші
Ще раз.
Если вашему ребенку озвучивание оценки это унижение, то у меня для вас плохие новости.
Тільки не про гроші• 07 апреля в 20:51
Ответ дляЦибулька зла
А тепер абстрагуйтеся до соціуму.
Є діти яким все рівно на оцінки як свої так і чужі, а ж діти вразливі і важко переживають таке моральне насилля. Моя дитина відноситься до перших, йому все рівно, так само як і мені.
Але чому потрібно рівнятися саме на них?
Чому вразливі діти не повинні мати відчуття безпеки в школі і знаходитися в стресі від того, що вчитель за рахунок них самостверджується
Цибулька зла• 08 апреля в 01:15
Ответ дляТільки не про гроші
А тепер абстрагуйтеся до соціуму.
Вариант учиться так, чтобы не было стыдно за собственные оценки, вы вообще не рассматриваете?
Тільки не про гроші• 08 апреля в 07:44
Ответ дляЦибулька зла
Щенк раз
Тема не про навчання дитини, а про публічне принижене, яке не являється нормою
автор Мочалкин блюз • 08 апреля в 10:46
Ответ дляТільки не про гроші
Щенк раз
Нет, в моем посте нет ни слова про унижение. Унижение уже додумали себе вы.
Тільки не про гроші• 08 апреля в 11:35
Ответ дляМочалкин блюз
Те, що ви не пишете про приниження, це не значить, що його не має.
Оцінки озвучені публічно це і є принижнння, хочеться вам його чи ні.
автор Мочалкин блюз • 08 апреля в 12:15
Ответ дляТільки не про гроші
Только написати на погану оцінку це не приниження, а почути її -приниження? То може тим, хто пише на гарні оцінки почати вибачатися за те, що вони такі черстві і не чуйні? Може досить вже толерувати небажання вчитися?

Тільки не про гроші• 08 апреля в 14:54
Ответ дляМочалкин блюз
Так, дитина стресує, коли це чує
Навіщо це їй?
І кому це потрібно?