мимАпроходила• 06 апреля в 01:23

Хочу другу дитину і не можу наважитись

Дуже хочу, але не можу наважитись. Начебто боюсь виходити з зони комфорту, моя донька вже підліток, трошки все стало на свої місця. І хочу і жалію себе. Дівчата, може хто відчував теж саме, як Ви прийняли рішення? Дякую за розуміння і за підтрмку.
Б´ю байдики• 06 апреля в 07:23
Ответ дляЗоркая Зорро
Удалено администрацией...
А чого ви така матюклива? У вас щось сталось?

СирОжино пирОжино• 06 апреля в 07:29
У меня такого не было. Я как захотела, так сразу за дело с мужем и принялись
Ну тогда правда и войны не было, она началась, когда я на 3 месяце беременности была. Наверное во время войны, я бы не захотела
Я тут с краю постою• 06 апреля в 07:36
Ответ дляВідкушу все що стирчить
я планировала 2го в 22м, но после начала войны я эти мысли закопала...нет, с младенцем на руках бегать в укрытие намного сложнее + финансово по сравнению с 21м годом у нас полный пипец стал. З.п. та же, доллар в 2 раза выше, заначку потратили... А ребенку все заново покупать надо + я в декрет уйду...И возраст...не, я решила что пока не готова к этому. Да и нервы постоянные...кому оно надо...
Я тоже эти мысли по таким же соображениям откинула в начале войны. Мне сейчас 43, есть дочка-подросток
Да будет так• 06 апреля в 07:47
Дочці вже 20 й пару років й до війни в мене була ідея ще народити. Зараз думаю, що добре , що вона залишилася ідеєю
Ошеламиссимо• 06 апреля в 07:49
Ответ дляГороховаЯ
Та да, після війни у багатьох можуть бути ускладнення і у тих хто в Україні, і в тих хто за кордоном. В Україні від переляку війни, а за кордоном ну не їжа, а сплошна хімія, просто жесть, ніби пластмасу жуєш кожного дня.
То їхайте додому. Тут смачно, все приправлене пальним реактивним і просто ’відходами війни’. На тротиловому добриві файно врожай зріє
Да будет так• 06 апреля в 07:50
Ответ дляочки_ннадо
Я дуже боялася знову народжувати. Дуже! З першою було важко, постійно ревіла, допомоги було дуже мало. Я думала, зійду з розуму. Але я розуміла, що хочу ще одну дитину,щоб у доньки була рідна душа, коли батьків не стане. В мене є сестра - я дуже вдячна Богу, що вона в мене є. Так само хотіла для своєї доньки. Ну і вік вже підганяв... Короче пустила все на самотьок - і завагітніла. Боялася дуже, страшенно. Здавалося, що я цю дитину так любити не буду. А вийшло все навпаки - все набагато простіше, ніж було з першою донькою, все вже знаю, старша допомагає, різниця 7 років. Граються обоє, їм разом весело) і я дякую Богу, що наважилась. І Вам того бажаю!
То ти у вас маленька різниця, в авторки вже підліток перша дитина
Щаслива Я• 06 апреля в 08:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Вы сами писали, что нет детей

Полюю на дрони• 06 апреля в 08:22
То так хочете
Редиска Я• 06 апреля в 08:34
У мене десь, можливо, думка і проскакувала народити другому чоловікові. Але правильно зробила, що ту думку відігнала. Народжувати собі бажання ніколи не виникало.
Тирамісу на терасі• 06 апреля в 08:39
Ответ дляочки_ннадо
А я свого брата ненавиджу, він алкаш, тріпає мамі нерви, думаю, краще, якби я була однієї дитиною в сім´ї. Тому наявність двоїх дітей не є гарантією, що вони все життя будуть дружити і любити один одного.
Щас ухожу• 06 апреля в 08:41
Ответ дляДля драки
По собі дивіться.
Я хотіла 2 дитину. Першій 14 років, мені 36
Як вагітніла - буда своя клініка косметології, чоловік гарно заробляв
Зараз клініку закрила, чоловіка мобілізували, грошей доходу 0, я в на руках з двома вже дітьми і в декреті)))) і на роботу не можу піти бо дитина на гв і не відпускає
Повний швах
Але це все тимчасово
Головне щоб всі живі були і здорові. Я ні про що не жалкую в рада, що в мене двоє діток 🩷
Як 0 доходу? Чоловіку не платять?
ГороховаЯ• 06 апреля в 08:45
Ответ дляРедиска Я
Чоловікам діти не треба, їм треба тільки секс, або трах у всіх безсоромних позах))) і багато, і довго, і щоб безкоштовно.
Вапщета• 06 апреля в 09:05
Ответ длямимАпроходила
А Ви були нещасною, кои дитина була молодше підліткового віку? Навіщо Вам була потрібна дитина? Поділіться будь ласка, бо трошки не розумію Вашої відповіді
Навіщо втягувати себе знову в ці всі гойдалки повʼязані з малою дитиною
Памперси, хвороби, істерики, школа і тд
Якщо можна просто насолодитися своїм життям, зайнятися спортом, мати якесь хоббі, жити не в стресі, а повноцінно і на повну
Гладиолус• 06 апреля в 09:24
Я беременна третьим. Вот так решилась, дети уже подросли, я поняла что ещё хочу прожить этот период маленького ребёнка. Да и как то в окружении сейчас много кто родил или беременные.
Кстати, учитывайте тот факт что это не обязательно получится с первого раза. Может ещё столько времени пройти.
По поводу второго ребёнка, у меня вообще сомнений не было, я одна в семье и мне всегда хотелось иметь брата или сестру.
Булку Дай• 06 апреля в 09:50
Якщо матеріально готові, чому б ні? Я за те, щоб дитинка була у комфорті. Море, гуртки, одяг все це має бути. Якщо по 12 годин працюєте щоб себе забезпечить, важкувато.
Редиска Я• 06 апреля в 09:51
Ответ дляГороховаЯ
А він мене проситьь народити. І досі, мені 40, майже 5 років разом.
Він може і батьком навіть непоганим стати, а от як чоловік, взгалі тоді спаскдиться.
Булку Дай• 06 апреля в 09:52
Ответ дляВапщета
Навіщо вам друга дитина? У вас ж підліток, починайте насолоджуватися своїм життям.
Ну є природжені мами, вони в кайфі від народжень. Такі просто є.
Вапщета• 06 апреля в 09:55
Ответ дляБулку Дай
Гормони.
очки_ннадо• 06 апреля в 10:19
Ответ дляПупуговка
Ви молодець. Скільки вам було років, коли наважилися?
Перша в 31, друга в 38

Булку Дай• 06 апреля в 10:34
Ответ дляТирамісу на терасі
Ой це точно. Дитина може і заміж вийти чи одружитись з іншою нормальною дитиною. А як подивишся як за хату довбляться, то це жесть.
Бриджит_Фрикандо• 06 апреля в 10:56
Більше Жодних дітей. Вони не заслуговують на таке життя, життя у війні і постійному стресі, життя у невизначеності і хаосі! До речі немає стабільності ніде у світі, хіба що ви мільярдер і може забезпечити свою дитину
ГороховаЯ• 06 апреля в 11:47
Ответ дляРедиска Я
Та які діти? Нащо їм ті діти??.
автор мимАпроходила • 06 апреля в 12:11
Ответ дляЛунтик-паунтик
Займитесь своей жизнью, а то вы хотите от нее бежать в ребенка) так всегда что ли планируете? Посмотрите на мировые ситуации, вам с двумя тяжелее будет.
А що в Вашому розумінні ’займитесь своей жизнью:?
автор мимАпроходила • 06 апреля в 12:12
Ответ дляЛунтик-паунтик
Только от непонимания что делать в жизни. Нет желаний и понимания, чего хочется
Ви народили дитину від розуміння,,що не знаєте чого хочете?
автор мимАпроходила • 06 апреля в 12:16
Ответ дляВапщета
Памперси, хвороби, істерики, школа і тд
Бо дитина - це не тільки стрес, а і радість. Спорт - не люблю, хоббі - мій бізнес, також вчу мову.
Вапщета• 06 апреля в 14:03
Ответ длямимАпроходила
Бо у вас ж на це час.
А з народженням дитини його не буде.
Знову все по колу.
Леди_в_ночи• 06 апреля в 14:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Адміни, ви можете це забанити?
тю, за шо??? я особисто бачу як люди це масло купують і везуть бо дешеве
якщо 3 пачки купувати і смачне

а лдина пише всі продукти пластмасові закордоном
Для драки• 07 апреля в 01:02
Ответ дляЩас ухожу
Як 0 доходу? Чоловіку не платять?
Це в рази менше ніж було)))
Щас ухожу• 07 апреля в 08:35
Ответ дляДля драки
Це в рази менше ніж було)))
В рази менше- це не 0