Леопардові панчохи• Изменено 05 апреля в 21:25
Питання до неодружених, але в парі. Фінанси.
Чи дає вам ваш кавалер якісь гроші на ваші особисті витрати? Неважливо на що - шопінг, аптека, краса чи комуналка... яку суму?
Як вважаєте, чи повинен чоловік допомагати фінансово, якщо ви не одружені і разом не живете поки?
миссДавеча• 05 апреля в 21:53
Ответ дляА Я Самая Самая
подарки - это комуналка, еда, бензин, колеса, страховки, отдых, духи, сумки, косметика, цветы, рестораны и да, ибупрофен тоже
Печально, весьма печально. Про колеса даже понятно, учитывая цены. Но блин коммуналка? Гола-боса и в веночке.
Замурмишка• 05 апреля в 21:53
Ответ дляНе против
Я вважаю, що чоловік не вкладається в жінку лише тоді, коли в нього не має на неї планів
Абсолютна правда, теж завжди так кажу. Все вони прекрасно розуміють, просто не хоче(
А Я Самая Самая• 05 апреля в 21:53
Ответ длямиссДавеча
да, все печально, очень
ща сажусь рыдать
Не против• 05 апреля в 21:57
Ответ дляЗамурмишка
Так
Вони розуміють, що якщо жінка на таке погоджується, то вони на ній економлять, при цьому залишаються з жінкою, використовують її енергію, забирають її час, молодість, хотя по суті ця жінка їм не потрібна і не несе ніякої цінності
Замурмишка• 05 апреля в 22:01
Ответ дляНе против
Так
У меня тоже такое было, что уж врать) Не хотелось быть меркантильной тварюкой, тарелочницей и т.д.) но мне было 22, молодая и тупая
Но жизнь многократно показала, что если сразу жлобится, то лучше не будет, особенно после рождения ребенка.
Не против• 05 апреля в 22:02
Ответ дляЗабагаловка
А с ними иначе нельзя. Попинают его, возьмётся может за ум, ещё даже может и мужчиной станет. Хорошо что женщины начинают ценить себя! Это круто!
В мене колись був чоловік, який вирішив, що моєю мрією повинно бути - обслуговування його і його потреб. І він не стидався Мені про це говорити, але ж звісно не відразу, а поступово готував до цього. Коли познайомилися він був однією людиною, я вже тоді розуміла що щось не те, але витратила на нього ще півроку, щоб потім послати.
І взагалі
Якщо щось вам здається не так, то це вам не здається.
Червоні прапори видно не відразу, а на стадії закоханості більшість жінок сліпі.
І взагалі
Не против• 05 апреля в 22:03
Ответ дляЗамурмишка
Так
Для мене ж щедрість чоловіка входить в 3 потрібних мені характеристик чоловіка
П´яна вишня• 05 апреля в 22:03
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мій час, кохання, вірність, турбота, секс. В моєму розумінні чоловік має долучитись фінансово принаймні до краси жінки, якщо хоче бачити її гарною.
Жінки, дружини - так. А ви поки йому ніхто. Витрати на зустрічах, квіти, подарунки - це саме собою. А всякі косметологи - це з якого дива?
А чому ви разом не живете?
Забагаловка• 05 апреля в 22:03
Ответ дляНе против
І взагалі
100%
На собственном опыте. Если кажется, то вообще не кажется.
Не против• 05 апреля в 22:04
Ответ дляЗабагаловка
100%
Так
От зараз аналізую і розумію, що потрібно було послати відразу після першого побачення 😂😂😂
Але ж тоді засліплена була і червоних прапорів не помічала
Дюагональ• 05 апреля в 22:04
Ответ дляЛеопардові панчохи
Буде, я сама собі все куплю і зроблю. Але що мені з такого чоловіка??? Член??? Я і вібратор маю для оргазмів.
А оце відчуття що чоловік жлобиться дати мені на якусь косметику, при тому що я вже кажу прямо ’мені кремчик треба, даси мені на нього?’. Да, дам. І всьо, і тиша. Переночували і він поїхав. І це вже не раз було. В мене вже накипіло.
Я і.сама можу.це все оплатити, але накуя тоді поряд чоловік? Для чого?
Емоції це все добре. Але фінансова підтримка теж показує відношення до коханої. Ні?
Живіть з вібратором.Не буде ніяких питань і чистий спокій
Забагаловка• 05 апреля в 22:06
Ответ дляНе против
Так
А я откуда такая умная???
Все те же грабли!!! И блин не раз! Туго доходило)))
Зато сейчас рядом совсем иного качества мужчина
Не против• 05 апреля в 22:07
Ответ дляЗабагаловка
А я откуда такая умная???
Як казала моя подруга, якщо не засвоїла урок, проходиш його ще раз 😂
Так і ви
Проходили поки не засвоїли
Так і ви
Проходили поки не засвоїли
П´яна вишня• 05 апреля в 22:08
Ответ дляЛеопардові панчохи
А почуття у вас є якісь до нього? Ви так про вібратор пишете і порівнюєте з вашим чоловіком, що не відчувається вашої закоханості. Може він просто вам в принципі не потрібен?
П´яна вишня• 05 апреля в 22:09
Ответ дляНе против
Так
А що саме вас настрожило на першому побаченні?
Забагаловка• 05 апреля в 22:11
Ответ дляП´яна вишня
Мужчина - это про безопастность. Ментальную, физическую и финансовую.
П´яна вишня• 05 апреля в 22:14
Ответ дляЗабагаловка
Да це зрозуміло. Але у автора схоже почуттів нема ( а може і не було). Тут одними фінансами щасливий не будеш. І якщо вони два роки зустрічаються, не одружуються і навіть разом не живуть, то хвилюватися треба не про гроші, а про те, що цей чоловік не розглядає автора як сипуьницю життя, для нього це несерйозно
ПлакалаВАвто• 05 апреля в 22:16
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так і ви його фінансово підтримайте. Чому тільки він повинен?
Забагаловка• 05 апреля в 22:16
Ответ дляП´яна вишня
Чего у автора нет, так это самооценки здоровой и трезвого взгляда на человека рядом. Ничего, прозреет и найдет хорошего мужчину.
Не против• 05 апреля в 22:17
Ответ дляП´яна вишня
Він перегравав. Але я думала що то просто нерви
А ні :)
Потім я зрозуміла що це ход каньом був, так як в нього досить абьюзивна поведінка була через 2,5-3 міс.
Він намагався максимально привабити мене.
І йому це вдалося. І не через брак мого досвіду, а через те, що я не аналізувала тоді нічого.
Аналізувати почала коли мені подарували курс «психологія відносин та психологія поведінки чоловіків»
І тут в мене як прозріння почалось
Аналізувати потрібно все
Чоловіки нічого не роблять просто так
Все має свою ціль - слова, дії, поведінка і тд.
Якщо не аналізуєш, ти сліпий і така сліпота може закінчитися дуже трагічно, з купою травм.
А ні :)
І тут в мене як прозріння почалось
Аналізувати потрібно все
Чоловіки нічого не роблять просто так
Не против• 05 апреля в 22:17
Ответ дляПлакалаВАвто
Він не потребує фінансової підтримки. :)
П´яна вишня• 05 апреля в 22:20
Ответ дляНе против
А ні :)
І тут в мене як прозріння почалось
Аналізувати потрібно все
Чоловіки нічого не роблять просто так
А ні :)
І тут в мене як прозріння почалось
Аналізувати потрібно все
Чоловіки нічого не роблять просто так
А конкретніше можете написати,що саме ви не помітили (чи на що закрили очі) на початку відносин? Через що треба було зразу розбігатися? На що звернути увагу?
Хотів привабити , перегравав спочатку - ну це нормально. Просто хотів показати себе якнайкращим, ну всі ми такі при знайомстві мабуть. Але ж це не абʼюз.
Бо поки що ви пишете загальними фразами з курсу «психологія відносин»))
ПлакалаВАвто• 05 апреля в 22:20
Ответ дляНе против
Авторка пише, що вона ’добре заробляє’. Зазвичай це означає, що фінансова допомога не потрібна
Не против• 05 апреля в 22:22
Ответ дляПлакалаВАвто
Я теж дуже добре заробляю
Але чоловік вирішив частину моїх втрат взяти на себе. Хоча я без проблем це покривала самостійно і його не просила мені допомагати.
Це говорить про те, що чоловік хоче себе проявляти і піклуватися.
ПлакалаВАвто• 05 апреля в 22:23
Ответ дляНе против
Я теж дуже добре заробляю
Так і в авторки частину витрат берет на себе чоловік, а їй все мало. Тому у мене виникло питання, чому саме чоловік повинен вкладатися на 100%, яке підґрунтя саме такої вимоги?
Не против• 05 апреля в 22:25
Ответ дляП´яна вишня
Ну якщо конкретніше, то він себе дуже нахвалював, на перше побачення приніс величезний букет троянд, скажу чесно, мені по сей день таких великих букетів ніхто не дарував, засипав мене компліментами, цілував руки. Зустріч була зимою, а він на першому побаченні почав планувати наш відпочинок влітку :)
П´яна вишня• 05 апреля в 22:25
Ответ дляНе против
Я теж дуже добре заробляю
Ви скільки часу разом? Живете разом чи зустрічаєтеся?
П´яна вишня• 05 апреля в 22:26
Ответ дляНе против
Ну і що поганого? Чому ви пишете, що треба було з ним розбігатися зразу після перших зустрічей? Було би дивно, якби ви після таких залицянь, та ще якщо він вам сподобався як чоловік, а ви взяли і послали його, правда ж?