Мишка-шалунишка• 06 апреля в 07:46
У такому випадку розлучаються? Які причини розлучень?
25 років разом. Було багато всього і хорошого і важкого. Але ми жили гарне життя як сімʼя.
Зараз відчуваю що не даємо енергії один одному, часто якісь смішні претензії.
Нам по 44/47
Все життя разом, похоронили його батьків разом.
Маємо спільну донечку.
Він постійно бурчить - мене це злить. А його злить що я бурчу на його бурчання.
Ми рідко разом посміхаємося
Саме гірше ми перестаємо один одного поважати, ми знецінюємо почуття один одного. Стаємо ніби чужими.
Не розумію чи це сімʼя чи так проживання
Секс регулярно рідко через мене. Він хоче і може частіше.
Нам по 44/47
Маємо спільну донечку.
Ми рідко разом посміхаємося
ТрамвайGirl• 06 апреля в 09:34
Ответ дляМишка-шалунишка
Я Їзджу сама .
Ну тим більше. Можна ще сходити до психолога, пошукати в собі, чи готові ви на розлучення, чи це втома від війни та обставин.
Коварная Зая• 06 апреля в 09:34
Ответ дляМишка-шалунишка
Боже люди. Ви з чого черпаєте фантазії?
Звісно він хотів, звісно ми готель обирали
Третій раз пишу. Через погоду він там нив постійно
Я спросила просто, хотел ли он подарок. Спросила раньше чем вы ответили что якобы хотел. Но это может быть из разряда «деточка, что ты хочешь - поехать на дачу или чтоб тебе оторвали голову?».
Мне кажется вы чересчур давите на него.
Не танцую- но пою• 06 апреля в 09:34
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не впевненна що я маю йти. Коли буду впевненна то приму рішення
А от його я не тримаю
Печально читать это все. 25 лет жизни и не цените супруга. Он так плох был? Или все же на старости надоел? ответьте себе честно.
ДеньгиНеСдаю• 06 апреля в 09:35
Ответ дляКарусель-весель
Представте що його нема. От зник,убило, пішов до іншої? Ваші почуття?
У меня ситуация схожа с автором. Если пошел к другой, нормально, лишь бы был счастлив, если же представить, что исчез, убило - отчаяние и боль, мне кажется, этого не переживу
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:35
Ответ дляКоварная Зая
Мне кажется вы чересчур давите на него.
Так я давлю на нього.
Я звикла у такому темпі жити весь час.
І він Завжи таким активним був як і я
Зараз ми стали різні
Таке вкладення що я ще молода, жити хочу.
А він пенсії хоче. І все
Я звикла у такому темпі жити весь час.
І він Завжи таким активним був як і я
Зараз ми стали різні
А він пенсії хоче. І все
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:35
Ответ дляНе танцую- но пою
Мені з ним важко
Йому зі мною
Голодаю• 06 апреля в 09:37
Обом - відпочити, переключити увагу.
Той, хто хоче позитивних змін у стосунках (частіше - дівчина) - регулярно робить вправи з метою зняття психологічної напруги. Якщо спокійнішим стане хоча би хтось один із пари - ви маєте шанс залишитися парою.
Але тільки вам вирішувати й обирати, як і чого ви хочете. Можете бути парою. Можете парою НЕ бути.
Карапулька• 06 апреля в 09:37
Ответ дляМишка-шалунишка
Мій чоловік інвалід війни. Я двічі піднімала його на ноги. ( в 2014 і в 2023) Мені за це повага і шана.
А ви своїх висновків не робіть.
Я зараз не про хвороби.
А ви своїх висновків не робіть.
Я зараз не про хвороби.
От підтвердження моїх припущень, що бурчання -це підсвідомий протест.Жити з інвалідністю, хворобою важко. І вона впливає на зміни у характері.
Карапулька• 06 апреля в 09:49
Ответ дляМишка-шалунишка
Так я давлю на нього.
Я звикла у такому темпі жити весь час.
І він Завжи таким активним був як і я
Зараз ми стали різні
А він пенсії хоче. І все
Я звикла у такому темпі жити весь час.
І він Завжи таким активним був як і я
Зараз ми стали різні
А він пенсії хоче. І все
Він своє бурхливе життя , певно, пережив у 2014 і 2023.... то, була його кульмінація життя...
Меня не звали• 06 апреля в 09:52
Ответ дляКарапулька
А еще пишут, что жены не бросают больных мужей
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:53
Ответ дляМеня не звали
Удалено администрацией...
Свекруховна• 06 апреля в 09:54
Ответ дляМишка-шалунишка
Я дуже не звертаю але іноді це просто перебір
Тобто замість того щоб подумати як щось змінити, він буде вините весь світ але не себе і не свої дії
Як він може винити себе в пості цін на пальне і все інше? Це він їх піднімає? Ви дружина олігарха в такому разі
бибизяна• 06 апреля в 09:55
Ответ дляМиссис Буркул
В моём окружении к 50 годам почти все мужчины бурчат. Мой муж тоже. Стареют.
Там дело в том, что уважение потеряно. Это самое страшное. Я наблюдаю такую пару, даже возраст такой же. Уважения нет. При этом, она вслух и при чужих такие слова говорит в его адрес, что мне стыдно, почему он терпит не знаю
бибизяна• 06 апреля в 09:57
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не хочу ламати.
Я питаю як у інших
У всех по разному. Что вы сравниваете с кем-то. Мой еще и все нюансы новостей и фильмов комментирует. Но я ж тоже не идеал
Метелик• 06 апреля в 09:57
вигорання, вам би до психолога. або самостійно попрацювати над собою.
Булку Дай• 06 апреля в 10:06
Ответ дляМиссис Буркул
У меня тоже брак 25 лет. У друзей также. И все жены жалуются что мужья стали бурчать.
Если мой муж начинает принимать успокоительное, то становится лучше - меньше бурчит. Но принимать постоянно он не хочет.
Мій не бурчить) йому теж 47 років.
Мальовнича даль• 06 апреля в 10:08
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не хочу чути те що мені неприємне.
Це як ви їсте те що не летите, але їсте , бо ви ще з собою не попрацювали щоб любити це.
Що це за жертвоприношення? Чому людина має терпіти і з собою розбиратися через те, що інша людина не підходить ?
Ви терпіла?
Занимайтесь сексом чаще,чтобы было не до бурчания
И_В_офигительных_штанах• 06 апреля в 10:09
Рассказываю как у родителей: спят в разных комнатах, у каждого свой телек, планшет, распорядок дня, хобби, друзья. Встречаются на кухне (мама готовит, папа ест), делают совместную закупку раз в неделю. Когда нет компании, то и супруг/супруга годится.
Вместе почти 60 лет.
Не идеализируйте и не драматизируйте. Если есть порох в пороховницах, то вперед в одиночное плавание. А так да, долгая совместная жизнь очень прозаична и далека от мимимишных киношных сцен. Второе дыхание не открывается, люди изнашиваются и физически и морально. Бурчит? Ну зато свой родной говнюк, который тоже терпит ваши бзики, которых вы не замечаете. Нести бремя одиночества в 50+ могут единицы.
Вместе почти 60 лет.
Чекаю завтра• 06 апреля в 10:15
Ответ дляМишка-шалунишка
Я знаю чого він бурчить
Від цін на паливо, до незрозумілої квитанції
Про те що холодно чи жарко
Ви розумієте, що реальної причини нити - немає
Про те що холодно чи жарко
Так побурчіть разом, підтримайте буркотіння. І через 3 хвилини воно закінчиться. Спробуйте, робочий лайфак (29 років в шлюбі).
ВсеПроВсехЗнаю• 06 апреля в 10:16
Ответ дляМишка-шалунишка
Він бурчить про все на світі.
Про все.
То ключ забув від машини -бурчить
То квитанція якась нова прийшла - ходить бурчить
Вчора картоплю забув купити- бурчить
Боже ну про все на світі
Про все.
То ключ забув від машини -бурчить
Вчора картоплю забув купити- бурчить
Боже ну про все на світі
Автор, я вас розумію. Ми 17 років разом. Мабуть то вже кінець. Я емоційно виснажена, сексу я зним вже не хочу..буде фінансово важче бо звикла жити добре, але я справлюсь
Леплю из пластилина• 06 апреля в 10:17
Нормальный мужик, проблема в Вашем восприятии, вы наверное из тех кто хочет быть в розовых очках и сказать я в домике, вокруг все прекрасно. Вообще-то близкого человека надо поддерживать, выслушивать, а вы хотите рот закрыть, вместо того, чтобы поддержать, не стыдно?
ВсеПроВсехЗнаю• 06 апреля в 10:17
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я 32 роки в шлюбі. Все на багато складніше. В мене невиліковно хворий син. Але є головне, розуміння-що один без одного нам гірше ніж разом. Об´єктивно, ніхто не пройде з вами більше шлях в 25 років поруч. Шанси мінімальні
То тепер до кінця життя мучитися бо ніхто не проживе 25 років?))
Айболитная• 06 апреля в 10:18
Ответ дляМеня не звали
Что вы для меня написали? Разводиться с мужем из-за того, что он не молодеет? Разводитесь, к вам тут же очередь выстроится из молодых озорной, вас от них только муж загораживает
Удалено администрацией...
Меня не звали• 06 апреля в 10:18
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Зато автор обаяшка
Меня не звали• 06 апреля в 10:19
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
То нормально, получается бросать старого больного супруга? И работает в обе стороны?
ВсеПроВсехЗнаю• 06 апреля в 10:20
Ответ дляМеня не звали
А хто хворий? І старий?
Меня не звали• 06 апреля в 10:21
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А хто хворий? І старий?
Не читал, но осуждаю?[с]
Психологічка• 06 апреля в 10:23
Над стосунками потрібно працювати.
Що робите ви? Відмовляєте у сексі? Це явно не укріплює стосунки
ВсеПроВсехЗнаю• 06 апреля в 10:24
Ответ дляМеня не звали
Не читал, но осуждаю?[с]
Я читала. 47 років це не старість. Мені в цьому році теж 47 буде
Меня не звали• 06 апреля в 10:24
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вместе почти 60 лет.
Ой, сейчас вам напишут про миллион хобби у каждой старушки, ждём....