Мишка-шалунишка• 06 апреля в 07:46
У такому випадку розлучаються? Які причини розлучень?
25 років разом. Було багато всього і хорошого і важкого. Але ми жили гарне життя як сімʼя.
Зараз відчуваю що не даємо енергії один одному, часто якісь смішні претензії.
Нам по 44/47
Все життя разом, похоронили його батьків разом.
Маємо спільну донечку.
Він постійно бурчить - мене це злить. А його злить що я бурчу на його бурчання.
Ми рідко разом посміхаємося
Саме гірше ми перестаємо один одного поважати, ми знецінюємо почуття один одного. Стаємо ніби чужими.
Не розумію чи це сімʼя чи так проживання
Секс регулярно рідко через мене. Він хоче і може частіше.
Нам по 44/47
Маємо спільну донечку.
Ми рідко разом посміхаємося
Гола з конопель• 06 апреля в 22:18
Ответ дляМишка-шалунишка
Я знаю чого він бурчить
Від цін на паливо, до незрозумілої квитанції
Про те що холодно чи жарко
Ви розумієте, що реальної причини нити - немає
Про те що холодно чи жарко
Мені 50. На щастя чоловік не бурчить. Але тато... в 2022 році жили разом піароку, коли виїхали з Києва, і це реально ад. Мені здається, що це бурчання маму з її хворим серцем таки потихеньку вбивало....
Бжоли-бандерівці• 07 апреля в 05:24
Ответ дляМиссис Буркул
У меня тоже брак 25 лет. У друзей также. И все жены жалуются что мужья стали бурчать.
Если мой муж начинает принимать успокоительное, то становится лучше - меньше бурчит. Но принимать постоянно он не хочет.
Какое именно успокоительное?благодарю
Бжоли-бандерівці• 07 апреля в 05:28
Ответ дляНа привозе
Так з нього енергія виходить, знайде інший шлях виходу- менше буде бурчати👌
Так чого не находить за стільки років,чи чекає що жінка йому знайде?їй же заважає його бурчання.....
Бжоли-бандерівці• 07 апреля в 05:36
Ответ дляМядуза аля моргонер
І вам треба мати свої ритуали/ плани. Те що робите разом. Наприклад, неділя ви їдете в парк, пʼєте каву і гуляєте зранку, бо обидва любите гуляти. Або пʼятниця вечір - фільм разом і піца або інші смаколики. Не заплануєте такі моменти, то іх і не буде у вашому житті
І знову жінка повинна планувати,покупати ці смаколіки.....
Бжоли-бандерівці• 07 апреля в 05:38
Ответ дляСама вумна тутички
Я развелась после 20 лет брака, брак был хорошим, но не чувствовала себя счастливой. Сейчас в отношениях с иностранцем - все по другому и лучше
И мне, как будто 20, счастлива
Не жалею о разводе
И мне, как будто 20, счастлива
Не жалею о разводе
Какой национальности, если не секрет...
На привозе• 07 апреля в 05:58
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так йому нічо не заважає, йому норм бурчати
Миссис Буркул• 08 апреля в 22:16
Ответ дляБжоли-бандерівці
Какое именно успокоительное?благодарю
Я покупаю nutreov магний б6, б9.
Но я думаю, любое то-то подрбное подойдёт, только бы принимал курсом, а лучше постоянно.