А я кумедна• Изменено сегодня в 12:27
Як там ваші випускники здають НМТ 2026?
Як успіхи? Враження , зауваження?
ДолькиКабана• сегодня в 12:30
Ответ для7_кг_рыбы
На 180+ все четыре предмета. Говорит что не сложно
Молодець. Куди планує?
А я кумедна
• сегодня в 12:31
Ответ для7_кг_рыбы
Поділіться технологією підготовки до успішної здачі? Який предмет на вибір?
ДолькиКабана• сегодня в 12:31
З результатів знайомих - не дуже. Занадто разюча різниця в складності завдань різних днів.
ДолькиКабана• сегодня в 12:32
Ответ для7_кг_рыбы
На химию
Моя йому повага! Точна і потрібна наука, на яку нема широкого попиту серед вступників (на жаль). Хай вчиться із задоволенням.
ДолькиКабана• сегодня в 12:34
Ответ дляА я кумедна
Головний фактор технології підготовки - талановита, працездатна і вмотивована дитина:)))
Душка-свекрушка)))• сегодня в 12:35
В нмт нічого складного нема
Яйцями не кидать
Зно було складніше
Яйцями не кидать
Зно було складніше
Душка-свекрушка)))• сегодня в 12:36
Ответ дляДолькиКабана
Звідки ви знаєте, що там саме хлопчик?
А я кумедна
• сегодня в 12:41
Ответ для7_кг_рыбы
Химия. Нанимали репетитора.
По остальным просто решали тестовые задания нмт через интернет
А я кумедна
• сегодня в 12:42
Ответ дляДолькиКабана
Душка-свекрушка)))• сегодня в 12:46
Ответ дляДолькиКабана
Чому нема попиту? На фармацевтів багато хто вчиться
ДолькиКабана• сегодня в 13:45
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Це різні спеціальності. Ви ж не думаєте, що медицина і біологія - це одне й те саме.
Хімія - спеціальність з особливою держ підтримкою. Вона б не знадобилася, якби там асе було гараз з набором. Прохідний - 130 балів
Додекаэдр• сегодня в 14:16
Сын сдал. Математика 150, история 147, ук мова 154, английскмй 179. Не готовился вообще, не прошел ни одного пробного НМТ.
СпайдерВумен• сегодня в 14:20
Щойно нашвидку пройшла трохи нмт ( укрмова та історія), деякі питання просто рандомно ставила відповіді ( для чистоти експерименту ну і час не хотіла витрачати) . І все рівно це +135. А школу я закінчила у 90х.
Але ці питання з монетами та листівками - ну м´яко кажучи- дивні.
Якість питань сумнівна.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 14:26
Ответ дляДолькиКабана
Ну і кому воно і де треба?
ДолькиКабана• сегодня в 14:27
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну і кому воно і де треба?
Що ВОНО? Хімія? Он дуже талановитій дитинці треба.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 14:34
Ответ дляДолькиКабана
А працювати ким потім
Технолог з приготування їжі?
ДолькиКабана• сегодня в 15:41
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А працювати ким потім
Технолог з приготування їжі?
У вас дуже обмежене розуміння професії. Дитина з такими мізками може і в науку піти.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 16:21
Ответ дляДолькиКабана
Кому треба наука в Україні?
ДолькиКабана• сегодня в 18:40
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Кому треба наука в Україні?
Точно не людям вашого рівня. На щастя є і інші.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 19:06
Ответ дляДолькиКабана
Та вы попуститесь, дама, и не переходите на личности
Я спросила коротко и ясно, кем можна работать после такой специальности?
К науке я имею отношение (не точные науки,правда) и заявляю что в Украине от этого ни холодно ни жарко никому
Крихітка на всі• 43 минуты назад
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Хорошие химики,как и любые другие хорошие специалисты очень востребованы. Или все должны на юрфаке и межнаре учится?