Латексне альтер ЕГО• 05 апреля в 10:36

повірка лічильників Київ порекомендутей де і як? і яка ціна?дякую

пройшло 4 роки від минулої повірки
контакти загубила
Тра Ля Ля• 05 апреля в 10:38
Зараз знайду. Вони по Області і в Києві

Тра Ля Ля• 05 апреля в 10:42
0980491991 метрологія сертифікація стандартизація, Ціни дуже помірні
Сунуся в чужі справи• 05 апреля в 10:45
На квитанции есть номера телефонов ЦКС. Звоните и заказываете. Если горячей воды, то тоже на квитанции есть номер Теплоэнерго. Заказываете через них. Зачем искать каких-то частников?
Привіт з ботойбіччя• 05 апреля в 11:06
Зараз треба тільки Водоканал або Теплоенерго, інших вони не приймають. Бабуся лічильник гарячої води за 800 грн перевіряла.
Мальчижка• 05 апреля в 11:40
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Надули бабку. Я 3 недели назад поверяла за 490 грн. В мастергаз, все приняли, не несите чушь.
ОдинРазНадетое• 05 апреля в 12:05
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Неправда
ОдинРазНадетое• 05 апреля в 12:07
Відкриваєте гугл, шукаєте першого ліпшого найдешевшого, повірка без зняття, домовляєтеся про час і все. Той же Майстергаз або хто інший. Проблем зараз з цим немає. Ціни і процедура у всіх зараз майже однакові.

Скользкая• 05 апреля в 14:37
У грудні робили повірку у Водомір Майстер. Тоді за 4 лічильника було по 400 грн за штуку.
Скользкая• 05 апреля в 14:39
Янка-угомонись• 05 апреля в 17:33
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я у этих https://kyiv.poverka.net.ua/ в конце марта заказывала, результат через неделю и без проблем прошло в Теплоенерго и Киевводоканале