Сяду на шию, дорого!• 05 апреля в 21:44
Я чекнутая, дайте пенделя
Уже месяц побаливает внизу живота, была на узи летом по гинекологии. Миома 7 мм и аденомиоз. Оно и раньше периодически по баливало что то, поэтому и пошла к врачу. Сказали ничего не делать, наблюдать. Надо снова идти. Вроде из этого всего не должно ничего болеть (или должно?). Но тут еще какое то чувство слабости в последнее время. Короче накрутила я себя уже до истерики. Сейчас два близких человека , не родственники, с онко последней стадии. Не знаю как заставить себя идти. Понимаю что это бред, но уже нарисовала себе худшую картинку. Вопрос нелепый и глупый, но как не пропустить онко заболевание и у кого оно было как обнаружили? у моих на последней стадии обнаружили когда уже все реально было плохо, дотянули
Мелочунь• 05 апреля в 21:49
Ви як з мене написали 🥲
Другий день самопочуття просто ніяке.
Вже все передумала. Мені ,як до лікаря йти, то ціле випробовування
Другий день самопочуття просто ніяке.
Первая ласточка инфляции• 05 апреля в 21:54
Знаєте, ваші симптоми схожі на зовнішній ендометріоз. Хронічний тазовий біль, часто посилюється або дебютує після 40, тобто коли починає падати прогестерон і частина циклів стає ановуляторних. Вогнища можуть бути дуже дрібними і не виявлятися на УЗД. При цьому розмір вогнищ може бути мінімальний при доволі вираженому болі. Ендометріоз може маскуватись під біль в кишечнику або попереку. Ще як варіант ваш стан може бути обумовлений варикозним розширенням вен малого тазу
Не все що болить то онкологія
Сяду на шию, дорого!
• 05 апреля в 21:54
Ответ дляМелочунь
Ви як з мене написали 🥲
Другий день самопочуття просто ніяке.
Аналогично, тяну до последнего. Но вот года не юные, сходила год назад и к гинекологу и к момологу . Боюсь что на нервах еще какую то фигню заработала
Мелочунь• 05 апреля в 21:57
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Не все що болить то онкологія
От точно - кишківник. Забула додати, що і таке є відчуття
Сяду на шию, дорого!
• 05 апреля в 21:58
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Не все що болить то онкологія
Так, вік після 40. Місячні зі сгустками такими чималими (( Дякую за Вашу відповідь. Все що Ви описали по симптомах прямо «моє»
Сяду на шию, дорого!
• 05 апреля в 22:00
Ответ дляМелочунь
Тільки не кишківник ((( на колоноскопію не піду, боюсь панічно. Це так запалення може проявлятися чи шо інше ?
Первая ласточка инфляции• 05 апреля в 22:00
Ответ дляМелочунь
Раніше, покоління наших мам в 40+ років починали лікувати хронічні запалення придатків, думали що то відголоски бурхливої молодості, колишні недоліковані інфекції тощо. А то був ендометріоз, просто діагностика була гірша та й про ендометріоз інформації було менше. А насправді історія не нова
Мелочунь• 05 апреля в 22:01
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Може то не він , просто відчуття, що саме проблеми там. Біль іноді ’ гуляє’ по всьому низу живота, то бурлить, то тисне
Мелочунь• 05 апреля в 22:02
Ответ дляПервая ласточка инфляции
І на скільки то все небезпечно?як його лікують?
Первая ласточка инфляции• 05 апреля в 22:04
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Якщо згустки, то обовʼязково відвідайте гінеколога. Мазок, цитологія і кольпоскопія, УЗД раз на рік - це той мінімум піклування про себе, який має бути у кожної поважаючої себе жінки. Повірте, відкладати візит до лікаря і боятися набагато гірше ніж сходити і жити спокійно, без страху що там щось погане болить
Первая ласточка инфляции• 05 апреля в 22:06
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я мала на увазі ендометріоз кішківника. Спробуйте поспостерігати за собою декілька циклів, чи посилюється біль у 2 фазу, чи є зменшення болю з початком місячних або на 4-5 день
Україна понад усе!• 05 апреля в 22:08
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Не все що болить то онкологія
А це лікується? Це вид ендометріозу
Сяду на шию, дорого!
• 05 апреля в 22:10
Ответ дляМелочунь
Схоже, бо то справа то зліва то по центру, але не тисне а наче пече и тягне чи пострелює. Що це може бути з кишківником хоч і як його діагностувати ?
Сяду на шию, дорого!
• 05 апреля в 22:13
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ендометріоз кишківника ? Господи й таке буває виявляється
. Завтра почитаю. Сьогодні перший день місячних, то болить сильніше. Мені здається найбільше боліло десь в середині циклу. Але все одно біль не сильний, жити не заважав, скоріше морально. Як це взагалі діагностувати ?
Куратор дебошей• 05 апреля в 23:34
Так ничего ж поход к врачу не изменит, кроме того, что вы успокоитесь. Нечего бояться. Идите к врачу.