Герцогиня• 05 апреля в 21:34

Хтось правда не змішує роботу та особисті стосунки? Чи мене просто не поважають?

Працюю керівником відділу закупок.
І один з напрямків опрацьовує моя підлегла: дівчинка 25 років - Ліза.
Пише мені в істериці керівник іншого відділу і просить посприяти оплаті одного рахунку, мовляв, нехай Ліза попросить бухгалтерію оплатити сьогодні, бо він не зможе зробити ремонт обладнання.
Пишу Лізі, мовляв, Анатолій Іванович казав ти нормально з бухгалтером спілкуєшся, скажи хай оплатять.
На це вона мені каже ʼа яким чином наша дружба стосується робочих питань? По процедурі вона платить у вівторок. Якщо дуже треба, то це має керівник звертатись, а не я ʼ. Мусила я писати.
Думаю про це з пʼятниці і ніяк не можу зрозуміти що це було. Не хотіла брати на себе відповідальність? Це взагалі нормально коли через малу курку зупиняються роботи, бо вона забастувала?
Мені в оплаті відмовили, потім нарешті пішла вона, і таки сплатили у пʼятницю. Коли я їй сказала, що мені відмовили, вона посміялась і сказала що я старалась і так
Я такая наивная• 05 апреля в 21:35
Вы некомпетентный руководитель

БезникаяЯ• 05 апреля в 21:36
А чого у вас робота стоїть через малу курку? Не можете курятник організувати так, щоб працювало без вмовлянь бухгалтерії?
Рассказница• 05 апреля в 21:36
Причем здесь дружба к работе отдела?Вы же не себе зарплату выдать попросили?Странная
автор Герцогиня • 05 апреля в 21:37
Ответ дляРассказница
Вона дружить з бухгалтером, могла попросити, щоб в той день оплатили
Вам телефонограмма• 05 апреля в 21:37
У вас странные порядки и не налажен рабочий процесс.
Бесконечность-не предел• 05 апреля в 21:37
Ответ дляГерцогиня
С какого
Вам телефонограмма• 05 апреля в 21:37
Ответ дляГерцогиня
На каком основании оплата? По чьему приказу?

БлинчикБезСметанки• 05 апреля в 21:45
Кто руководитель бухгалтера? Поставьте его в известность, что бухгалтерия тормозит работу предприятия и что там процветает ’кумовство’
ДлинноНожка• 05 апреля в 21:48
Вот это вы даете, нет слов просто, некомпетентны, безграмотны, эмоционально и интеллектуально незрелы… идиотизм какой, она дружит - пусть просит, вы хоть себя слышите? Инфантилка.. какой еще руководитель? Организовать работу не умеете, «просить» - если так принято, должны вы, и не «просить» если уж на то пошло, а включать админ ресурс, для этого есть другие определения и подходы, нащывается организация работы, и это совсем не функция подчиненного - просить по дружбе. Дурость ваша
Котя_люлю• 05 апреля в 21:52
Ответ дляГерцогиня
Вы правда руководитель? Со стороны мала курка выглядит в более выигрышном свете
Рву и мечу• 05 апреля в 22:00
Ответ дляГерцогиня
ША! я прийшла!• 06 апреля в 11:14
Якісь цирк, один гей малий, скажи малому, а де керівники в цій схемі? От я уявляю, що якась дівчинка до мене приходить і говорить, а ну давай заплати по гуртку, бо там у керівника якогось там відділу істерика.
ША! я прийшла!• 06 апреля в 11:16
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не факт, що хтось, окрім пана Анатолія, томозить, хоча з такими керівниками, не дивно.